Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most mi miatt?
Jó bevált tipus.Igy foton látva.De ha megnézed,nézz utánna,hogy a vázmerevitöt felrakták e.
Az enyémet is meg kell nézni, az új gyertyákkal 3,5 hengerrel indul hidegen

Számom tudod...
maj vissza segited valamikor
Jólvan, kibaszok én veled...
Várd a postást valamelyik nap...
sz.szám minek? ajándék
Jajj, basszameg!
Tudtam, h tegnap még akartam valamit.
Megkaptam igen Bogyesz. Ahogy néztem jó is lesz, csak az idomokat le kell venni hozzá...
Küldenél egy sz.számot?
csomagot kaptál?
Nem is csoda, ahogy mész...
Jót mentünk!
Kéne a ráknak.
Örökéletű sportmotorok nem léteznek. Télen jön szét a blokk megint.
Kéne neked egy régi karbis CBR 900-as éppen bejáratva ezt nem bírnád hazavágni
Voltam én is hétfőn motorozni, most legalább nem volt senki gyorsabb nálam (kb. 3 motor volt a hegyen).
Elkoptattam a harmadik hátsó gumimat lassan kivonatom a gépet a forgalomból.
Óvatosan a pálya gumival haver elesett
Rendeltetetés szerű használat mellett egy erős 30e km-t jósolok neki és vége. Feltéve, ha az meghibásodás nélkül képes annyit működni egyhuzamban. Szerintem nem képes, olyan KTM-et még nem láttam.
Biztos, ami ziher ma mentem egy kört, nehogy kimaradjon a motorozás a héten.
Akkor ha ezt megveszem ,nem fognak igazoltatni sem ,sőt előre köszönnek !?
Rendörmotor jo hangzással,s adottságokkal
A kocsimat se használom 2000-es fordulat alatt, motort meg főleg nem
Szerintem az első lámpát leszámítva (és persze az árát) jó motor lett. Gondolom ilyen teljesítménnyel ez se lesz tartósabb, mint az egyhengeres motorjaik.
A régi zx9-esem bírta a több órás végsebesség tesztet sima 95-ös benzinnel, az újabb motorok pedig sorra kifekszenek. Az utóbbi egy hónapban kettőről is hallottam az egyik egy Ducati volt hasonló liter teljesítménnyel, mint a KTM. Pedig a Kawa akkor már elmúlt 5 éves, és volt előtte pályán is.
Az a tuti!
Kedden meg szülinapom van. Jönnek köszönteni. De délelőtt lehetne. Szerda délután? Addigra öregebb, megfontoltabb leszek.
Holnap még nem jó, mert reggel megyek haza...
Még szép! Akár már holnap is! Csörögjünk!
Megint voltam Fehérvár fele...
A héten ha jóidő lesz?
Nem a hergelés volt a cél, de a hülyeséggel soha nem tudok mit kezdeni. Volt aki azt írta, hogy a ready to race úgy lenne jó, ha 50 lóval kevesebb lenne és lapos görbe hogy - figyelj - 1500-tól induljon meg! 1500! Az, hogy 1500-nál igazából 31-el megy a motor, nem probléma. Mellesleg szerintem a superduke-ban van kb. 90 nyúton 1500-nál, megindul az. De arra is azt mondják, hogy sok, meg mit tudom én.
Eladó K5-K6-ra egy YOSHIMURA tri oval dob,csak telefonon érdeklődj 06705850436.
Eladó GSX-R 1000-hez egy új turbó szett,csak telefonon érdeklődj 06705850436.