Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok srácok! Érdeklődnék, hogy milyen olajat szoktatok használni az ezredesbe?! Motorom: Suzuki Gsx-R 1000 K8. Nyilván meg oszlanak a vélemények. Nem rég vettem a gépet és a szervizbe Mol olajat ettek bele 10w-50-t. azt mondták hogy ezt nem fogja csípni! nem is vettem észre. Ezek után én akarom cserélni benne és ezért érdeklődöm.
Légy szíves adjatok ötletet, hogy mit rakjak bele ami tényleg jó neki Motul-ra már gondoltam csak támasszátok alá az ötletem :) de ha tudtok jobbat légyszi írjatok!
Szép napot nektek!
KÖNNYEBB LÉGTELENÍTENI, versenymotorokon csak ilyet láttam.
vidd el ide: gsxr.hu
hivatkozz rám és alkudj :D
Sziasztok.Ki tudna nekem segiteni? Gsxr 1000 k5-nél a gyári kipufogó visszaszerelésénél hol a pontos helye a kipufogószelep vezérlő elektronokának? (esetleg képet valaki)? Válaszotokat elöre is köszönöm...
Sziasztok! Keresek első felnit tárcsával k6-ra.
elérhetőségem:06-30 -506-48-56.
Köszi előre is.
Köszi!
Mi a gond az Y-nal, azon túl hogy nehezebb legyártani? Elvileg minél kisebb az olajtér azt annál kevesebb cső veszi körül így annál kevesebb a nyúlás, annál jobb a fék. Csomó motoron gyárilag is Y van. Igaz gumi.
RMC-nél van méterre cső és tetszőleges fitting. Attól olcsóbbat nem találtam. Targoncás szervizben rápréselik neked. Ne Y legyen hanem 2 egyenes cső inkább.
Amikor 10-ért adtam a saját fém fékcsövemet párban nem kellett senkinek se...
Ja, meg 14-est, meg csillagnyúzót is a féktartály biztosítójához. Meg lapost szétfeszíteni a betéteket... Áhh tököm... kell a fél garázs.
12-eset vigyél
Az is megoldás.
Csak ne esőben.
Én meg a Dunakeszire biciklizés. Én inkább már azon agyaltam, hogy motorral megyek és viszek fékolajat meg 10-es kulcsot és átszerelem ott.
Elkéred a csövet meg a két fittinget.
Majd rájelölöd a gépre otthon visszatekersz biciklivel és rápréselik.
Jah, csak van olyan, aminél a fitting "szára" körül még van egy anya ami alatt forgatni lehet a szárat annak érdekében, hogy ne feszítsen a gumicső. Ez egy szép megoldás, csak sajnos nem jó. Ehelyett az kell, hogy a csőre eleve a jó (és végleges) szögben roppantsák rá a fittingeket. Ilyenkor segít(ene) a katalógus.
Mondjuk a csőnél annyi elég hogy fittingközéptől fittingközépig hány centi és hogy egymáshoz képest hol is helyezkednek el.
Meg milyen a szögük a fittingeknek.
Ugyanazzal a technikával préselik rá ugyanazt a fémfonatos csövet.Csak nincs nekik 30 féle szín.Hidraulika és gumifékcső a profiljuk ez kiegészítés nekik.
Speciel én 3-4 éve szerelt fittingessel járok.
Ha az nem esett szét a Hefalos sem fog.
Hefalá szerintem olcsóbb.
Köszi srácok!

Az igazság az, hogy se a katalógus se a minta vivős téma nem az igazi. Mintának nem jó amim van, hisz pont ehelyett kéne másmilyen, a katalógus meg azért nem az igazi, mert nem gyári a kormány kialakítása.

Olyan hely kell, ahol olyanra csinálják amilyenre kérem de gondolom ezzel sehol nem lenne probléma. Természetesen jó a fekete is.

Már egyszer csináltattam a XVII.-kerben fehér-átlátszó vékony csövet egy másik motorra ami csavaros, forgatható fittingű volt. Az nagyon nem vált be uh. most csak olyan jöhet szóba, ami fix darab. Ha Y az lenne az igazi.
Szia!

Sima fittingel 10.000/db a Goodridge,abban én azért jobban megbízok,bár ez is egy lehetőség.Minta az X-Bike-nál nem kell ,gyári Goodridge alkatrész cd-ről nézik,hogy mi a méret és milyen tartókat kell rátenni a gyári rögzítések miatt.
Ha jó a fekete huzat sima fitting a hefal KFT.nél 15-18e ér simán megvan.
De érdemes vinni mintát.
Nemrég csináltattam 8e körül volt egy majd 70 centis darab.
Kérdezz rájuk árak ügyében.

www.hefal.hu
Szia!
Mondtál márkát, helyet, árat, összehasonlítást. Sokat segítettél, köszönöm!
Üdv!

Másokat is meghallgatunk, ma úgy se érek rá szétszedni.
Szia!

Én most cseréltem, Goodridge fémfékcsövet raktam fel,piros bevonattal+króm fittingekkel 24.000 Ft volt a 2db. első.X-Bike-nál csinálta a srác kb.10 perc alatt kész volt a 2db. ,ráadásul örök garanciát ad rá. Kiváncsiságból Agónál megkérdeztem az árat,ott min. 36.000-et mondtak a szettre (pontos árat nem mondtak)Azt gondolom ,hogy a 24.000 nagyon jó ár.Ja és a fémfékcsövek mellé kapod az összes csavart+alátéteket.Mindenkinek csak ajánlani tudom az X-Bike-ot, ,nagyon segítőkész volt a srác,a motorral kapcsolatban még 1-2 dologban segített ami nem biztos,hogy a feladata lett volna.Remélem tudtam segíteni!
Szia Suhanbongó !
Megvan még az euroracing gyorsgáz?
Mindjárt küldöm
Nekem ugyan nem. Gmail-ra küld a másik csak az msn és már nem él.