Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a holnap is zsír
Hmm...
pont a múltkor mondtam asszonynak, h tuti meghaltál már...
Se telefonra, se sms-re, se e-mail-re, se hozzászólásra nem reagálsz...
Sziasztok!
Ha esetleg valakit érdekel:
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Holnap vagy utána...
ok.kösz az infót!
késő
jövőre odaérek
egyszerre megnyomod az óránál a 2 gombot (select+adj) aztán beállítod
tyhűű az nem a szomszédba van gyere inkább a bakonyba
Talán a Bükkbe
sziasztok!kéne egy kis infó! hogyan tudom beállitani az órát rajta? ha tud valaki segíteni azt megköszöném....
Sziasztok!
Győr vagy környékére vagy valahova mentek ma délután motorozni?
Akkor az egyenesben miért előzték meg még a 954-et is a 848-as Ducatik a Slovákia ringen? Féktávon mindet megfogtam
2006-os 750-es GSX-R erősebbnek érződött mint a 929, de még a 2005-ös 1000-es Fazer is jobban ment nála.
Nem vagyok anti hondás, de gyári állapotban nagyon harmatosak még az első ezresek is.
Szerintem a naked R1-em végsebességre is megy legalább annyit mint a 929 idommal, pedig az R1 még öregebb is. Tavasszal csinálhatunk tesztet
Ezesetben meg lehet próbálni a régi motorommal is, 99-es 750-es injektoros SRAD, 136 paci volt, és meg is volt mind hiánytalanul!
Legyünk igazságosak, van az(új motornál) a tesztek szerint 136-139Le! 2000-es Gixxer 750-nel szívesen kiállnék ellene! Meg az Aprilia RSV 1000 R-nek és a Ducati 999-nek.
Ennyi!
Érdekes dolgokat tudnak a Full Gas-nál mondani.

Fel kell, h ébresszünk. A GSXR-ek már 98-tól injektorosak...
Persze tudom. Nem vettem készpénznek amit mondtak, de nekik az volt a véleménye. Maradok továbbra is a jól bevált OMW 95-nél és néha-néha 100-asnál
A GSXR-ek 14 éve injektorosak

Aki ért a belsőégésű motor működéséhez az tudja hogy egy motor prémium (98, 100, vpower, stb.) benzinnel gyengébb legyen mint 95-össel anélkül hogy belenyúlnál a computerbe nettó hülyeség, már megbocsáss. Nem kell mindenkinek mindent elhinni

Egyébként meg tök egyszerű a történet, télire prémium benzinnel kell telenyomni a tankot, abban vannak olyan adalékok ami megakadályozza hogy az alatt a 3 hónap alatt amíg nem jár a motor "megromoljon" a benzin.
Tehát téli tárolás előtt ne a Dallas kúton tankoljatok
Hali.

Nekem meg a Full Gas szerelői a v-power benzinre mondták,h totál felesleges mert nem erre lettek tervezve ezek a motorok sőt volt példa,h padon mérve gyengébb volt a motor mint a sima 95-össel.

Illetve azt olvastam, hogy csak az injektoros autókban van némi hatása mert érzékenyebbek vagy mi..

Jómagam próbáltam a spurit autóban motorban is de semmit nem éreztem, talán az autó 1 tank után kicsit kevesebbet fogyasztott..
elég sok mocsok ki tud jönni belőle...
929-en mi a brutális? Az a 120 paci
Gut. Az legalább tapadni fog. A Roadsmart nagyon jópofa gumi, különösen fehér aszfalton vidámság.
Én se szoktam kiszedni a benzint tavasszal, mi a tökömnek? De ha neki ennyire fontos, akkor az a legésszerűbb.
Megvan a D212!