Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szervízmanuál nem ír ilyet az szinte biztos,max az óvner manuál,de az is írja hogy az olaj felét engedd le belőle az első 100.000!kilométeren,mert előbb melegszik be és így nem kopik annyira,hüvösebb éghajlatú országokban mint alaszka vagy kongó,még a 90%-át is leengedheted.
a benzin nem oldja az olajat,ahhoz desztilált vízet kell belekeverni,és legalább 34celsisus fokra melegíteni,és akkor is csak egy rész olajat old 3 rész víz benzin kombó
ez valóban így van. a servicemanualban is igy írták le.hogy bejáratáskor elképzelhetetlen nagyfordulaton kell járatni a motort,mert akkor márhető 197 lóerő keréken ,elsőkeréken!
Nyugi, csak ökörködnek.
Én is remélem hogy ezek nem komoly írások. :S
Akkor már most rendelj egy csapágy készletet,de azért bízok benne,hogy csak vicc ami írsz.Ha valamitől jobban siklik az az olaj,ha benzint tettél bele az lehúzza az olajréteget a csapágyakról és tuti,hogy elkeni a csapágyaidat.Azért bízok benne,hogy csak poén!
végfordulat csak a brazil szappanoperákban van,motoroknál(ilyen a gsxr)maximálisanlehatárolttiltásigkorlátozhatószabályzott fordulat van
de a blokkba teljesítménynövelés és tisztítás miatt,mert a benzintől jobban siklik a hajtókar csapágy,és igy valóban kitolódhat a végfordulat.kb 1500 al szerintem
sztem 314-et megy könnyebb pilotával is,persze tudom a nagyobb súly segít mert jobban leszorítja a motort,meg erősebben belendíti,ezért is mennek gyorsabban 2 személlyel.de azért egy 80kilos alatt is elérheti ezt a sebességet egy 600gsxr,bár szerintem a kék fehér rényezésűek jobb szériák,és azok gyorsabbak,még akkor is ha az áttételük más mint a többi színűé.
Szia!
Hova öntöttél benzint?Remélem nem a blokkba
Tisztelet urak.Olvasva ezt a pár hozzászólást az olajcseréröl kicsit érdekes dolgok ezek.Mindenki azt csinál a motorjával amit akar de benzin meg féktisztító étolaj?
most csak vicceltek ugye?
Ha az olajszűrő nem jön le egy luk és beragasztani a lukat?Na ez vicc.
Ha nem jön le szúrd ki aztán az át szúrt csavarhúzóval le tudod tekerni.vagy nadrágszijjal is meg lehet lazítani ha befogatod.Ha ezek igazak akkor én fejbe lövöm magam.Remélem csak viccek mert az ilyen embernek fa golyó nem való nem hogy motor.Tisztelet a kivétel és nem szeretnék senkit megsérteni csak leírtam a véleményem.Akinek nem inge ne vegye magára.
a hatszázas csak akkor éri el ha 100 kiló felett van a pilóta.meg nem mindegy milyen színű a ruhája
lehet a tiédben csak 3 henger megy,mert 314-et egy full gyári 600-as is megy,de csak gsxr.
kettesben, trombi dundival a kezemben
ja arra én is gondoltam hogy nagyobb lesz a benzintől a teljesítménye,mert így a dugattyú alatt is tud majd robbanni. és így plussz lóerőt kapok.de csak meleg blokkal hogy az öngyulladás létrejöjjön. így elérhetem a 314 km/h végsebességet
vagy egy liter brigéciolt, hogy biztos legyen kenése keréken
ha nem jön le a szűrő,akkor elég kijukasztani alul egy csavarhuzoval(de külön erre tegyyél félre egy csavarhuzot ami tiszta)és azon a lyukon kifolyik a szűrőből az olaj,majd féktisztítót nyomjál bele(értelemszerűen még az uj olaj előtt,hogy kifolyhasson a leeresztőn),majd powertéppel ragaszd le a lyukat.és kész is.egyébként ha benzint öntesz az olajba,attól kicsit rövidebb életű lesz a blokk,mert nagyobb teljesítményt tud így leadni,meg a tiltás határ is kitolódik kb 1000fordulattal,viszont kanyarokban nem fog pumpálni a hátulja.
ügyes!
hogy hogy nem tudtad leszedni? ha nem értesz hozzá mért nem viszed szerelőhöz? biztos jó neki a benzin....
Sziasztok!
Eladóak a képeken látható alkatrészek és kiegészítők:
1. Gyári Suzuki kuplung-fékkar K3-K4 1000ről hibátlan, de másra is jó 4000/db
2. Gyári GSXR rendszámtartó K3-K4 1000ről 10000 ft
3. Aluminium rendszámtartó K3-K4 1000 ről 4000 ft.
4. GSXR-1000 K3 Új Lucas MCB 742 SV szinter első fékbetét szett (8db) 20.000 ft.
5. GSXR 1000 K7-K8 gyári állapotú 43-530as hátsó lánckerék 4000 ft.
6. GSXR 1000 K7-K8 középdob 12.000 ft
7. GSXR 1000 K7-K8 1000 első hibátlan lábtartó pár 5000 ft/db.
8. Bódis SBR-1 dob titán DB-killere 4000 ft.
9. Nyíl alakú index 4 db, E betűs, égős, 5000 ft/4 db
10. Új ARAI kék irridium plexi Chaser, RX7Corsair RR4, Condor, Quantum stb sisakhoz 14000 ft
11. Új ARAI átlátszó pinlock fólia minden arai plexire jó 6000 ft
12. Arai Matsudo Cobra oldaltakaró (egyik javított) párban 8000 ft.
13. Univerzális felragasztható plexi sötét fólia 4500 ft

Posta oké!
Miért nem étolajat öntöttél bele?
ma lecseréltem az olajat a motorban. Agipot tettem bele az jó nem? 2,5 litert.de nem tudtam levenni az olajszürőt ezért öntöttem bele fél liter benzint,hogy jobban tudja tisztítani a rendszert.
Nem is úgy értettem :D
Hol írtam hogy sok?
Így van, általában tél után kezdenek el folyni az első komolyabb menetpróbánál. Én is tartok tőle, hogy elfossa magát az eleje, de úgy döntöttem inkább szétszedem mégegyszer, ha muszáj.
Vagy éppen a tél választotta meg... semmi érdekes nincs benne szerintem.