Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor tessék elrakni az újat!
Hello Oszi :) ! Na Megcsináltattam a motort Ago bácsinál , de ha láttad a videót akkor felismerhetted a gépet :D . Te jártál már úgy hogy 400 km után elkezd visítani a fék ..de csak ha éppen lassítok .Pedig Brembot vettem ...hm .
Lehet, hogy nem mentettem el vagy átsiklottam rajta....hívtalak párszor, hogy nálatok vagyok...
Meg bakker. Nem kaptál róla mail-t?
A hirdetésemnél megtalálod.
Jó így már beugrott! Bár az R1-ek még mindig nem rémlenek, a KTM viszont biztos pont. De azért a színét ne kérdezd meg.
na mindjárt felhívlak... hehe
Edem visszadobta a képes levelemet a postafiókod.
Hai érdekel esetleg Öhlins futómű a gixerbe Brembo monoblok fékekkel? Adom a kerekeket is. Biztos nem lennél vele lassabb, mint a CBR-rel
Nem te voltál az, akit nem is bírtunk követni? Mentünk egy kört Dobogókövön, volt ott 2 db R1, fekete meg egy piros, én fekete CBR-rel, egy repsol meg egy másik CBR fehérben talán? Meg talán egy KTM 640, ha minden igaz.
Kicsit takarítottam a műhelyben, és találtam ezt a még vadi új Galfer Superbike fémhálós fékcsövet. Ez egyből egyenesen a féknyeregre csavarozódik direktben, nem pedig egy banjo csavaron keresztül, sokkal direktebb a fékreakció, legalábbis Galfer szerint.
Igazából K3 körüli GSX-R1000-re való, de hozzápróbáltam más radiális féknyerges gépekhez, és szerintem eléggé univerzális.
66cm illetve 72cm hosszúak a felső szem közepétől az alsó szemig.

Cápa örülök neki, ezért tegnap majdnem vettem másik 2 olasz szart Szerencsére győzött az eszem
Tegnap az esztergányos melónak a nagy része kész lett, inkább nem minősítem. 3 hét időhúzás után persze még ezen akart meggazdagodni is
Ennyiért biztosan nem venném meg, a hirdetés szövege alapján 20 éves hülyegyereké...
K1, igen. A menőséget nem venném magamra és ezt maximum csak hallomásból tudhatod. Csak találkoztunk fenn, de nem motoroztunk együtt emlékem szerint. Vagy igen? Nem tudom mert rég volt. A CBR-ekre is úgy emlékszem, hogy rajtam kívül mindenki CBR-el volt. Vagy nem? Gyúrd magad keményre ne csak olyan félpuhára és akkor majd nem fér el a Forcefield. Jössz még valamikor a hegyekbe?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx-r_750-6953309

ez a villaszög normális, vagy csak ugy néz ki mint amivel nagyot fékeztek?
K1 gixer? Te vagy a nagy Dobogókő menő? :D
CBR-es haverjaim? Csak nekem van egy CBR-em, yamaházik, meg suzukizik mindenki. Én is visszaültem K5-re most. Eladó a CBR... fasza kis gépezet, csak kuvva drága.

Nekem van forcefield, és zandona. A zandona direkt vékonyított, hogy dzseki alá is férjen, de jobban áll sokkal a forcefield a berik alatt. Mind1... biztos azért nem lett semmi bajom perecnél, mert gyúrok! haha
Megváltozott a számod?...
Az UFO nem ma kezdte a szakmát és bár eleinte első sorban terepre koncentráltak, láttam már tőlük kiváló, utcai motorozáshoz való felszerelést is. Most nem találok képet róla, de ezzel egyenértékű cucc létezik UFO-ban is.

A Forcefield azért nem tetszik, mert vastag és a széle nincs élesítve, így egy igazán passzentos ruha alá nem igen fér be (próbáltam). Egyébként kiváló a működési elve (igaz csak egy tiplire vana szavatolva).

Rájöttem, hogy mi már találkoztunk. Mi van a CBR-es haverjaiddal?
De gondolom nem dőlsz a kardodba, amiért ezt elviszik? Az integetőgép hogy áll?
Köszönöm!
Ilyen az enyém is. Mail címemet megtalálod az adatlapomon.
Mire kész lesz egy motorom mindig el akarják vinni:
kinek a pap, kinek a papné.
nekem szimpatikus volt a forcefield, és bizonyított is. ufot elég sokan használják, gondolom nem véletlenül. Viszont szerintem fontos faktor a kényelem, komfort, és a forcefield viszi a pálmát. Nem szoktam véleményezni a használati cikkeket, de ezt nagyon eltalálták, és merem mindenkinek ajánlani.

Aztán úgyis mindenki maga dönti el.
Jólvan, köszönöm!
Számod írd már meg mail-ben...
Holnap fehílak jövő héten kínoznak meg a sintérek akkor (még nem igérem tutira) megmaszatolom az izét az izével.
Minden színkódot tudok hozzá, de nem 1szerű a dolog.
Összeszedem neked egy táblázatba és elküldöm mail-ben. Az enyémről is így csináltam meg. Úgy oks?
Ilyen ugye?
Jah, a baj, h utána párásodni fog belül a lámpa. Pár lámpát már szétkaptam, de 1ik sem lett jó. Lehet bennem van a hiba?