Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

úgy tudom(90%)
csak pálya van neki !
Az jó régen volt. A mai autókhoz már kulcs sincsen.
gyári oldalidomod van?
én még a kezdeti kis téglánál vagyok leragadva amit be kellett csekkolni a műszerfalon az autóba
Hát hol lenne?
És +1 számomra hasznos kérdés : ha elkezd villogni a tank vissza jelző akkor nagyjából ? liter nafta van még benne ?
csak akkor villog ,gondoltam én is immobiliserre ,de akkor be van építve gyárilag a kulcsba ?
Menet közben nem szabad villognia csak ha nincs rajta a gyújtás.
GSX-R 600 az GSX-R 600!
köszi !
nem tudom ,hogy van-e benne ,akkor megkérdezem a volt tulajt
Immobilaiser?
Volt egy csávó a GSX-R 600 topicban neki az volt a tévképzete, hogy a motorja 6-ban 150-nél gázra egykerekezni akart. Széria GSX-R 600 K7.
Sziasztok !
Egy nagyon hozzáértő kérdésem lenne hozzátok : a piros led a műszerfalon az mi és méér villog alapban ?
Pár éve a Motor Revübe már raknak be a sebességhez tartozó nyomatékértéket is. 1198-1199 messze a leggyengébb nyomatékrugalmasságban a hosszú áttétel meg felülre kihegyezett blokk miatt. A KTM RC8R ami igazi V2-ként viselkedik de az meg felül gyenge.
Nem tudom te mit pörgettél, de én 4 ezernél már gázra felveszem kerékre. Nincs átételezve!
Amikor zx9-em volt vatta új K6 1000-től városban nem maradtam le. Utána városon kívül 200-ig együtt mentünk, 270-nél már elég jól elment, aztán visszafelé én mentem elől, végsebességnél nem tudott megelőzni
A kawán púpos plexi volt és 180-as gumi+sportdob, a másik motor gyári.

Cápa a V2 azért is gyengébb, mert a kevesebb maximális fordulat miatt hosszabb áttétel kell neki, hogy ne csak 180-nal tudjon menni egy 1000-es V2-es sportgép
Predi!
A GSX-R 1000 az GSX-R 1000!
nyomaték ide nyomaték oda,mentem zx9r-el,húzom neki, várom hogy gyorsul,hogy majd beindul,aztán meg leforgott mindenből csak a várakozás valósult meg,a többi.... ,de zx 12-vel is mentem,annak is tépem,hogy na majd most,hát a leáttételezett gsxr-hez képest semmi sem volt,azon legalább érzem hogy meglendül mintha megijedt volna valamitől.

egy kerekezik is (egyesben ,felpörgetve)
építsen stunt motort akkor.:)
Lehet hogy ő 6-odikban alapjáratról is egykerekezni akar!
akkor szar ügy.
Első fékbetétek, pálya idom szett, tank takaró, első sárvédő, gyári rendszám tartó, stb...
Sziasztok volna jópár cuccom k3- k4 hez
Az van neki...
Ha csak az kell h jól ugorjon és jó legyen vele egykerózni akkor nem értem mit szenvedsz vele. Rakj előre egyel kisebb, hátra kettővel vagy 3-al nagyobb kereket aztán fog ugrani meg kerékreállni.