Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

magas vagy az biztos
de 10-esben van ennek a duplájáért is
te sem
legyen kilences,és akkor senki nem vitázik
Szerintem 10-es.
Nem elég extra Neked, hogy 1 rugóba kerül? Ilyet nem sok 8-as csavar tud!
és nem tud semmi xtrát
ezé kell nullkilométerest venni,és nem hátulkullogónak lenni,milyen szart vettél te 880-é?valami 72-es mz?
De de :D
Úgyis ők fizetik, nem?
:D
NA igen.ÉS a legszebb hogy 1 csavar 1000 forint.
Ezek a japcsi csavarfejek pont úgy vannak kiképezve, hogy könnyen lehessen központosan kifúrni őket. Lehet, hogy nem véletlenül.
Lefuták a felyét aztán kihajtották.Ott voltam ellenőriztem nem baszták szét a menetet meg nem karcoltak meg semmit.Bele csavartam a másikat és simán bele ment.Szét is basztam volna a fejüket ha megkarcolják.
És hogy szedték ki a csavart végül?
Olaj cserére én sem fogom elvinni 3000 4000 óráért én is meg tudom csinálni.Nem nehezebb mint egy autóban és azt én szoktam.Fékbetét gyertya az sem gond.Türelmem van szétszedni és felcimkézni mi hova.aztán majd a vezérmű lánc.Akor meg keresek egy embert itt a fórumon aki megbízható és megbeszélem vele.És ott vagyok én is nem csukott ajtóknál és látom hoyg tuti ki van cserélve.
Ezért szerelünk motort otthon!
Nem
Nem írom le hoyg hol vettem de nem ott.
nem akarok senkinek rosszat csak leírtam a mai nap eseményét. :(
Ugye a boglári Full-Gas-nál vetted a motort?
Jó estét urak.Ma elvittem az én kicsikémet a szerelőhöz 30 km szakadó esőbe.Mondja a szaki másfél óra a szimering és olaj csere a telóban és mehetsz is.Okés mondom addig el netezek meg körbe nézek.Kezdett az eső is el állni na mondom fasza hazának már lehet pirítani.nem telik el 20 perc hát van egy kis gond.Nem tudják az egyik féknyereg rögzítő csavart kiszedni.Na mondom fasza.Ha ki is szedik az már nem mehet vissza mert nem lehet meghúzni.Király mondom.Keresgél de nem talál még hasonló csavart sem.Na fasza.Felhívja egy céget mikor tudnak legközelebb küldeni.Majd csak jövőhéten valamikor ér oda .Hát ez betyár.Mondtam a fazonnak hogy elvileg csak rá kell ülni és menni amikor megvettem és leraktam neki a zsét az asztalra mivel kereskedésbe vettem és azt mondták átnézték a motort.Hát igen.Kezdődött a teló szimeringel amit kicserélnek nekem.Mondtam neki hoyg a lánc sem valami fényes mert szakaszosan meg van nyúlva.Hát az nem lehet mondja.Akkor figyelj.Kerék emelő alá tol.Mutatom.2 centi feszes mint a picsa utána laza és így tovább.Hát mondja ez tényleg kuka.Mondja nekem, hogy szerez nekem fasza láncot.Igen mondom és mennyi?Ohh 30 ezer.Oké de mondom azt ő állja mert mivel én nem veszem meg 30 ért mert 39 ért veszek DID láncot a legerőssebbet.Ha rak rá láncot is amire megyek a motorért az az ő sara lesz mivel hoyg én azt nem kértem.Okés okés mivel most vetted a motort nálunk ezért kapsz ajándékba egyet.
Hát kíváncsi leszek milyen láncot rak fel ha rak.
Az ember lerak 880 ezret kp ra és még utána vigyem szervizbe?Kérdem én tőle hol van az hogy ráülök és megyek?Mert most vannak gondok azért.Jó oké elnézést meg ilyenek.
hát a faszom most mondjátok hogy nincs igazam. :D Az ember basszus kp-ra lerak enyi zsét elvárja hogy rendbe legyen.Aztán mondtam neki hogy ezekről a dolgokról az adásvételiben nem tájékoztattak simán jogi útra is vihetném a dolgot.És így már ő kért elnézést és költségmentesen megcsinálják.
Na azért.Ne agy úr isten,jobb idő van kimegyek motorozni és azért taknyázok mert a szimering engedi az olajat és egyik kanyarba nem úgy viselkedik a teló ahogy kéne neki még szét is baszom a fejét.
És az ember ne legyen ideges?
szelepeket is adsz hozzá?
Cseréld ki az újabb TI szelepes hengerfejre
Vagy később meglátjuk mennyit tudom idén használni
Akkor következőre télen ellenőrizd!
Persze le lett csökkentve. Következő ellenőrzésnél kiderül mi újság, ha szar lesz valószínű lejön a hengerfej is.
Értem. És csinált valamit a nagy hézaggal?