Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahol a GP Suzuki lesz az nem fog érvágásra kényszeríteni.
aztán erre a lepukkantgyári kawablokkos hitvány motorok a legalkalmasabbak.
szerintem a MotoGP boxutcában minden buszban fekszik egy félájult digó, akit fel lehet rakni valami lomokból összerakott motorra, hogy fusson pár kört
de ez sem gp gép, ne erőlködj,csak egyre rosszabb lesz
mi lesz veled ha jövőre ott lesz a tényleg Gp gép suzuki?eret vágsz magadon?
Ez csak annyit mutat, hogy egyformán műveletlenek vagytok.
Remélem őt már ismeritek.
korti,korti,ez nem moto2?akkor most a motogp a moto2?
Igen. És ő is az:
5 Colin EDWARDS USA NGM Mobile Forward Racing FTR Kawasaki
pedig nem beszéltünk össze
a legvégére gondolom jópénzért odaszurták,de ez valami heji kissebség lehet,mert ezt a nevet nem említik sehol.
Ő egy MotoGP versenyző?
71 Claudio CORTI ITA NGM Mobile Forward Racing FTR Kawasaki
a tényeken ezek mit sem változtatnak,a kavaszaki a legmegbízhatatlanabb,és majd jövőre lesz gp-ben suzuki,az sovány vigasz hogy kavaszaki blokkos,ugyanmár,hol látod a kavaszaki feliratot?honda jamaha dukati
A virtuális lényeknek nincs súlyuk csak kiterjedésük.
Tavaly gyorsabb voltam!
Bár csak 90kg lennék.
Azok az idők már elmúltak. Szerencsére annyi motort láttam már tönkremenni a ringen, hogy immúnis vagyok. (Mondjuk a Ducati kiteszi az 50%-ot).
nem maradok le mögötted,mert mire körbeérünk(ki-ki a saját tempójában)addigra kéremszépen ugy néz ki a dolog,hogy én végzek a célegyenessel,mire te ráfordulsz.szóval ezt a részét gondold át mégeszer drága tiborom. az hogy még a nagyobb végsebesség ellenére sem tudsz gyorsabb,na azt ne reklámozd. te...tenyészbika
A GP-ben legalább olyan jó idén a Suzuki mint a Kawasaki. Ja nem mert Kawasaki blokkos CRT indul a GP-n Suzukis meg nem!
tibicica az a fajta akit fel lehet hergelni ha a motorkáját negatív szereplőként említjük. és ha egyszer a tibi felbőszül...
Én egy motorra kitenyésztett mutáns vagyok. A ringre nem ilyen 90-100kg-os izomgyurkák valók mert hiába robbantgatják fel a motorjukat 2 körönként akkor is lemaradnak mögöttem a célegyenesben.
ezek nem számítanak,nézd meg a dzsípít,ott hogy megy a suzuki!na?most bekuláztál mi?
az utóbbi 3 (majd csak összeáll a kép)
a faszt,az miattad gyengült,eddig minden orvosi kutatás cáfolta hogy van élet csontvázat mozgató izomzat nélkül,erre jössz te,és mi lesz belőle?zuhan a pengő
Bezzeg a suzuki milyen jól megy az SBK-ban! Vagy a superstock világkupán! (Ja ott nem is indul senki szutyukival.)