Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sedu, ott voltunk pénteken mi is, a LIME-n!
Predi, hozzáteszem hogy csak veled beszélgetek, és nem akarok ez a dolog miatt mással vitatkozni! Reggel korán indultunk madarasra 106.5 kiló voltam alsóban, otthon is van egy hiteles mérlegem mivel tüzépünk van, a motoros ruházatom 8.5 kg, ugye ez a kettő 115 kg! Egész nap dög meleg volt 30-35 fok, 2 motorral versenyeztem 2 kategóriában, egész nap 2 szendvicset ettem, folyadékot azt ittam, de egész nap izzadt az ember főleg bőrruhában! Du. 4-5 óra körül hoztak oda egy szobamérleget és ráállítottak (teljes motoros öltözékben) és 108.9-et mutatott (hogy jó mért-e az másik kérdés), csodálkoztam én is de nem szóltak semmit ennyi volt! Lefutottuk még a közép és a döntőt is, big- be mind kettő meg volt, street 1000-ben meg a fiamtól a döntőben vesztettem! Már szereltem át a motorok áttételét a végmérésre, mikor oda jött egy versenybíró, hogy csak a 3-ik lettem Big-Racerban, mert nem volt meg a súlyom ezért törölték az első helyem, és azért lettem 3-ik mert egy másik versenyzőnek sem volt meg a súlya, de én meg jobb időt futottam mint ő! (beszarás)! Érdekes eredményhirdetés!
Késő este értünk haza rá álltam a mérlegre alsóban és 101.5-öt mutatott, Reggel meg 106.5-öt, 5 kiló ment le rólam, de ezt nem hiszik sokan el! Sájnálom!
5kilo az lemehet egy nap,ha sok a zsír,mert izzad az ember,egy nap 5liter folyadék elmehet egy izzadós tulsulyos emberből,3kilot simán ledobok egy egy aerob edzés alatt ha jol megnyomom.mondjuk izzadok mint egy lo,de az nem egy egéész nap,az csak egy órácska.
Minek veszekedni ha verekedni is lehet

Jöttetek volna inkább pénteken a hungaroringre (mint én)
Örülünk, legalább népesebb lesz a Street 1000-es mezőny!
Még mindig. Sztem ez nem arról szól, h világrekordot mentek, és az életetek múlik az időn. Szórakozásból, meg az élmények miatt. Hogyha jövőre én is elindulok, tök nem fog érdekelni, h hányadik leszek, vagy ki megy rosszabbat nálam...
Úgyúgy!
Jól beszélsz!
Dehogy én, Magdi anyusra Bird gerjed , én Nóra ügyvédnőt szoktak kezelgetni!
f.feri
Jobb ez a topic mint a Barátok közt! De ki erőszakolta meg Magdianyust?
Otthon leszek hétvégén, hívj fel előtte, úgy is csapatni akarunk mi is, jössz majd velünk, megnézzük hogy muzsikál a 10-esed!
Benn van mind 2, 1,2,3 tiltást úgy venni észre, mintha azóta könnyebben jönne kerékre a motor, ja a 300-as iktató meg ahogy írod, 29, 30,31,32 -őt mutat 299 után ha tolod neki az autó pályán, úgy hogy tetszenek ezek is nagyon, jó ötlet volt ez is tőled!
Jövő hétvégén megyek arra felétek motorral össze futhatnánk, megnézném a 10-esetek, ha jó nektek?
A környezet védelmi és a 300+ tiltás iktatókat beszerelted már, és ha be érzed a különbséget 1-2-3 fokozatban? Mert ugye a 300+ elektronika ha benn van 299 után átvált 29-re és tovább 30,31,32!
Örülök, hogy jobban tetszett a Gabi Ízlések és pofonok!
Szeva Feri!
Igen volt a Pink- motors-nál 40-es, igazad volt sokkal jobb lett a 10-es ezzel, le is forog 6-ban, a 39-el lomhább volt, ezzel a 40-el az igazi, kösz a segítséget!
Hagyd Horatius, bele őrült abba, hogy 2008 óta kapott mindig 6-8 tizedet, és most borult a bili nála, hagy majdcsak megúnja ezt!
No de komolyra fordítva a szót, szereztél már másik lánckereket a 10-eshez?
Bird!
Olvasd már el még egyszer az első 3 sort, azt írod végül is hogy feriék egy kis commanderozással elértek 202.9 lóerőt, mintha feri ezt állítaná, utána meg azt írod hogy szétfaragott motor, már te magad nem tudod hogy mit írsz (ferinek igaza van) ne is haragudj meg, de össze vissza írsz csak hogy ferit bosszantsd! Abba kellene már hagyni ezt, nem kell ide ez, inkább gyúrj 2014-re mert elég nevetséges az a 10.6 láttam, ott voltam, főleg hogy 10 éves gyorsulási múlt van mögötted! Mintha lassított felvétel lenne ahogy mentél, még tóth gábor is sokkal jobban tetszett, pedig gyengébb időt ment mint te!
Látod, látod csak szánalmasan sértegeted a másikat, amikor lebuksz újra és újra a hazug állításaiddal te CSALÓ
Valamiért nem megy át Tibi, de elküldöm emailba megvan az email címed!
Ekkora tulkot, te azon is túl teszel, mint amilyennek kinézel, veled felesleges akármilyen párbeszéd, mindent körbe írsz, mint most is, NEM TUDOD ABBA HAGYNI, MONDTAM NEM KÍVÁNCSI ITT SENKI ERRE A BADARSÁGOKRA, ABBA KELL HAGYNI, HÚZZ A PI...... OTT VAN NEKED A ZX 12
Tessék Tibikém a kék görbe az enyém a másik egy buher dobos ugyan ilyen 10-es, de kérd már meg Birdet is, hogy tegye már fel az övét mikor kész lett a blokkja! Kíváncsi leszek ?
Az első pontodra válaszolva már megint csak azt kell írnom, hogy tanulj meg olvasni és értelmezni
Hol írtam, hogy csak pc van benne? Hiszen azt írtam, hogy szarrá van reszelve és full yoshi. Jaj-jaj de nehéz az élet felétek
Szóval ki is írt hülyeséget? Gondolkozz!
Érdekes, hogy csak vádaskodásba és sértegetésbe tudsz ilyenkor menekülni. Szánalmas viselkedés egy felnőtt embertől!
A saját motorom meg úgy jó nekem ahogy van. Még visszapillantó tükröt se szedem le és úgy is nyelettelek, emlékszel?
Én meg aztán nem vagyok kíváncsi a 10-esedre, a gixert is te raktad fel, nem én kértem
CSALÓ!
Tibi!
Szerintem a rossz gazdasági helyzet, és lehet van baj a szervezésben is! De azért 1 futammal nem tudsz 5 versenyzős mezőnyben egyből a döntőbe kerülni, 3 futam van már akkor is, elődöntő, középdöntő, döntő, tehát az 1-2-ik helyezettnek 3 döntőn kell túl lenni!
4.Tedd fel.
BIRD!
1. egy szóval nem mondtam hogy a k7-be csak commander van, nem véletlen megy úgy! TEHÁT ELSŐRE IS HÜLYESÉGET ÍRSZ!
2. nézd meg a 60 lábat mindkét motorom esetében (04-es Kawának jobb a kuplungja, de kérdezd meg Czindert, ő is tudja), és ha van egy kis eszed, akkor rá jössz, miért ennyi csak a különbség! (De nincs benned annyi tudom hogy já jöjj)
3.Szerintem a te időiddel, és motoroddal kellene foglalatoskodnod, hogy hol a hiba!
4. Látod én ha kell az összes motorom diagrammját felteszem, ha kell, és nem titkolózok mint sokan, feltegyem a 10-esét is kéred?
Meggyőződésem, hogy azért nincs induló egy csomó kategóriában mert a rendezőség nem tesz meg mindent a verseny tisztasága érdekében. Az vicces, hogy egy olyan egyszerű kategóriában mint a street 1000 nem áll rajthoz senki. Nem véletlenül maradnak el.
Mi értéke van egy 5 fős bajnokságnak? Ahol 1 futammal döntőbe lehet kerülni? Nem sok.