Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon nem. Mindig mindenhol csak a projektoros cuccal találtam.
Én itt néztem:
http://www.xdcycle.com/discoun...
Én pl. a Forcefield-et nem sokra, az UFO-t sokra tartom.
Üdv!
Köszönöm a válaszod, jónak tűnik. Színkódokat esetleg nem tudja valaki K1 1000 kék fehérhez? Fekete a faridomra, világoskék az oldalidom aljára, sötétebb kék az oldalidom felső részeire. Ha valaki tudja, kérem segítsen!
Igen.. a szétbontás nekem is fájó pont, de arról láttam videot, nem tűnt vészesnek.. Karikát találtál normálisat?
K6-ra jó állapotú láncvédöje lenne valakinek eladó?
Forcefieldtől ne várj sokat, hisz csak a legjobb márka a piacon..
Én estem benne, és hát nem igazán voltam megelégedve vele... először is menet közben nem is érzem, h van rajtam, és esés után olyan szánalmasan szerepelt, hogy semmit se éreztem az esésből, pedig csontra a hátamra estem. Mondjuk gyúrok is, lehet azért nem lett semmi bajom... És hát az ára.. eléggé nevetséges a spidihez, vagy a dainesehez képest, csak 30 ruppó, ennyiért biztos nem kapsz jót.

Úgyh vedd meg inkább a használt zandonámat, odaadom olcsón.
Hali!

Azthittem még Debrecenben vagy.

dobj egy mailt a kissedem kukac gmail pont com ra légyszi, mid van bordamélységgel évjárattal együtt. köszi!
Én régen filóztam rajta, de mivel szét kell VÁGNI hozzá a lámpát, ezért inkább hanyagoltam a dolgot...
Igen innen fogok.
Nem, %ba van megadva. 20 dollárnál 20%, tehát 4 dollár...
Igen, beszélhetünk róla.
Csak mondd, h milyen kell, aztán majd elviszed.
Nekem már akkor Ufo gerincvédőm volt amikor az arlen ness nem is létezett. Pont ezt szólod le?
Javaslom neked a lovagpáncélt, ha nem tetszik 1iksem...
Motul
4L
Sziasztok!
Lassan olajcserés lesz a K5-öm,magamnak szeretném az olajat lecserélni. Megtudjátok mondani milyen olajat érdemes bele venni illetve hány liter olaj kell bele? Köszönöm!
Abban kérnék segítséget hogy milyen márkás gerincprotektorokat ismertek? Feleségemnek akarok venni de eddig nem sikerült (160cm, 50kg). 30e pénz körül van rá.
Akik kiestek eddig:
- Arlen Ness-ből nincs a méretében (nekem az van)
- Dainese-ből a 30 rugós elég komolytalan, normálisak 60 rugóért vannak, annyi viszont nincs rá.
- Zandona sajnos mindegyik nagyon nyári (Shark és Shield is), nagyon lukacsosak huzatosak, vesevédőt is pótolnia kellene
- Forcefield nem győzött meg, a teteje szerintem nagyon le van csapva, nem nyúlik fel majdnem a sisak aljáig mint a többinél hanem kb. 2 csigolya szabadon van
- Shox, Ufo már ránézésre is komolytalan volt.

Milyen gyártók vannak még?
Köszi előre is mindenkinek.
elhagyta magát szegény...mire felébredtem a szalagkorlát túl oldalán már sérült volt. felni, villa, meg ami műanyag volt kuka. de talán augusztusra már lesz belőle valami. viszont van egy pár bontott alkatrészem. :)
Budapest honnan 900km? Megoldható a posta is.
mi van a motoroddal?
Hali!

Sajna az tényleg elég sok... Jó gumikat ad Brian, csak az itteni árakhoz képest egy csöppet drágán.
Hali!

Sajna Debrecen kör nekem kb 900 km oda vissza Motorral gurulva elfogyna oda vissza egy gumi

Ha mégis postázol írj.
Nálam van 5000Ft körül. Csak személyes átvétellel!
nekem lenne egy 200\55, de nem igazan erne meg neked, mert 18ert adnam, amennyiert vettem. ennyiért viszont bárhol kapsz. briantol vettem még 2010 vagy 11es, csak most az motorom c vaganyon van. :(
Talán kis óvodás szint, de megőrülök egy halo-s lámpáért...
pl.
http://www.tobefast.com/perime...

Csinált már, vagy vásárolt már valaki ilyet? K6, esetleg angel eye-t tett már bele valaki?
Én is itt találtam a csatit... innen fogsz rendelni?
Vagyon a szállítás, nem?
Mennyit rendelsz? Esetleg be lehet szállni?

Köszi.
Rendelj nyugodtan, ne várj rám. Az én malmom lassan őröl, még forrasztó felszerelésem sincs. Nem veszem elég komolyan a problémát...