Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én nem is vettem észre, hogy a SRAD-om 6 collos hátsó felnije egy helyen sík lett, csak a láncfújásnál. Kőbánya ,Árpa utca :évtizedek óta ,alapvetően autófelnit javítanak, de motort is csinálnak. Nekem szépen megcsinálták.
Nekem inkább a szeleprugó szett kéne, ha még meg van. Amúgy vi fíl a fékcső?
1. Simán lejön, tudom, mert már 3-at szedtem le, míg végül a 4. bevált.
Nekem van itthon egy ugyan ilyen talán 1000km-rel benne ahogy megvettem a motort kiszedtem és raktam bele a gyárit! Én 5000Ft oda adom annak akinek kell! Itt fog csak megöregedni!
Szia!

veszprémben tudok neked valakit, aki tuti biztos 100%ra megcsinálja. Nekem is ő szokta, igazából itt környéken mindenkinek.
Ilyenre takarítottam a féknyergeket elől hátul pedig!
http://www.sportmotor.hu/motor...
Sziasztok URAK ti walesi ebek.....

Tudnátok válaszolni pár kérdésemre?

1. Szerintetek le jön a tankról a progrippes tankpad? Nem fogja feltépni a fényezést? Mennyire erősek ezek a tankpadok?
Mert akarok egy faszábat ez sima snassz? Hogy álljak neki ? Melegítsem meg újra? TIPPEK?

2. Leszeretném karbonoztatni az első sárvédőt meg a láncvédőt , és arra gondoltam hogy ezekkel a VTN-es fiúkkal csináltatnám ez a víz transzferes nyomás vagy mi, tulajdonképpen nem fólia hanem fényezés? Vélemény?
VTN Pécs csinálná? Valami info ? Csináltatott már valaki velük?

3. Egy érdekes jelenség után érdeklődnek, kicseréltem a fékbetéteket elől - hátul szarrá takarítottam a nyergeket elől - hátul , új fékolaj raktam előre -hátulra, viszont a dolog lényege az hogy elindulok zsír szép tiszta fehér felnikkel , és kb 70 km után úgyhogy NEM IS HASZNÁLTAM az első féket csak a hátsót tiszta fékpor az első felni? EZT HOGYAN? KOMOLYAN MONDOM NEM FÉKEZEK vele és olyan lesz! Ha fékeznék akkor újra feketére fényezném! Túra végére? Mitől van ez? De ez ugyan így igaz a hátsóra is? WTF? Megpörgettem felbakolva semmi nem szorul semmi nem akad szépen gördülnek a kerekek!

Előre fém fékcső nem kell valakinek?
Contival is ugyanúgy tudom riogatni pályanapon a népet, mint bármi mással.
Én egyszer akartam görgőztetni. Felmentem a netre és beírtam a gugliba. Választottam egyet. Felhívtam, elvállalta, nem lett jó, vehettem másik felnit. Kérem kapcsolja ki.
CONTI NÁLAM A LEGALJA
Most van 2010-es slickem, fejlődök

Tudsz olyat aki kigörgőzné az első kerekemet?
Nekem azóta már egy másik van fenn és ez is nullán van. De ez most ContiSport, szóval nem slick. Ezért mondtam, hogy kár azon vitázni, h jobban tapad-e a slick. Sokkal jobban tapad, 10fokban is. Ezt a mostanit 3. félgázon forgatja, de még 4.-ben is pumpál a segge mint rocconak. A slicket egyesben sem tekeri el így, inkább emeli az elejét még október végén is.

Idénre - úgy néz ki, hogy - már nem fog kelleni több gumi.
Mostanában engem is megviccel a hátsó gumi (ua mint ami neked van fent). Hidegen csúszik félig bemelegedve meg olyan mintha defektes lenne
Ha kell van egy garn D209 GP az hűvösebb időben is működik, és jobban kiszámítható.
Ezt még nem láttam. Fasza!
Mi tagadás, mostanában csinál érdekes dolgokat a motor hátulja a sárral felkotort aszfalton a 15 fokban. (És persze ismételten csak gratulálni tudok azoknak, akik szerint az utcai gumi jobban tapad, a slicknél. )
Sziasztok !
K & N sportlégszűrő szívlámpás GSXR 600-750-1000 és K3-K4 1000 tipusokhoz eladó !
10.000 Ft
Cápának az esős napokra

Stílusosan nyomja
Sziasztok!

Van egy újszerű állapotú 1000 K5-be való hátsó rugóstagom.
10e ft-ért vihető.

30 324 2727
Sziasztok!2007 Suzuki GSX-R1000 zsir uj rotor eladó! Valakit érdekel?
Szia Angi eladtam
Szia Zoli!

Érdekelne, meg van-e még az útmutató?

Üdv. Angi
azért 50 egy picit sok érte.
Köszi.
Csak hétfőn vagy kedden találkozok vele.
Nem csatlakozok. Cső Dani...
https://www.facebook.com/group...

Gsx-r alaktrész piac a facebook-on. Csatlakozz!

Üdv
Dani
Én inkább egy ilyenbe építettem volna bele azt a motort. Sirokon volt is 2 ilyen, az egyik R1 blokkal.
http://youtu.be/d2JotCfuz-o