Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fék. Jó vagy rossz? Ha az egyikre sok ember mondja, hogy jobb mint egy másik, akkor kialakul ez a kép. Én sok jobb féket pumpáltam már, mint az én motoromé. Meg volt ez is: http://www.motorrevu.hu/hirek/tobb_mint_baki_200_ezer_hibas_motor
És te jól állsz utóbbival. Már csak a súly miatt is.
Igen. Nézőpont kérdése, hogy hogyan mondjuk a dolgokat. A béna embernek szar a gyári suzi fék végülis (általában), és pl egy yamaha fék meg jó a béna embernek is. Ez a lényeg sztem. És mire oda fejlődik az ember, hogy esetleg lehet tényleg jó lenne neki a gyári is, akkorra meg már rég kicserélte valami jobbra és nem fogja visszarakni a gyárit, hogy na most már jó lesz ez is. Sztem.
Olvassuk mi...
Nem tudom, de eddig nekem kevesen mentek el. Csak az újabb 1000-res Gixer, Busa, ZX10R... Ilyen ZX9 meg ZX12 meg 1000RR sehol semmi... Viszont sok múlik a pilótákon, meg ugye a súly/lóerő arányon is...
A fékezés a gyávák menedéke
értem,és ezzel megerősíted az állításom,hogy nem a fék a szar,hanem az ember a béna.
10 emberből 9-nek gondja van a fékkel?ez mit jelent?9 ember be van szarva féktávon.....
Akkor a legtöbb ember ne akarjon úgy menni mint Meklau...
Vagy rakjon mindenki Brembo-t mindenhova...
De lehet, hogy soha nem is fog megtanulni fékezni az ember és akkor egy olyan fék, ami jobban bírja a buta felhasználást jobb. Érted?
állóra tudod vele fékezni az első kereket?IGEN!akkor meg van a megfelelő fékerő?IGEN!most már csak azt tanuld meg hogy időben fékezz és ne melengesd a tárcsát,nem fázik az!
persze,mert nem tudnak fékezni,Brain is mondta nekem anno,azt hittem hülyül csak,mikor azt mondta hogy nem tudok fékezni,persze később kiderült nem viccelt....jó magyar szokás:keressük másban a bajt! nincs annak semmi baja,a média hatalma csak
Lehet ha valaki úgy tud menni, mint Meklau, vagy Talma vagy más profi, akkor jó a gyári fék, mert jó a technikájuk, vagy lehet nem minden suzuki fék szar és akad köztük jó is, de átlag user-rel és az esetek többségében nem jó. Ezen nincs mit szépíteni, a legtöbb ember szop vele, ennyi.
Sajnos nekem sincsen túl közel egyik ring sem :( 200 km . Én pályázott donlopokat használok utcán,pályán -busán is kibírtak 2-3-4 ezreket -istenkirály gumi !
Csak sajnos tőlem messze van minden pálya. Ezért az utcai maradt. és oda olyan gumit szeretnék ami még ha hamar kopik is de ha még is pályára megyek akkor tapadjon.
nekem nem hiányzik a motorozás,túlzottan nem érdekel.veszélyes.eleget estem ahhoz hogy értékeljem a maradék ép testrészeim tehát ez miatt sem vitázok,és egyébként sem,de a tény az tény.így van,mindenkinek a sajátja ,ez ok,de mint műszaki embernek,ne akarjuk már belemagyarázni a fejembe a lehetetlent.
utcára motort sem vinnék ki!csak pálya,oda meg dunlop.
Mi ez a kocsmabűz?
Tuti, hogy a motorozás hiányzik már mindenkinek! Nekem is az volt a Buzán és teljesen jó volt!
Nincs itt vita csak szerintem a motorozás hiányzik már mindenkinek és levezetjük a gőzt. Akkor lehet hogy kipróbálom én is a gumát. Bár nekem pályán még a hatoson sc 1 es volt fent de az tapadt mint a rágó.
Utcán is csak azzal motorozok. SC2 vel
Skacok sorry hogy belle vauzok, de nem mindegy kinek mi az erősebb vagy jobb! Motorozás a lényeg!zx is komoly gép volt és az 1000gixer meg brutál, nem is egy kategória,DE NEM MINDEGY?

aki pályázni szeret az pályázik aki turázni az azt, mindegyiknek meg van a saját szépsége! tök fölösleges mari egymást, mert mindenkinek a saját gépe a tökély és a gyors!
Hidd el az is letilt Most néztem hogy a boncterembe írtál a Pirelli Diablo SuperCorsa ról. Pályán használtam én is. Csak egy kérdés utcára feltennéd?