Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valami ilyesmi miatt kérnék segítséget, hátha tud valaki egy megbízható szervizt, vagy olyan embert akinek nagyobb tapasztalata van a típussal.
Persze aztán megveszed az orrom elől ... Vázon amúgy melyik pontokat kellene ellenőrizni repedések/sérülések miatt? Azt olvastam lehetnek esetleg gondok a K5nél. Kipróbálásnál lehet esetleg valami érezni ami hibára utalhat?
Mondanám hogy a FullGas a márkakereskedés és szervíz de nekem két éve mikor vettem a K3 600-at és a vásárláskor csináltattam velük 8 rugóért átvizsgálást simán nem vették észre a váltó típushibáját és megvettem a motort...
Add ide kipróbálom
Sziasztok,

szeretnék vásárolni egy k5-k6-öst és Budapesten vagy Pest megyében tudtok-e olyan helyet ahol át tudják rendesen nézni? Vázra-motorra gondolok meg úgy az egészet ...

Kösz
Nincsmit...
Köszönöm a segítséget bigoneoszi Atixnál volt tükör és már meg is érkezett!
Igen, Atix-nál van. Sztem hívhatod ma is.
Bocsi, mindig van valami...
Benézhetsz. Holnap?
Jaj értelek én kérek elnézést ! Szóval nálad van ilyen jobbos tükör Mennyibe kerül? Vagy hívjalak fel holnap? Holnap vasárnap nem zavarkodok.
Most olvastam.Mondjuk mondhattad volna előbb is,minden nap arra járok.Beugorjak?
Írtam mélt teee...
Nem vagyok valami jártas esetleg egy link vagy elérhetőség?
Akkor nem is rendelted meg?
Mintha tegnap láttam volna az Atix-nál...
Kicsit elfelejtettem a dolgot. Bocsi. Eléggé szita az agyam...
Még mindig tükröt keresek ha valaki tud segíteni az jelezzen
Megjött a cuccom?
He?

http://youtu.be/rSq5DShFibY
Én is szoktam eddzeni, több órás kemény bicajozás után megy le 2 kiló, de abból egyet vissza is pótolok megállás után, mert egyébként elszédülnék. Különbözőek vagyunk persze, régebben boxoltam, de az 5 kiló nekem valószerűtlen, nem mintha az időeredményen 1-2 tizednél többet változtatott volna. Szintén 100 kilós vagyok.
még csak annyit szeretnék írni,de aztán már többet tényleg nem,ez lesz az utolsó ebben a témában,aztán tényleg befejeztem,de ezt még leírom,hogy.
Ebben is igazad van, de ugye mikor befejezted az edzést, akkor egyből nyúlsz a folyadékét Lemenni lemegy a súly, ha terhelést kap a test, de az ember utána igyekszik pótolni.
Egyébként már tényleg felesleges ezen rugózni, mert már megtörtént a dolog és személy szerint csak a Ferenc hozzáállása miatt mentem bele az okfejtésbe.
Remélhetőleg ezek után, majd figyel a folyadék és táplálékbevitelre a versenynapokon amivel legközelebb elkerülheti ezeket a kellemetlenségeket
Ami nagyon visszás számomra az a hozzáállása a történtekkel kapcsolatban. Nem túl szerencsés mindenkit le és hülyének nézni, ha benne volt a "hiba".
Az egész hajcihő fölösleges, de ha már a boxot hoztad fel, akkor tökéletesen tisztában vagy vele, ha nem férsz be a súlyhatárba mérlegeléskor, akkor nincs meccs.
Itt is ilyen egyszerű a képlet, csak boxban inkább fogyni kell a mérlegre / folyadékmegvonás, folpack-ba tekerés, szauna, stb / Ferinek meg híznia kellett volna. / pl. magába erőszakol 6liter vizet és ürítés után visszapótolja /

Részemről ennyit ért még meg a dolog, de én lennék a legboldogabb, ha bármilyen szabályrendszerrel vitatkozhatnék ebben a világban.