Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne szopass,annyiért már komplett rotát kapok,még a kerekeket is adják hozzá,tehát már van kerék is,nem csak csapágy bele.
Hát én is ismerek pár sikersztorit.
Ugyanakkor azt sem értem, amikor egy egy fórumban (itt is) arról megy a rizsa, hogy mekkora hülye a másik amiért ennyi vagy annyi pénzért ezt vagy azt vett. Magyar emberre jellemző, akkor érzi jól magát, ha megmondhatja valakinek, hogy rossz üzletet kötött. Aztán közbe motorozik évi 2000km-t, az értékálló megérűs szép új vasával.
30-ért már láttam rotakapa motort.
Az nem túl drága.............ha kerékcsapágyra van erre is ki lehet szorítani pénzt.
én is ezt akartam írni,de akinek nincs pénze új motorra az nem fog blokkot se venni.az ilyen minek motorozik?
Elkelt fél óra alatt. Ha lesz még beírom ide. Minden motorhoz jó ami nem műanyag szívócsöves. Azzal is menne, de jobb a békesség.
Ha tudok szerezni jó áron akkor akkor gokart lesz belőle
Blokk...
az jó nekem nincs se regem se paypalom semmim csak ma nézegettem pár dolgot :D
A Teleszkóp szimering-et cserélték meg a lánc ot de garanciába.
Kerék csapágy nem rossz ha van egy garnitúra a polcon.
Meg am minden olyat le akarok cserélni ami elmehet benne.
Gyertya,vezérmű lánc,olaj olaj szűrő,és utána tudom hogy tutira le lett cserélve.Hisz nem mindenkinek van pénze null km-es motorra. :D
Ezeket én is figyelem...
ez meg ez ezeken az árakaon elég jó lenne
Központi injektorosra jó?
. .
Nem cserélek csak érdeklődök :D
A kerékcsapágy jó csak leírom mik azok amik esetleg majd kellenek :D
Nem akkor kell kutatni a számokat. :D
Ahogy figyelem elég sok mindent kell cserélned a suzukin. ezeket meg kelletvolna nézned mikor megvetted
Nagyon szépen köszönöm.! :D
28X52X12 (2 darab)
32x65x17 (1 darab)
Halóó.Valaki nem tudja Gsxr 1000 K3 Hátsó kerékcsapágy méretét?Megköszönném.
:D
LPG gázszett valakinek? 1-et akartam venni de kettő lett
20,000Ft.
Akkor lett volna tényleg rossz a kedvem ha piaci áron veszem meg. Így azért happy end lett a vége.
nekem is úgy tűnt de hátha esetleg valaki már rakta fel
Sztem csavartávolságra ugyan az...
K3 1000-es lábtartói jók K2-höz?
Víííííííhhíííííhíííííííííííííííííí! Ez tetszett! Bekeretezem.
Eladáskor hallotta a feleségem először a motor hangját meg is ijedt hogy nem veszik meg, vagy széthullik addig amíg kiállok vele a kertből.
Aki elvitte annak volt 3 régebbi Ducatija otthon.
Most egy másik olasz biciklivel járok (asszony Guzzija), de ez legalább őszintén egyenletesen gyenge, nincs marketing duma a hülye megoldásaikra, stb.
Be kéne ismerniük hogy az L2 egy zsákutca. Csináljanak V4-et az is keskeny