Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezért néztem hülyén, h abból fényképeztél...
Akkor már megtaláltad...
Akkor jó kormolást fiúk!
tyúkóóóóól.....
A disznóólban tartod?
gyere,de figyelmeztetlek te emeled ki a sárból,én hozzá nem nyúlok.
vagy veleszületett ,bár ez nem nevetséges...
Tudom, hogy ez jár a beteg agyadban.... Gondolom valami hálószobai kudarcsorozat vitt rá, hogy ilyenekre gondolj.
Cápa, azt hittem Predit akarod hátulról kikormolni és nem valami Romet-et!
Elvileg valami szakadár Romet, vagy ilyesmi. Nem tudom, mert még összerakva nem láttam.
És ki lesz alól, Cápa vagy Predi?
Akkor ha van időm és nem zavarok beugrok. Kikormolom végre a seggbosszantódat.
ahogy hazaértem ,ami kábé holnap 10 óra
Mikor vagy otthon arc?
Mindkettőt tervezem...
a papírt vagy a nőt?
csak humorolok
7 éve megvettem a motorom... szinte azonnal elkavartam a papírokat. Öt éve vagyok együtt a Kedvesemmel és ebben a pillanatban megemlítettem neki, hogy a búúsba.. jó lenne, ha valakinek meglenne.
Erre a világ legtermészetesebb hangján "drágám, benyúlsz az üveges szekrénybe és ott van!" Hmmm... megtartom..
Szóval már nem aktuális. Köszönöm..
Látom piszkosul tetszik a szó... ízlelgesd csak.
én csak haverokkal haverkodok,ez így korrekt.
egy haverom mondta,hogy az egyik haverjának a haverja nem haverkodik nyikorgós fékű egyénekkel.
nem kell fék uraim,abbol nem lehet megélni.
Haveromnak is sikerült egyszer szert tennie egy olyan hátsó betétre, ami a Honda 1000RR-ben baromi szépen muzsikált.. az őrületbe kergetett engem is, meg magát is.. mindig azt hitte, hogy már nincs betét és a tárcsa kopik. Aztán egy "teleanyuszismamuszom" pillanatában kicserélte másikra. Onnantól mély qss lett.
Ennek a "gyógymódnak" a hatása a következő faluig tart.
K6-hoz kergetnék magyar nyelvű használati utasítást. Tudna nekem valaki segíteni, hogy merre találok? Köszi.
Érdekes...
Itt láthatsz képet, h milyen volt és milyen lett...
http://www.sportmotor.hu/motor...