Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Baszhatod te már azt a rendszert amihez kalapács kell!
Én is ezt hallottam. Kawánál se egyforma a kipufogó (ZX9) 98-2001-ig, még is rá lehetett tenni a 2005-ös Z1000-re mindegyiket Megfelelően kiválasztott illesztő kalapács kellett csak hozzá.
Asszonnyal is így vagy?
Biztos nem? Egy csomó rendszer úgy árulnak h K1-K4-ig, valamint a dobom papírján is K1-K3 szerepel, K4 meg ugyanaz mint a K3. Azt összekötővel együtt adták.
Sajna nem, 30mm-el arrébb van a felfogatási pont rajta.
de ha nem egyezik meg akkor mind1 sajnos
azért köszönöm!
az összekötőcsőre csak
Leömlőre gondolsz, vagy az összekötőcsőre?
Igazából, mind1, mert egyik sem egyforma.
K1 és K2, aztán a K3 és K4. Hogyha egyforma lenne, akkor az Akrapovic-nál is egy számon lehetne venni...
Hali mindenki!
Ha valaki tudja akkor felvilágosíthatna hogy a K1 és a K3 1000 kipufogó gyűjtő csöve az megegyezik -e vagy teljesen más! Nagyon fontos lenne!
Pedig nem meglepő. Nem a dobozka okos, hanem a motorod computere. Ha a computerednek az lenne a feladata, hogy 4.-ikben a Seek and Destroy-t játssza, 6.-ikban meg Zámbó Árpit, akkor a dobozka Árpit kapcsolná ki és szólhatna a Metallica. Így meg a végsebesség limitálást és a környezetvédelmi visszafogást kapcsolja ki, mert 4.-ikben azok nincsenek.
Nem jártam utána, de szerintem az összes Suzukihoz egyforma ellenállás kell, mert mindnek egyforma a váltó jeladója (mind Densohoz van). Azon se lennék meglepve ha kiderülne, hogy minden japán motoré azonos.
Ezen mondjuk mi is csodálkoztunk amikor szétbombáztuk a kis "okos" dobozkát és lefejtettük róla a kíváncsi szem kiszűrő nemtoménmilyen réteget és láttuk azt a nagy büdös semmit ami ott van Szép lassan belejövök én ebbe a "motortuning" világba csak így drága lesz
Értem!
És ezért kéne most csatlakozó, hogy újra tudjam csinálni a kijelzőt (de immár az is másképp fog működni).
Ezt pontosan tudom, csak nem akartam leírni, nehogy Ágó vagy valamelyik másik forgalmazó levélbombát küldjön nekem a csatlakozók helyett.

Szóval, hogy világos legyen nekem saját gyártású fokozatkijezőm vagyon, amin kapcsolható hogy a "hazudó" ellenállás legyen-e aktív, vagy a a váltó jeladó adja a feszültségosztót az ECU-nak. Én a 4. fokozathoz tartozó ellenállás értéket adtam neki. És tényleg előáltt kontakt hiba pontosan azért, mert a csatlakozó párnak csak az "apa" részét tudtam beszerezni autóbontóban a másik csati hiányzott és oda szoros drótocskákkal kellett bemenni. Aztán azok ott egy idő után kilazultak és elkezdett szarakodni az egész. Úgyhogy vissza kötöttem a G-Pack dobozt, amin jók voltak a csatlakozók - és amivel mellesleg meg volt írva a motor padon. Ez a sztori.
A kiiktató doboz az évtized átb...ása. Semmi mást nem csinál, csak azt hazudja a motorvezérlő elektronikának, hogy a váltó mondjuk 5. fokozatban van. Ezt pedig úgy éri el, hogy a váltófokozat érzékelő jelét meghamisítja, ennek az eszköze pedig egy 20 forintos ellenállás, amelyik 6,8 kiloohmos és a fekete és a rózsaszín vezeték közé kell beiktatni.. Semmi mást nem tartalmaznak ezek a dobozkák. Esetleg a nagyon intelligens változat esetleg egy olyan kis elektronikát, ami üresben kikapcsolja ezt a dolgot, hogy egyenletes legyen az alapjárat.

Ez ugyan a busáé, de az ezredesen is ugyanez a technológia megvalósítása
Tudom, hogy nem azonosak, csak kérdeztem. Hirdetem képesmotoron a betéteket ott küldj üzenetet.
Akármilyen szart csinálsz 00-át simán lehet vele menni a H.Ringen.
Én arra gondoltam, hogy inkább csak elmérem a gumik méretét nálad és itthon gyártok magamnak gumit házilag strandpapucsból meg rágóból.
Te adjál email címet, amire küldhetek igaz címet.
A K3 és a K1 fékjei nem azonosak. Vagy ha nálad igen, akkor Téged még nálam is jobban átvertek komám.
dánlop
ha a jövőhéten eljössz a gumikért akkor vihetsz belőle párat,meg megkeresem neked a dobozt is.2 első 2 hátsó,meg a doboz egy ingyé?sztem az nem sok.
Ha adsz egy címet szívesen elküldöm, de ha már itt tartunk nem kell véletlen k3 1000 használt fékbetét szett nyomott áron?
Neked mi nincs a polcon baszki. Fél gud jír üzem ott van a padláson aztán azért is pénzt kértél amekkora örmény zsidó vagy.