Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudod, hogy kuplung nélkül kerózok. Rajtolni meg nem szoktam, gumit füstölni szintén. Motorfék esetleg öli, néha eléggé rángatja a láncot is.
Amúgy most őszre már a régi jó nyikorgó hang is visszatért, ami miatt írkáltam itt 3 éve egy csomót. Azóta "csak" annyi változott, hogy a kuplung összes létező alkatrésze másik darab. De már nem foglalkozok vele, ha nyikorogni akar akkor fog. Lehet, hogy meg van görbülve a váltó tengelycsonk.
Nehogy eláruld, mi volt a baj oka!
Ne a lamelláknál keresd a baj okát, én is szoptam vele nem kicsit, még rá jöttem!
Ne kuplungolj autómatikusan amikor meglátod a város vége táblát
Zx12 kuplungja kunmadáron 2-3 indulást bírt a németeknél
Olvastam, de már rá se merek gondolni. Na jó, ez nem igaz. Folyton gondolok rá. De kicsit bántja lelkem, hogy mikor fos volt a kuplungom, akkor éppen nem volt pénzem. Havertól kértem egyet kölcsön. Az rosszabb volt, mint az enyém, uh. visszaadtam. Aztán vettem egyet tízesért, mondván ennyit megkockáztatot akár jó, akár nem. Szerencsére az jobb volt, de mostanra ugyanúgy remeg mint a régi. Szóval már 3 használt K1 kuplung megjárta a blokkomat és mindegyik rossz volt, vagy hamar tönkrement. Azt se tudom ilyenkor mi lesz vele. Elvetemedik? Valahogy kikagylósodnak a tárcsák? Mértem és nem. Nem értem és unom is. Kezdjem a drágábbal is ezt játszani? Megveszem, nem jó. Még egyet, az is szar...
ezt vegyed
Nekem is oda kell majd figyelnem, h a bőrruha jó maradjon rám...
Nem tudom, de már nagyon ideje lenne. Bár most lesz mit csinálni. Vezműlánc csere, egyéb ötletek meg tervek megvalósítása...
Kezdek agyalni a K5 kuplung beszerelésen. Olvasgattál róla?
Sztem tökmind1 milyet veszel, mert mind1ikre csak 1 év gari van.
Talán azt jobban érdemes megvenni amelyikre 2 év van(meg persze a legnagyobb indítóáramút).
Sajnos a nagy márkák aksijai sem olyan minőségűek mint régen.
Pl a Vartát ugyanott gyártják ahol a Periont...
c5ontkov4c5,

A Yuasa 17K-ért hamisnak tűnik...árilag...
Periont nézted?
Szerintetek melyik akksi a jó választás?
Lettem arról hogy gyárit vegyek!
Néztem Yuasat 17.000 Ft ért
Vartat 15.000 Ft ért
Bannert 11.000 Ft ért
Ezek közül csak a Vartánál volt az indítóáram 90A a másik kettőnél 180!
Szerintetek?
Vagy valami egyéb értelmes márka?
A BMMW mérnökei még a motorom szinét is lemásolták
Azért fele ennyiért meg is venném.
Nem nem nyúlok addig hozzá amíg konkrétan nem tudom mi a baja mi a hibakód majd tavasszal de köszönöm a segítséget!
Köszönöm! Sokkal jobban érzem magam!
Ha jó kajákat csinál anyósom az ünnepekre, januárban szerintem én leszek a duplája is. Ennek is van előnye: Könnyebb egykerekezni és elfáradni. Azt azért még hozzá tenném, hogy még nem sok embert láttam, aki 63 kilósan úgy b...sza rá az ívre a motort asszonykával együtt, hogy csak úgy húzza a csíkot a gumi. Mikor lesz már tavasz!?
higany,

csak hogy érezd a törődést..
http://www.agomotors.hu/websho...
robertson74,

Tibike má csak ilyen..:))
Köszi Ago,

A szervíz megnyitásig még kitalálom aztán lehet, hogy csere
lesz mert az az aranyszínű eloxált változat ami most rajta van csak a Tibinek jön be ;)
robertson74,

Nálunk van 4 féle is, de én ezt választanám, mert:
- felhajlik
- ez az egyetlen, amelyik előre felé is hajlik
- csapágyazott, ellentétben a többi "csak" perselyezettel szemben
- alkatrész szinten áruljuk, ha történne vele valami
- szép, színes..:)

http://www.agomotors.hu/websho...
http://www.agomotors.
hu/websho...
Sziasztok,
A 07-08-as gépekre létezik olyan utángyártott kuplung és fékkar mely
használja a gyári mikrokapcsolókat?
Köszönöm
R
Nem kedvel téged. Nekem mondta. Többet ne menjél hozzá. Ez egy szemét alak.
Nemtom mé nem vagyok rajta. 2008-2009 (amúgy 2010-es) cbr 1000rr-ek között kellene lennem a harmadik helyen. Okt. elején voltam nálad progizni meg kipuffszelep kiiktatót tesztelni, 186Le lett a gép és talán 123nyúton. A gépedre be is vitted az adatot láttam.
higany,

mindig frissítem..... oszt mé nem vagy rajta?!

Motor, évjárat, név.... és csinálom!
Tényleg AGO, nem szoktad frissíteni a weboldalon a lóerő ranglisát? Szívesen látnám magam rajta.