Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cső Predi!
A nem dagadtak 9.54-et mentek idén street 1000-ben!
Hidd el az sem lenne jó nekik, csak ha 10.6-ot mennék én is, akkor lennék fasza gyerek, igy hogy 9.79 a legjobb időm Big-Racer-ban így egy csaló vagyok!
9.83 az szép!mennyit mennek a nem "dagadtak"?
miért ne tettél be 7 kilo plusz sulyt,aztán nem hisztiznének,valoszinüleg akkor is 10-en belül mész,akkor lehet az lenne a baj hogy a nagyobb suly miatt jobb volt a tapadás! ergó-csaltál!
Még mindig itt tartasz?
Akkor mennyi?
A hazugságod és a csalásod nem fog már megváltozni. Dobálózhatsz a hülyeségeiddel és leírhatod ötvenszer is még, hogy UTOLSÓ
Én se látom a válaszaid között, hogy hol és mikor nem akartam a súlyhatár változását? Hmmm...? Na ugye kellene valami bizonyíthatót írnod, mert így csak megint a hazugságodat bizonyítod!
A te csalásod viszont tény és bizonyított!
De meg is értem, nehéz leírnod a te helyedben az hogy 9.87 lett volna!
Gondoltam hogy valami ilyent írsz, és nem a kérdésre válaszolsz megint, (10.7 LETT VOLNA BIZTOS) úgy mint előbbi a street 1000-es kérdésem! DE HAGYJUK IS INKÁBB!
Mi lett volna, ha....... ne ez NINCS
VAN helyette az, hogy CSALTÁL, MEGBUKTÁL!
Ez nem elméleti matematika, hanem egy verseny ahol szabályok vannak. Ezeket be kell tartani és tartatni! Ennyi
Bird! UTOLSÓ
Jó legyen igazad, ha reggel 108.9 kg voltam (115 voltam hivatalos mérlegen Tüzépen volt mérve, nem szoba mérlegen) !
Ha 108.9 voltam és így mentem 9.83-at, és ha 115 lettem volna, akkor véleményed szerint mennyit mentem volna?
gyusza!
Szerinted akkor 2011-ben gépátvételen miért engedték át a motorom lehúzatva, ( nem utólag húzattam le) mert azt mondta a verseny bíró lehet lehúzató! A verseny 2. napján meg azt mondta mégsem lehet, Érdekes volt!
2011 majus 1 én voltam Kunmadarason ( Csak nézőként ) . Akkor is a csalásról viszhangzott a Big Racer futam. Egy versenyző lehuzatta az első telót a szabályokkal ellentétben, (megengedett 3 cm ) motorján kicsit több tuning a megengedettnél, kicsit könnyebb a versenyző mint 13o kg. Végeredmény : kizárás. Később képet teszünk fel " egykerék a nézőknek "
Bazz ugyan ezt a kérdést tettem fel...
Te tényleg ennyire nem tudsz olvasni?
Nem akartam hozzászólni már többet, de miért nem a kérdésemre válaszoltál? Mert nem akartál!
Amennyiben megtanultál volna olvasni és mondatot elemezni (értelmezni) akkor felfogtad volna, hogy mit írtam. De segítek:

Ezt írtam én: "Egy konkrét példát mondjál amikor én elleneztem a súlyhatár levitelét! Kíváncsian várom, de nem tudsz semmit mondani, majd csak makogsz össze-vissza. Szokás szerint hazudni fogsz " Tehát azt kérdeztem a mondatomban, hogy mikor elleneztem a súlyhatár levitelét? Nem azt írtam, hogy nem érdekel a súlyhatár! Lényegi különbség van ám a két dolog között! Ezt illene már felfogni

Erre írtad te nagy okosan: "Ha nem érdekel a súlyhatár téged, akkor miért verted ki a cirkuszt most Kunmadarason A SÚLYOK MIATT" Elmagyarázom és lassan olvasd, hogy megértsd. Azért szóltam, mert csaltál és van egy súlyhatár amit te nem tartottál be!
MEGBUKTÁL, CSALTÁL!

Természetesen megint csak hazudtál és félrebeszélsz, de ez mindegy is, mert már ismerünk téged csalós feri. Kétszer buktál már meg csalással és még mindíg nem tanulsz

Azzal a hozzászólással pedig maximálisan egyet tudok érteni, hogy a meglévő szabályok betartása lenne a cél.
Persze azoknak akik nem csalnak, mint ti
Megint ez a magyar mentalitás. A szabályokon módosítsunk, ne a meglévőket tartsuk be. Érdekes... Kint is ment a CBR600F a Z750 ellen, ami megint csak nem egy kategória(legalább a CBR nyert).
Ügyesek a Feriék nagyon, de a megfelelő kategóriába nevezzenek, és akkor nem lesz gond. Hogyha kevésnek érzik már a street 1000-ret, akkor ott a D1000+ és Király Peti ellen lehet próbálkozni...
Bird!
Egy utolsó kérdés és én befejeztem, nincs értelme az egésznek! Ha nem érdekel a súlyhatár téged, akkor miért verted ki a cirkuszt most Kunmadarason A SÚLYOK MIATT? De az is meglehet de nem biztos, a Street 1000 kimenetele miatt, mivel a haveroknak rosszul sült el az egész motor csere-bere, és ez miatt hogy nehogy jól érezzük magunkat a Big-Racer-ba kötöttél bele? Nem is kell hogy válaszolj!
Itt is Szia!
Épp most nézegetem a Robi idejeit.
Filózok, h jövőre a public 1000-ret lehet meg kéne látogatni...
Na mi volt tegnap a lájmon?
Jáó reggelt.
Egy konkrét példát mondjál amikor én elleneztem a súlyhatár levitelét! Kíváncsian várom, de nem tudsz semmit mondani, majd csak makogsz össze-vissza. Szokás szerint hazudni fogsz
Te 2009 óta csak a csalással foglalkozol és most már másodszor buktál meg bizonyítottan! Ébredj már fel, hogy csak hazudsz és csalsz
Büszke lehetsz magadra
Ugye csak hát sokkal látványosabb kettő 130 kilós ember versenyzése, mint nyolc 100 kilós versenye! És ezt a változást egyesek azért nem akarják, (Bird) mert nem valószínű hogy serleggel mennének haza, inkább majd elmotorozgatnak lajtosan a maguk módján, óriási mezőnyben ami 1-2 lesz!
Már 2009 óta azért küzdök hogy vegyék lejjebb a súlyt 100-105 kilóra, de mindhiába, mert egyeseknek úgy nem jutna babér!
Nem hinném, hogy nekem kellene fogyni azért mert valaki csal. Ez a kategória a súlyra épült és amennyiben egy csalás után nem zárják ki a szervezők, akkor versenyezni nem szabad! Függetlenül attól, hogy 2 vagy akár 8 ember van a kategóriában. Nem véletlen, hogy csak ennyien járnak versenyezni
Bird!
Valószínű az a szándékod hogy csak erősen elhízott motorosak legyenek a Big-Racerban, szerintem te fogyjál inkább egy kicsit és jobban menne a verseny is, és akkor nem lenne ez a cirkusz ott köztetek! Szerinted jó verseny lesz jövőre, ha majd ketten a Tóth Gáborral versenyeztek egymás ellen, nagyon látványos lesz!
Azzal kezdem hogy én is Kawasaki tulaj vagyok! Ott voltam az utolsó Kunmadarasi futamon, én nem tudtam erről a kilogramm cirkuszról, csak végig néztem az egész versenyt, és a döntőket is! De ha így volt akkor nem értem, miért engedték már az elején versenyezni a 2 versenyzőt, miért nem a gépátvételnél mérték meg őket, és akkor nem kellett volna végig szenvedniük a versenyt!
De egyébként az a véleményem mivel láttam, hogy Fekete Feri úgy kiemelkedik ebből a kategóriából, hogy a többi Big-Raceros olyan hozzá képest, mintha lassított felvétel lenne az egész! Jó nézni mikor 1-be jön kerékre neki és váltja a 2-őt, és úgy marad neki de nem engedi el a gázt és 2-ben is a talaj fölött van a kereke végig, és akkor a 3, és akkor van talajon neki! Nem véletlen lett Street 1000-ben is a 2-ik a fia után! Szerintem lejjebb kellene venni a súlyhatárt abban a kategóriában, hogy legyen Ferinek rendes ellenfele, és akkor többen is lennének vélhetően, 105 kg-lenne a reális!
Börd ne a csalókkal foglalkozz, hanem hozz estére pogácsát :D
Mi meg tudjuk jól egy gyári 10éves vas mit tud, nem új végsőkig tuningolt szabályt átszegett géped van :)
Szóval pogácsa, mert nekem meg híznom kell :)