Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te meg ne ijesztgesd már a szegény gyereket inkább szerezbe egy 4.-ik hengert
A GSX-R sokkal nyomatékosabb.
Van az a bizonyos háromszög, amin az ember illeszkedik a cangára. Azt kell nagyobbítani. Az átfogót már növeltem, a két befogót kéne még húzni. Lábujjhegy alap. Egy időben, még a krosszon is úgy ültem, csak aztán nem bírta a térdem (sem).
igen,rendben is van a hang,ráadásul rendszer.nekem is zx9 volt ez előtt,imádtam,nagyon kényelmes motor,és baszott nyomatékos alul,
állitható lábtartó nekem is befigyelt leghátra állitva és még akkor is lábujhegyeztem pedig én nem vagyok akkora állat mint te a tökvédőért én is imátkoztam párszor,az viszont nem rossz 5let
Most már jó. Ülés-tök-párnán (vagy valami extra vastag tankpadon) gondolkodom még, hogy ne csússzak előre annyira.
Látom te tudod mi a jó motor. Az rajta GP 1 dob?
Hidd el.............nem vagy kíváncsi.
nem rossz a nevedben az állatnév,ki kéne cserélni mamutra a méretek alapján
Hát komolyan kíváncsi vagyok hogy nézhetsz ki személyesen. Akkor beléd nem sűrűn kötnek.
tegyél cső kormányt én ugy el fértem a K1-en
Egyébként a K1 és a ZX-9R nagyon hasonló méretűek. Összességében a ZX a kényelmesebb de a felsőtest számára a K1-en van nagyobb hely. Ezen viszont a lábtartókat feljebb és hátrébb kellett raknom, mert a combom nem fért a bele tank-vájúba. Így elfér, de pl. a könyökömet elé csukni nyelezéskor még így sem tudom, pedig előre vannak csavarva a kormányszarvak. A térdemből kéne flexelni.
Há pedig ez nem kicsi motor.... akkor mekkora lehet Cápa! há mi az isten?!
Képzeld azt, hogy a szemed és a lámpatest tetejét összekötő egyenes teljes hosszában kívül esik a fejidomon és a plexin. Magyarán a plexit a bogaras oldaláról nézed, nem belülről.
Azt jelenti hogy vertikálisan cápa hosszabb mint te...................jóval.
Ezt nem értem mit kell lássak? Jólval nagyobb az biztos.
Látom ZX-9-ed van. Te látod rajta este a saját fényszóród felső élét egy világító csíkként felülről? Csak mert a ZX-9R jóval nagyobb a 10-esnél és én láttam rajta nyújtott karral.
Ünnepek után? Hapzsi Dőzsi. Lehetetlent kérsz!
Húzd össze magad.
Ezt nem vitatom és én sajnálom a legjobban, hogy nem férek rá.
Jó van jó van, ne húzd fel magad! Azóta sem sikerült egy ilyen méregzsákot csinálni az 1000-resek között!
Az electra glide elég nagy?
Meddig akarjuk ezt ismételgetni éveken át? A ZX-10R akkora mint egy 125-ös ETZ. Kettémetélt óriások motorja, nem embereké.
ZX10R 2004 Oszt jóság van. Itt van az hogy nem mereng az ember hogy vajon hogy tehetném erősebbé! MERT EZ ALAPJÁBA VÉVE ERŐŐŐŐS!
Na az nem nehéz.