Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a tanácsadást....A gixxer már megvett... :D csak 1 kis löket kell és az "enyém".
Üdv.
Mint minden ilyen motorban, a szelephézag hangja a legvalószínűbb. Az adja a leginkább jelentős különbséget a hideg és a meleg állapot között és az is szűnik meg a leghamarabb melegítéskor. Cöcögő-klappogó hangja van.

A vezérműlánc a melegedéskor lazul, nem pedig feszül, annak hidegen sifitelő hangja van, mit egy zipzárnak.

A főtengely-hajtókar jellegzetessége, hogy inkább hidegen csendes és melegen jön elő, kalapál rettenet módon.

A kuplung meg tesztelhető, ha huzigálod a kart.

Nem paráz. Gixer megvesz.
Igen,igen.... a Suzukik nem a csendességükről híresek. Lényeg hogy japán :)
A motor "még" nem saját...lehet olaj hiánya, rossz minőségű olaj....mondták hogy vezérmű;az nem, főtengely megint nem mert a "zaj" elhalkult...kuplungkosár; de az meg szerintem inkább zörgő/csörgő hangot ad ki....nagyon remélem hogy csak a hideg miatt volt/van...
Sziasztok!
Eladóak a képeken látható alkatrészek:
1. Gyári Suzuki kuplung-fékkar K3-K4 1000ről hibátlan, de másra is jó 4000/db
2. Gyári GSXR rendszámtartó K3-K4 1000ről 10000 ft
3. Aluminium rendszámtartó K3-K4 1000 ről 4000 ft.
4. GSXR-1000 K3 Új Lucas MCB 742 SV szinter első fékbetét szett (8db) 20.000 ft.
5. GSXR 1000 K7-K8 gyári állapotú 43-530as hátsó lánckerék 4000 ft.
6. GSXR 1000 K7-K8 középdob 12.000 ft
7. GSXR 1000 K7-K8 1000 első hibátlan lábtartó pár 5000 ft/db.
8. Bódis SBR-1 dob titán DB-killere 4000 ft.
9. Nyíl alakú index 4 db, E betűs, égős, 5000 ft/4 db

Posta oké!
Sziasztok! Nekem is kalamol egy picit de ahogy melegszik el halkul és majd meg szűnik! :) Csak 14 ezer van benne és nem hiszem baja lenne a Drágaszágnak :)
(K8 1000)
Szevasz!
Ez normálisnak mondható bizonyos mértékig pláne, ha ilyen hidegben indítasz fűtetlen helyen tárolt motort. Nagyok a hézagok, vastag az olaj, stb. Ez persze nem jelenti azt, hogy ne lehetne valami rendellenesség - na de mért lenne?
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, egy 2007-es gsxr 1000-rel kapcsolatban, hogy hidegen, még be nem melegszik egy kicsit kerepelő hangja van, mintha hidrotőkés lenne... :) utánna elhalkul a "zaj" szinte nullára.Hogy ez normális jelenség vagy valami gixxer van a gixxerrel?

Üdv.
Van szettem köszi! Konkrétan a helyre vagyok kíváncsi, de valahogy majd kitalálom!
2,3MFt. Németországból származik, még nincs rajta rendszám. Bő 1Mft extra van rajta. Esetleg tudok hozzá való chargert is rendelni, azzal még +100-150 paci, jelenleg 300. Regadó kb. 500,000Ft rá, de vannak jóval olcsóbb megoldások is. E rendszámmal 100,000Ft-ért már lehet is vele legálisan közlekedni.
Új szíjak, szűrők, olaj. Féktárcsák is lecserélve, jó gumik, kisebb esztétikai hibák, igény szerint javítva (kb. 50,000Ft).
Audi A6 2005-ös gyári Xenon ha jó neked 8000-ért elviheted.
Üdv! Mi lenne az autó csereára? Magyar papíros?
Sziasztok! Suzuki GSXR 1000K3/K4hez keresnék jó állapotú bontott hátsó lámpát! Akinek van kérem jelezze. Előre is köszönöm.
Okkés :D
Na jó éjt mindenkinek :D
Dede.. Okkké!
Okés okés :D
Van egy Sv-s haverom szólok majd neki is :D
Csak nem a Beke Balázs? :D
Am a Halkernél vagyok :D
Sofőr :D
Oksa, majd akkor egyeztetünk egy gixxer talit, szólunk a B.Balázsnak is, kollégám.
Az igen? Pék vagy?
Igen meg vagyok vele elégedve teljesen :D
Ha húzom neki megy ha okosba akarok közlekedni az sem gond.
Veszi a lapot szépen.
ÁÁÁá én 3 kor kelek és 4 05 kor vagyok tótiban :D
4 30 ra megyek minden nap :D
Ébresztem a jónépet :D
Dee ne legyen OFFtopic már... Tetszik eddig a gép?
Akkor kerüljük egymást reggelente gondolom.
Én meg Boglárra járok melózni és Buzsáki vagyok :D
B.Boglár. Tótiba csak melózni járok.
Köszi :D
Igen gyülekezünk :D
Hova valósi vagy?