Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ok, akkor van egy 2 blokkos MV és egy 2 blokkos GSX-R.

Anélkül, hogy kötekednék, ezek összesen (értsd a kettő együtt) hány km-t tettek meg?
kettőnél
Predi is. A motorja miatt kezdett gyengülni a forint!
ez így ebben a formában nem igaz,a géjesikszer nagyságrendekkel jobb mint egy rakodógép gyárból kikerült kétkerekű valami.azé a kava a legmegbízhatatlanabb,és amint szájksz is mutassa nem is megy jol a szuperbájkba he
De csak mert luckyzoli egynél inkább letámasztotta a kertitraktort.
Majd én.
Mert belenyúlt a blokkba sufni mód...
na igen,beképzelt egy pöcs vagyok,és ugy gondolom hogy ki ha én nem.
Ez így van. Csak sajnos a te géjesikszered önmagában bizonyító erejű példa a "szétesikszer" megnevezésre. Több blokkot megevett mint a Luckyzoli MV Agustája.
pedig létezik,én már láttam,bár fotót nem készítettem rola,olyan mint az ufo,csak ez a fajta ülve nyalja a holdat.
Meg mert akkora arcod van, hogy a régi tefus barkasok légterelőjét kellett felraknod plexi helyett.
nem,ez a vidéki suttyó szleng.
Létezel te. A virtuális világban.
fúúú heee,az én géjesikszerem az meg má hogy megy he,jaj az uj béjemvéket meg kavákat meg a dukatikat simán lenyomom.multkor mértem hogy nem sokkal lassabbb mint a pedroza hondája,de ott is csak azért voltam lasubika mert nehezebb vagyok rozsinál,ugy kb 60kiloval.
Ez valami börtönszleng?
Kutyát se érdekli. Úgy is az enyém a legjobb!
mosmá nem kell a pitizés hej
Ezek szerint.
Jó jó, én csak azért mondom, hogy mások is tanuljanak belőle. Az én motorom megszégyenít bármilyen órát, ez közdtudott tény. A Kawasaki nem is gyárt olyan órát, amit az én gixerem ne tudna kiakasztani. Még amit a talicska vadászgépeikbe szereltek, az én gixerem azt is átforgatja már negyedikben. Persze Tibi ezt úgy se hisz el, mert ő a létezésemben sem hisz.
dehogy is,ez egy tuning ezres ora,tuning mutatoval,ez kell a tuningolt blokkhoz,ez a tényleges sebesség,kis emelkedőn,de valszeg lefelé csal 10%-ot.csak izmos tibinek fáj ha egy gsxr sokkal jobb mint egy zx10(pedig ez igen gyakori jelenség)
Nem ismertem ezt a megoldást. Nekem a ZX-9R-en volt ZX-6R óra (amikor vettem) és annál nem volt ilyen jelenség. Ezek szerint a GSX-R-eknél az 1000-es gép szekunder áttétele jóval rövidebb, mint a 750-esnek?
Azt nem tudom mennyire megy de az összes cucc amit látok rajta egy 750-es óra. Akár csak ezen.

http://youtu.be/-TovPKEIqTg
Egyrészt elég jól megy, másrészt 299-nél nagyobb számot mutat az óra. A megoldás szerintem a kettő között van. Ez cuccolt motor ÉS rövidítve is van. Az enyém, hogy 260-nál többet nem megy az tuti.
Mi van vele?
http://youtu.be/z7gPmjnqDww

Hmm...hmmm...célegyenesbe?