Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az attól függ,hogy mennyit kapott előző gazditól. Mennyire volt odafigyelve az olajcserékre,pályázott-e,gyorsluni járt stb. 50-60 ezret állítólag gond nélkül ki kell bírniuk. De hallottam már jobbat-rosszabbat is.
Bármi is a helyzet úgyis Neked lehetne egy (jogos) érved miszerint a km órában olvasható adat és a valóságban futott km eltérhet. Lehet van abban már 110.
Köszönöm a segítséget ! :)
Akart egy számot hallani Remélem nem 79500-zal vette meg
80,000
Jó napot az Uraknak!
Szombat óta tulajdonommá vált egy K6-os 1000-es... Szeretném megtudni, véleményetek szerint az ebben lévő blokk átlagos használat mellett mennyi km-t bír megbontás nélkül?
én még 70 km-t mentem vele, szóval max. 3,5-4 liter.
Origi gyári Suzuki esőovarál,még nem használt eladó.
Részletesen lásd az Apró-ban
Ha egykeréken is villog, akkor nem sok.
Sziasztok!
K5-ös Suzukin,ha elkezd villogni az üzemanyagjelző lámpa onnantól számítva kb hány liter benzin lehet még benne?
sőt hard és soft cut is van
IRÓNIA VOLT.
Vagyunk így egy páran szerintem! 15-i hétvégén mennénk horgászni,erre havat jósolnak! Meg -8 fokot! Idegszétvet.
Ez jó volt. ugy is unatkoztam ma mondom írok egy jó témát.bejött.mennék már motorozni!
Esik! Nem megyek!
Lehet benne igazság. Megyek kocogni.
de akkor a motoroddal még a tuning k7 1000 is legyorsulod, belöled nem tud a tuningműhely jobbat csinálni
70 kiló vagyok,hova fogyjak? Ha oldalt állok nem is látszok.
na meg közben súlyzoztatom az emberkéket hogy fogyjanak
most azon gondolkodom hogy tuningmühelyt nyitok,és ezek lesznek az alapszolgáltatások
Amúgy hűtővíz sem kell bele,ha gyorsan mész hűti a menetszél.Csak + súly.
Na tessék!
ugye megint az én verzióm jön be,ha leengedjük az olajat könyeb lesz a motor és jobban megy.
Attyyaúristenmifolyikitt! Szezon kezdetre lesz pár alkatrésznek való gép,ha valaki olvassa a fórumot. Megyek rendelek alkatrészt,tuti el lehet majd adni.