Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mee mi kő?van,odaadom
Nem hívsz soha, má' nem szerecc.
vácápp meeen?
csá nigger.
szia jaws
Ugyan az lesz a kettő, csak megy a ködösítés. Most már nekem is van. :)
Megtudnátok mondani hogy k6-on a vízhőfok mitöl ingadozik folyamatosan 75-81 között?Ma kezdte el csinálni,folyamatos 130-as tempónál is.Tudom hogy ez nem magas csak az ingadozás zavar.köszi a válaszokat.
Sziasztok !

K1 1000 be keresek elsőkerék csapágyat ! Help.
ha van valakinek k7-k8-k9 1000 eladóban az kérem írjon!
Üdv!
Írtam mailt az adatlapodon lévő címre. Légyszíves küld el a színkódokat! Köszi!
én nem tudom. szerintem ezt a prop tech kütyüt sem ismerném, ha az előző tulaj nem rakta volna bele.
majd egyszer ráveszem magamat és elmegyek leméretni, mert kíváncsi vagyok, hogy ez a kis szar mennyit dob a gyári értékeken.
Köszi!
Ezek szerint a HealTech FI Tuner és a PropTech EFI Tuner nem ugyanaz a termék (még ha ugyanúgy is működik)? Ezt már korábban kérdeztem többször itt.
Nekem van prop tech efi tuner a motorban, a három térképpel.
sokat nem tudok róla mondani, de gyári beállítással jobban durrog, a másik két térképet használva szinte soha. a gyári és az első térkép között nem érzek különbséget, viszont a másodiknál már lehet. lehet csak én beszélem be magamnak, hogy harapósabb a gép olyankor, de az tuti, hogy érezhetően többet fogyaszt.
Nézd meg a videjóót...
http://www.agomotors.hu/websho...
Prop-tech csinálta?
Mesélj bővebben az FI Tunerről? Amikor kapcsolgatod MAP0, MAP1, MAP2 között, akkor érzel különbséget? Ha igen, mennyit?
168 Le / 118 Nm , fi tuner , környezetvédelmi kiiktató,egy foggal kisebb lánckerék,exup is repült :D . Lenne kép csak éppen nincs nálam :D . voltak benne lyukak 4-8 ig .. De érezhetően jobban tol alul , már új papucs is van rajta ..csak menni kéne vele..de ezt féket addig basztatom míg jó nem lesz :D piros lámpához közeledve még néznek az emberek hogy mi közeledik
Cápa : értem én hogy gőzgép :D hát azért megnézem a régivel ... egy próbát megér .
Azt, hogy probléma nem mondtam. Pont arról próbállak lebeszélni, hogy így fogd fel. Minden fékrendszerben fel tudnak lépni bizonyos rezonanciák. Egy ilyen motor fékje 20-tól minttudoménhányszáz fokig és 0-tól 300km/h-ig kell működjön. Az, hogy egy tizenéves motoron bizonyos esetekben a fék ezt a működést csak csikorgással együtt tudja teljesíteni, szerintem nem tragédia. Ha átnézted és tudod, hogy minden alkatrész a helyén van és teszi a dolgát, akkor emiatt nem kell a falnak menni szerintem.

Én csak írtam, hogy az enyém is nyikorog és már 2010-ben mikor megvettem az első héten hallottam nyikorogni. Azóta is nyikorog és ezen túl is fog.
Bizony, már kéne bandázni 1 jót!
Mennyi lett a mérésed eredménye? Van róla képed?
Igen, azt a kicsit sérültet hoztuk el.
Nekem nem szórakozik a betét. Néha a hátsót hallom csilingelni, de azért mert az Ferodo ST...
Hát nincs agyonra hajszolva idén már sikerült beleraknom 600 km :D .Úgy gondolnám nincs szar állapotba . Kiváncsiságból lehet vissza rakom a régi betétet.. ha azzal is nyikorog akkor elképzelhető hogy féknyereg problema ?
Függ a betét minőségétől, de mindegyiknél jelentkezett. Elöl Nissin volt és Goldfren, a Goldfren jobban jajgat. Hátul volt EBC és Goldfren, az EBC csikorgott jobban. Főleg hidegen, amíg az ember csak úgy lassítgat. Lassú tempónál jön elő leginkább 20-50-ig. De ennek nem csak a betétekhez, hanem a féknyereg kopottságához is köze lehet. Nem tudom a Te motorod milyen állapotban van. Az enyém gatya az biztos.
Akkor mostmár tényleg nem ártana gurulni :) . Azt a gépet hoztátok ami kicsit sérült volt ?Azért vettem brembot mert mikor beszéltünk ajánlottad hogy jó stb. hát nem tudom mi lesz vele
Cápa : az a helyzet hogy hidegen nagyon visít..meleg csak visít . És mindenféle betéttel ezt csinálja neked ? ..érdekes hogy a régi betéttel nem cincogott.
Szia!

Hmm. pedig gmail.com nem szokott szarakodni.

Kérlek akkor írd le évjárattal és típussal amit mértél, vagy rakd ide.

Ahogy neked megfelelő, köszi!
Én már jártam így. Berakok bármilyen fékbetétet és a bekopottságtól számított 20km múlva visít hidegen, első, hátsó. Vagy a Tiéd melegen is?
Elvileg szerdán megint megyek feltéve ha az útdíj dolog működni fog
Szia Laci,
Aha, felismertem a gépedet. Lett még1 iker, 1ik cimbimnek hoztuk Vasvárról. Szóval már 3an vagyunk.
Nem, nem volt ilyenem. Nekem is Brembo betétek vannak elől, de semmi gondja. Bár én többször ki szoktam takarítani a fékdugattyúkat...