Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kicsi, nagy volt a hézag.
Úgy játszhat szerepet, hogy nem tud rendesen kipufogni, bekormolja a szelepeket, így nő a hézag, és egy idő után eltűnik néhány ló.
Nincs mit.
Mármint minimumon voltak a szelepek, nem? Úgy érted minimum hézag = maximális kopottság, nem?

Amit írsz ahhoz nem értek - mármint nem tudom hogy a kipufogó átmérő hogyan játszana szerepet a kormolásban és/vagy a szelep-elállítódásban. De így még mindig lehetne kisebb a kelleténél akkor, ha az én motoromon is kisebb. Ha mondjuk több verzió létezne, pl. USA vs. EU és eltérnének..! De nem hinném ezt.

Örülj neki, hogy kicsik a hézagok, mert akkor szépen jár a motor és jól megy.
Örülj annak is, hogy nagyok a hézagok, mert akkor idővel kicsik lesznek és nem kell babrálni.
Igen. A gyári rendszer könnyű! (Ami a motoron van az nem annyira... )
Köszi én is ennyit mértem, 37-et.
Szelepállításon volt a motor és a kipufogószelepek mind maxon voltak.
Felmerült a kérdés, hogy nem-e kisebb átmérőjű van rajta, mint kellene és emiatt bekormolná a kipufogó szelepeket. K3-K4-ét lemérte a srác és az nagyobb átmérőjű volt, ezért kérdeztem.
közvetlen a hengercsonk alatt, a 4 db leömlőcső átmérője érdekelne.
Úgy könnyű, ha az asztalon van a gyári rendszer...
vedd le ha tudod és nézd meg hogy a palástnál lévő peremes cső nem e esett le mert a peremen 1 csavar szoritja oda
Ezek újnak néznek ki az enyémhez képest.
K1 gyári rendszer külső átmérők:
hengercsonknál: N.A.
4: 37mm
2: 37mm
1 a pillangó előtt: 43mm
1 a pillangó után: 48mm
1 a dobba belépő karimánál: 54mm
Puhábbra akarod vagy keményebbre?
A gyári az pl 2.5W-s Very Light Motul-nak felel meg.
http://www.olajstore.hu/?id=te...
Szia Mitho,
Hol szeretnéd, h lemérjük?
A dob csatlakozásnál vagy közvetlen a blokknál, vagy az összekötőcsőnél?
Szia Cápa,
Nem, nem mértem meg. Annyira reszeltem le, h a betét beverődése kisimult a tárcsa fele. Tehát inkább csak lekerekítettem...
Ha valakit érdekel van egy eladó sérülésmentes vázam okmányok nélkül K7-K8 1000 hez. 60000ft.
Cápa, Oszi!
Gyári a leömlőtök? Lemérnétek nekem az átmérőjét? Bogarat ültettek a fülembe..
K5 K5 1000 első teleszkópba 5w vagy 10w olaj menjen?
Helló oszi. És mi után lereszelted megmérted tolómérővel, hogy mennyi fogyott belőle? Nekem több mint 1,5mm. Ha beteszem a betétet el lehet forgatni kicsit mintha wankel dugattyú lenne. Csak úgy sarkosan fekszik ilyenkor. Neked nem volt vele baj?
kicsit ércesen szól az enyém is
Nem volt az hosszabb, ilyen gyárilag
Ez gyárilag hosszabb volt
Sziasztok! K5-K6-hoz való rövid japán Yoshiban,gyárilag benne van az a "zizegő" hang?
Én nem mondok semmit, mert sosem próbáltam R1 Yamahát. Nem is tudtam volna, mivel valamilyen okból kifolyólag bő tucat sportmotort számláló ismerős vagy körben egyetlen egy Yamaha sincs.
Tudom. Haver 2012-es R1-e full MIVV rendszerrel PCV-el 162Le lett keréken. A 08-as stock ZX-10R-em ugyan azon a padon 165Le volt.
Pedig az új eriggy sokkal gyengébb, még kisebb idommal.
Aha.
Szép emlékek ezek...
Az még a régi 10-essel volt?