Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy a töltésed, vagy az aksid rendetlenkedik...
Sziasztok!
HA tudtok segítsetek!
Ráadom a gyújtást a motorra,világít a tompított lámpa.
Ha beindítom,halványabban világít.
Fordulaton sem jobb a helyzet.
Viszont a motor mindig indul,nem volt kivéve télen sem az akksi.
Holnap meg mérem a töltő feszültséget,de tuti valami van.
Akkor pl: Németországban nagy szarban lennének a mocitulajok. 1991-ben 3 éves Gixxert hoztunk be, 27000Km-mel, és csak azért adták el mert megtörték. Én 50000-rel adtam el, csak azért mert autó kellett akkor!
mert beszari vagy,én simán megcsinálom azt ,hogy megyek a motorral egyenesen,és mellettem mindenféle trükött mutatnak be,egy másik motorral.
05 alatt mentem,tehát volt fent gumi,mert ugye 05 felett nem kell gumi.
Gumit tettél fel, vagy ez felnin volt? Csak mert felnin nem nagy szám ez... Alacsonyabban van a motor, szinte magától leér.
Valaha tudtam a kormányon ülve háttal menni. De 5 ezer forintnál drágább motorral még nem próbáltam.
ért már le idom,mikor rb26det forumozó cicát a -2-ben előztem belülről,a verseny utolsó körében.jó nagy fékkel és jó mélyen beengedtem a kanyarba...elfordult. ,de azé bocsikát kértem janicicustól a végén.
pl,ülve nyalod a holdat ,de az tényleg nem feladat itt.
És amiről küldtem képet, azt meg lehet javítani?
Akkor lehet megveszem azt...
Sík lapra tudok laminálni és kivágod azt a formát amit akarsz,úgy nem vészes,de ha pont ilyet akarsz amiben benne van az a kis dőlésszög akkor halál mert kell negatív meg maga az eredeti amiről mintát veszek, gyártani kell negatívot akkor cumi azt nem akarom
Jajjj, bocsi.
Na olyat kéne csinálni. Nehéz ügy?
Az a karbon izé valami lábvédő?
Ez így van sőt olyannyira hogy teljesen esélytelen,az a kínkeserves pozitúra arra való hogy 180-nal lapon fordulj,meg terheld az elejét atom féktávon.
Most nézem a kis Japónak milyen komoly felnijei vannak...
Nekemiskellolyaaaan!
Valahogy én sem szeretném, ha az idom, vagy tükör vagy index leérne a kanyarban...
Arról nem beszélve, h ha rendesen be van tekerve valakinek a kormánylengés csillapító, át sem tudja olyan gyorsan fordítani a kormányt...
Sztem az tök reális.
Pont most láttam hirdetve egy 2002-es GSX-R1000-ret, 20e km-vel. Hihető mi?
Én még nem tartok ott, hogy azokat féltsem. A lábtartó már volt, hogy leért, de az idomok még nem. Sajna.
Meg veszélyes neki. Könnyen kaphat a közízléstő eltérő választ.
Szia! 2009-es
Meg félteném az idomokat is a gépen...
Na ez meg a másik. Elveszi a kedvedet...
Attól függ mikoriban...
Nagyon.
Én már gondolkodom egy új gépen.