Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pályán szerintem többet kap a motor, ráadásul lapon nem mindig tökéletes az olajozás.
Bár a tegnapi motorozás után spannolni kell a gázbowdenen, Cápa után haladva megnyúlt egy kicsit.
A fehér aszfalt mondjon le! A végén már nem csak kanyarban, hanem egyenesen is csúszott.
mi a gond a pályázással?sztem a legtöbb motor többet és "eszetlenebbet"kap közúton mint pályán.
Első tulajdonos?
Bizony.
Ha nagyon odatettem magam a Mátrában a Z1000-rel ugyanígy nézett ki a gumi rajta. Normál utcai használatnál -főleg hátul- a közepe jobban kopik. Ha csak ennyi baja lenne akkor meg lehet venni.
Én csak romhalmazokat láttam az utóbbi fél évben. Hirdetésben mind fényezve volt ó persze.
Sziasztok!

Eladóak a képeken látható alkatrészek és kiegészítők:
1. Gyári Suzuki kuplungkar K3-K4 1000ről hibátlan, de K1-K3 600-750re is jó 4000ft
2. Gyári GSXR rendszámtartó rendszámvilágítással K3-K4 1000ről 8000 ft
3. Aluminium indextartós rendszámtartó K3-K4 1000 ről 3000 ft.
4. GSXR-1000 K3 Új Lucas MCB 742 SV szinter első fékbetét szett (8db) 18.000 ft.
5. GSXR 1000 K7-K8 gyári állapotú 43-530as hátsó lánckerék 4000 ft.
6. GSXR 1000 K7-K8 középdob 8.000 ft
7. GSXR 1000 K7-K8 1000 első hibátlan lábtartó pár 5000 ft/db.
8. Bódis SBR-1 dob titán DB-killere 4000 ft.
9. Gyári Suzuki 7 lábas indexrelé 2db 3000 ft/db.
10. Gyári Suzuki Index 2db 3000 ft/db
11. Mol Dinamic Lánctisztító spray 500 ml 2db 1500 ft/db

Posta oké!
vehetett pályázott gumit is
Igen? A gumi oldalán látszik h pályázva volt? Igazából erre irányult a kérdésem... mert a tulaj azt mondta, h nem volt pályázva...:-/
pályán megégették a féket és a gumit is. Rendeltetésszerűen volt használva.
Az is igaz.
Az is több a semminél.
a Sanyi nagyon ott van na....
Senki nem tuggggya úgy fogni jobb kézzel mint a Sanyi.
Egyenesben Tibikém.
a sanyi az mv-hez is ért
Ezzel már hiába próbálkozol! Tibit max. 1X vagy 2X esetleg 3X lehet átverni de 4X nem!
meg még később is talán....
Gyerekkorában csúfolták.
mi a baj tibor?megint bántott valaki? olyan kevés ember van...aki rosszindulatúbb nálad.
Előztem jobbról balról!
ááá...talán a hiány...nem motorozik a lelkem.az lehet.pedig régebben minden nyíltnapon kint voltunk,de lesz ez még így.
Hiánybetegség, pszichés túlterheltség, gyermekkori rejtett sérelmek.
ilyen ez az állat....pedig jól főz nagyon,nem tudom miért eszi a fikát?!lehet azt is füszerezte?
Már túl van rajta. Most a cselekmény gasztronómiai részét élvezi.
Szoktam, mert az első se fog jobban.