Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igy van.....96-os 750-sradét tettem K1 600-ba
Csak a 96-2000 750-é 6 colos. Utána már 5.5.
Valakinek esetleg egy 4 csavaros Raptor dob? Eladó!
Újabb busa komplett eleje. Villahidak, telók, radiális fék. Esetleg megpótolva nagy féktárcsák és kerék is. Csak össze kell csavarozni, nincs benne 20,000 km se. Nem karambolos.

Keresek 4-6 dugós balos féket.
Mármint teló+fék? Már gondolkodtam rajta.
Város táblánál a 220 igazán óvatos vezetésre utal
Érdekel esetleg egy fiatalabb Suzuki elej?
K1-be sradnak a felnijét raktam mindenféle átalakitás nélkül téleg van körbe csik,de viszont 6-colos
Arra a két hétre, amíg egy hátsó gumi fent van, igazán nem kell nagy dolgokat alkotni. Örülj, hogy körbe fordul a kerék.
Kikérem magamnak. Én csak közlekedésre használom a motorkerékpárt.
annyira nem hat meg, hogy kétségbeessek miatta, ne érts félre. ha sikerül elcserélni, eladni sikerül, ha nem akkor erre megy a slick és kész is
Persze, mert a 750 felni 5.5"-os, az 1000-res meg 6"-os.
Nekem most 200 van fent, és ez is tök tuti. Amúgy egy jó 180-as gumival is úgy lehet fordulni, h már az oldalfalon kanyarodsz...
Én nem aggódnék emiatt. Versenyzel, vagy úgy ölöd a gépet, mint cápa, hogy 1 szezon és legalább 1 blokk szétborítás?
a k1-k3 600/750-é jó az 1000 távtartóival, az agyrész ugyanakkora, csak ugye nagyon elhúzza a 190-es gumát.
Nemrég adtam el.
Amúgy igen, ugyanaz K1-től K4-ig persze csak az 1000-resnél.
A Busa meg TL meg SRAD meg mittudoménmik, nem jók!
Középen van egy csík rajtuk(Az 1000-resen NINCS), azoknál nem stimmelnek a távtartó távolságok és a fék felfogatás sem.
Az 1000-res felninek sima a közepe.
van valakinek elfekvőben hátsó felnije? k1-k4-ig ugyanaz? van cserébe egy k1-k3 600/750-é
Eladó!
-Leo Vince SBk carbon Karácsonyi akcióban.
-Arrow

Karácsonyi akció!
5000 Ft-os kedvezmény Yoshimura, Akrapovic, és Bódis dobokra december 24-ig.

Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keres Emailben vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
Ha nem állt sokat, 10p alatt kiveszed a kuplungot. És ha kivetted, akkor azért szólj! Én meg csinálnék bármit vele, ha ez lenne az életcélom, hogy a blokkját buzerálom estig. Azokhoz az átalakításokhoz, amiket kigondoltam kéne két örök élet idő meg két vagon pénz. De lenne olyan GSX-R, hogy de Puniet-et kéne hívni tesztelni.
Van valakinek nagyon olcsó fejidomja K3-4-hez?
Lehet kicsit karcos is, úgy is festenem kell...
Ne is foglalkozz vele. HAJTSD!
Én is filóztam rajta, mert néha nem ártott volna a csúszókuplung, és még mindig olcsóbb mint bármelyik antihopping...
Ami meg volt nekem azt eladtam, mert akkor nem kellett.
Viszont ilyet nincs kedvem szerelni, úgyhogy sztem még maradok a gyárinál...
Ne si foglalkozz vele...
küld el a számod sztojko@citromail.hu cimre felhívlak!
van eladó kipufogóm amit keresel
http://youtu.be/HiX3vtN_yog
GSX-R 1000 k3-k4-hez keresek első féktárcsát akinek van írjon.Adatlapomon van elérhetőség vagy írjon ide.
legalább egyszer halgatnál meg egy Ducatit száraz kuplunggal, utána nem sírnál a Suzuki kuplung hangjára