Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

CSőőő!

Muzzy érdekelne!
Az a kérdésem hogy komplett a rendszer? Összekötő cső is van hozzá?
Köszönöm szépen gixxergabi! Megtaláltam.
Adás-vétel topicban van egy...
[36330]-as hozzászólás
Sziasztok!
Suzuki Gsxr-re k3-k4, keresek jobbos visszapillantót! Aki tud segíteni az írjon.Köszönöm!
oldalra lötyöghet,előre-hátra nem nekem is ilyen lötyögős volt,és meg javitottákl
Üdv!

Egy haverom 2005-ös GSX-R1000-e nálam van, de a visszapillantót nem bírom belőni, hogy lássak benne valamit..... csak a tükör mozog benne és már nem lehet jobban lefelé billenteni.... ezt gyárilag így elbszták vagy szarul van felrakva a tükör?
Látam mit vetél nagyon szép gratula
Üdv!

Van hozzá, fej- és oldalidomom, és sárvédőm, ha érdekli, hívjon ezen a számon (06209629446) vagy írjon e-mailt (cheedah@vipmail.hu).

Üdv!
gyari plexi, kormanyveg, markolat olyan igazi bontatlan szűz masina.. az osszkep tudod. :)
Igy ahogy mondod, annyira gyári volt a motor hogy már nekem fájt. :) 700 km ert utaztam az orszagba mindenfele osszesen rendes rr-t keresve , de félelmetes hogy milyen motor gazdák vannak majdnem sírni tudtam volna. ehhez a gixerhex máig vezetett szervizkonyv van 2db gyari kulcs az egyiken rajta gumi meg az osszes konyve , szerelesi utmutatoja megvan minden. a motoron az osszes gyari matrica, amit a gyarban raragasztanak ilyen tajekoztato. meg ranezel es mocsok mod egyben van. a vaz a lengovilla gyonyoru fekete mintha kovet se vert volna fel soha.
Suzuki Gsxr 1000 2002 es első sárvédő, hibátlan állapotba, vmint jobbos tükör eladó nevetséges árakon....
Ezek szerint gixxer lett. :)
Kihagyhatatlan vetel volt? Miert dontottel vegul az eredeti tervtol elteroen?

Sok boldog km-t! :)
Most megnyugodtam!
Tudok aludni akkor !
Tényleg nagyon,nagyon minimális a mozgás csak nem tudtam hova tenni és mit két oldali ilyen!
Szóval ez az úszótárcsa hát ez nekem is új most még! Nem hallatom ilyenről csak úszó féknyeregről!
BÁSZKi tényleg mert kerestem neten is újat és ott is azt írja hogy ehhez úszótárcsa való!
AKkor ezt jelenti az úszótárcsa ezt a minimális mozgást?
Tényleg nagyon minimális!
fejidom és tárcsa van ha érdekel csörögj 06203114528
Elsőnek is nagyon szépen köszönöm hogy próbálsz segíteni és a hülye fejemet lenyugtatni , de mért van az hogy bárkinek a motorját néztem eddig fateré Yamaha Fazer 2004, anyámét , haverét bárkiét azok teljesen fixek? Nagyon erő hatására se lehet még csak 0,000001 se mozdítani rajta!
Sziasztok!

Nincs valakinek k5 1000hez elfekvő, eladó: komplett bal oldali idom, fejidom,plexi, sárvédő, pár első tárcsa, kormánysúly, markolat. Talán pályaidom is...

Nagyjából csak ennyi elsőre
Ez meg itt a szakzsargon :
ez egy természetes, üzemszerű jelenség, szerepe, hogy a tárcsa oldalirányba el tudjon mozdulni, a két fékbetét között pontosan középen legyen. Ezt a fajta tárcsát önbeállónak is nevezik.
Most azt kérdezed, hogy miért mozog az úszótárcsád

Egyébként most olvasom, hogy GSX-R-nél cseréltek már garanciában Szerelőnek meg kell mutatni, hogy mekkora az a lötyögés... de ha nagyon lötyögne, akkor zörögne rendesen szvsz.
javítható
URAKKKKKKKKKKKKKKK HATALMAS NAGY SEGÍTSÉG MERT SZÉT VÁG AZ IDEG!

Nem tudná nekem valaki véletlenül megnézni a saját K3-sán vagy amilyen gixxitek van az első féktárcsákat?
Ugyanis nem tudom hogy az enyémnek valami baja van vagy alapból ilyen!
Ugye vannak az imbuszok amivel fel van fogatva a felnihez és van a tárcsának egy ilyen belső acél része amihez úgy van hozzá szegecselve vagy préselve nem tudom a külső lukacsos karika amin maga a fékbetét fog ugye!
Na de nekem minden fasza se válla se semmi de mindkét oldalon meg tudom mozdítani a külső lukacsos részt a szegecselttől nagyon kicsit mozog előre hátra meg talán kicsit oldalra is olyan mintha a szegecsek nem fognák rendesen! Ez most direkt ilyen vagy mindkét tárcsa defekt?

PLS HELP ME!
NÉZZE MEG VALAKI A SAJÁTJÁT IS!
AZAZZZ SIKERÜLT!
Így kellett ahogy mondtad!
KÖSZÖNÖM!
bigoneoszi megállapítása szerint a kormánysúlyt ez egy kis gumi rögzíti. Sajnos most nekem kirázódott és elhagytam a kormánysúllyal együtt. Súlyom már van, most már csak ilyen rögzítő gumi kéne. Nem nagyon tudom hogyan vehetnék egyetlen ilyet külön. Vagy hogyan csinálhatnék valamiből, vagy mi az ami talál bele. Valami ötlet, vagy valakinek felesleges (jó pénzért eladó ) darab? Atix?
Ne is védd, eleget szopattak már téged is
Amikor 1 nap helyett 10 napra lett kész a munka (az árát is enyivel szorozta) és még nem is lett jó akkor picit lehetek mérges is.
szerelő kesztyű viszont mindig van náluk akcioban.