Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem csak a gsxr-t lehet így váltani, hanem kb az összes sportmotort. Sőt, ez így nem is jó megfogalmazás, mert nem "lehet", hanem így kellene váltani felfele! Kuplungos váltás többet árt, mint használ sztem. Persze meg kell tanulni jól használni a váltót, mert azzal is ki lehet nyírni a dolgokat, ha kuplung nélkül vált az ember, de nem tud vezetni.
csak néhány embernek sikerül rosszul csinálni és szétbarmolni a váltót
Sziasztok!Kormányvégsúlyt keresek k3 1000-hez.Ha valakinek van eladó kérem jelezze.
Nem semmi felismerés! Minden motoron lehet így váltani.

Elvileg normál üzemmód, hogy felfelé kuplung nélkül kapcsolunk - ez sok típusnál a gépkönyben is le van írva. A tulajok persze vitatkoznak arról, hogy árt-e a motornak vagy nem, ill. hogy hogyan is érdemes váltani pontosan.

Én bele szoktam csúsztatni, de csak picit. Így a legjobb neki, legalábbis én így érzem.
Hello. Rájöttem hogy a gsxremet lehet kuplung nálkül váltani ha visszaengedem a gázt az árt neki ha kigyorsításoknál úgy használnám? elég sokat? felfelé csak
Persze, de nagyon nem olcsó... 100-asból jön ki...
tudsz rendezni ilyeneket? menyi mire ide ér?
1000 hála!
sms meg jött holnap megy a posta
Köszi Bogyesz...
Írtam is neki...
Sziasztok!

Nem tudjátok hol lehet K4-es 1000-eshez villahídra ilyen karbon dekorációt szerezni amiben benne van a GSXR felirat?
Mindegyik Suzuki márkakereskedés azt mondja hogy gyárilag ehhez nincsen!
De neten csomó képet láttam ahol van rajtuk?
Sziasztok! Segítség kellene nekem, méghozzá valakitől akinek GSXR 1000 K5 2005 - 2006 van a birtokában.

Következő a téma: Van egy TL1000R-em, amire lábtartót akarok venni, de utángyártottba csak horror áron van (500USD+), vagy semmi. És ahogy néztem ennek az évjáratú gsxrnek hasonló a felfogatása, ezért elképzelhető, hogy passzol. Ezért kellene valaki, aki lemérne nekem 3 dolgot a motorján:

-A lábtartó vázra történő felfogatásánál a 2 felfogatócsavar közötti távolság
-a a hátsó fékmunkahenger felfogató 2 csavar távolsága
-A lábtartó felfogatásának távolsága a tényleges kiálló lábtartó résztől.

Ha esetleg fényképet is tudna készíteni az illető, úgy hogy mellette van egy centi, az lenne a legtutibb.

Előre is köszönöm a segítséget.
D211 van......a motoron
D209GP van de az már öregecske.
Üdv Urak,
D211 vagy D212 gumit keresek 190/55-öt...
Valaki nem tud jó árasítva?
Ha esetleg érdekel valakit!
06208282174 Lehet érdeklődni.
Jólvan.

Vele csináltattam. http://www.sportmotor.hu/tagok...
Az 1ik szép lett, a másik szar. Úgy nyúlik, h a festék lebeg a víztükör felületén, és abba merítik bele az adott anyagot. Ami 3 irányba görbül, azt nehéz meríteni.

Biztos. Nekem fekete a felnim...
Amúgy is csak a gyávák fékeznek...
Urak,

Ki tud megbízható jó motorszervízt Budapesten ahol foglalkoznak biztosítási ügyintézéssel?
Elcsapott ma egy taxis aki kijött a macisajtja mögül és meg kellene csináltatnom a gépet.
Sajnos az elejét kapta el, konkrétan az első kereket oldalról, szóval valami komoly szervíz kellene (idomokat csavarozni én is tudok) aki azt is meg tudja állapítani biztosra hogy mi van a villákkal-villahíddal-fékekkel-telókkal.
Üdv!

Motorok téli tárolására van lehetőség.
Érden, fűtött garázs, 0-24 óráig őrzése!
Októbertől-áprilisig, 10.000Ft-ért.
További infó : 30/474-0470
motortarolas@totalcar.hu
Inkább 1-2 km