Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

először kell a menet.
Amikor a Fabory-tól akartam rendelni, a Fabory weboldalán összegyűjtöttem hogy mi kell és a linkeket bedobtam emailbe, majd elküldtem a rendelés-kukac címre. Az a válasz érkezett, hogy mondjam meg a cikkszámokat, mert ők a linkeket nem tudják megnyitni. "Van egy ország, amit álmomban...."
Nem védem az esztergányosokat, de betétrögzítő csavart nemigen lehetne esztergálni szerintem. Eleve gond a végén az imbusz és még ott van az a tény, hogy nagyon vékony a pálca a hosszához képest. Esetleg két oldalról neki tud menni és a végén leszúrja, de hajlana össze-vissza. És utána még kívülről rá kell vágni a menetet amikor már csak a szárat lehetne megfogni. Ezt olyan minőségben kivitelezni, mint amilyen a bolti csavar nemigen lehetne egyszerű esztergával. (SZERINTEM!)
Sajna ilyen a mai világ.
Egy ilyen csavart odavinnék egy esztergályosnak, h ilyen kéne, elhajtana(volt rá példa)...
Azt mondta nekem, fiam, honnan szedted ezt a csavart?
Én meg belealkudtam a többi alkatrész árába: 0Ft
nem kell ez a csúnya beszéd,szépen megkérlek lépjél ki,vagy csak olvasgasd a fórumot! addig én állok féllábon
Persze az a faszom tasak amit bezársz de kinyitni nem tudod mert eltéped a fülét.
de zárható volt a tasak ugye?
Na ja a helyi csavarbótban meg 3,5678 forint darabja nájlontasakkal együtt.
mint a fabory csavarok.... az sem olcsó,de legalább jó drága,ellenben nem minőségibb mint az ugyanolyan anyagból készült csavar másik boltban,vonóhoroghoz vettem anno a faboryban csavart...10.9-es,kár volt,asszem az anya db-ja volt 400- a csavar meg nagyon sok,120mm-es 10-es,az arany olcsóbb, kis boltban meg a csavar anyával volt 400-,szintén 10.9-es de akkor már késő bánat volt. büszke is voltam magamra...
esztergáltatni kell,500ft db ezt a hülyeséget basszus,majd 3000 ezer egy kis szarért,
a BONTÓSOK IS 2000/db áron adják

Tibi ment válasz levél!
Bizony...
A gyári drágább lenne...
4db csavar 11.000?
Ok. 1 héten belül. UK-ból jön...
ok. rendeld meg.
mennyi idő amíg megérkezik kb?
Előre a 4db-os szett 11e...
04-05-ös RR-hez
rozsdamentes. mennyi lenne az ára?
Szia Mexikói
Persze, vágom a dolgot. Ugye 05-ös az RR?
Rozsdamentes vagy titán(ez 4600Ft-al drágább)?
Persze, mindjárt megy...
Szia el tudnád küldeni légyszíves a táblázatot. Xxx_joe@citromail. Hu koszi
üdv.
Régebben beszéltünk róla,hogy kellenének nekem a cbr első fékhez fékbetét tartó csavarok,angolul brake pad pins.Tudsz ebben segíteni? e-bay-en nem találtam az enyémhez
k4-5 első sárvédő nem kell valakinek olcsón?Gyári!