Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na persze ha rosszul van berakva az első kerék akkor is folyhat az olaj.
elgondolkodtató az a szimering csere 8 ezerért!nem azért hogy ennyi,hanem azért hogy miért.nem a 300 km tette meg a hatását nálad.
Sziasztok! Érdekelne nincs e valakinek k5 1000hez bal oldalidom ebben a színben. Adnék cserébe egy komplett jobbos balost idomot minimális karcokkal, csak különböző színűek (mindkettő fekete) a köztük lévő ráccsal.
Azt tudom hogy annyi csak az olaj még meg az hogy szétszedi kitakarítja összerakja az egészet.Szerintem a 8 nem sok érte.
Hova gondolsz..............persze hogy van.Láttam egy csókának direkt van egy raktára ahol az általa megvett sosem használt motorokat csak azért tartja hogy legyen miből szemezgetnie az olcsón megvehető gyáriállapotra áhitozóknak.
De nem is terem minden bokorban.
Pedig nem csak a mesében van ám ilyen.
Bírom az ilyen tárgyilagos kommenteket. Azt kérdeztem, hogy miért baj, ha valaki rendesen helyreállít valami. Nem azt mondtam, hogy nekem kell. Max. nem ringatom magam álomvilágban, hogy léteznek 6 éves gyári állapotú motorok olcsón.
En Molos lanc sprayt hasznalok nekem be valt! ragad mint a picsa es csak picit csap le magarol... de kinek mi!
1 szimering 2000-2500Ft.
Igen az ma is folyt az olaj sajna.Már beszéltem azokkal ahonnand vettem így töredékért megcsinálják mert nem mentem vele 300 kilométert és nagy kedvezményt kaptam rá,szinte csak az egyik szárat kell kifizetnem 8000 ezret.Szerintem az jó ár érte nagyon hogy mind a 2 rendbe legyen.A láncom meg fura.elbasztam mert vettem egy lánc sprét és nem képez réteget hanem fröcsköl mindenfelé.Gondolom a feszességen is kell állítanom mert nem olyan szép sikló hangja van hanem kicsit zajosabb. :S
Melyik lánc sprét használjam?
Köszi
valószínűleg elég nagy bukta volt vele, de ha neked egy sérült majd kijavított motor kell akkor vedd meg, amiről nem tudod, hogy pontosan mi volt a baja na mindegy cápa
Sziasztok.Valakinek esetleg nincs szüksége erre?
100% hogy szimering sajnos :( de ez elő fordul másnál is!
Én mindig is D.I.D láncot használtam de itt is másak a tapasztalatok!
Szép napot!
Amúgy miért baj, hogy újra van idomozva? Legalább rendesen meg van csinálva, nem? 6 éves motorból szerintem nem sok van, ami még nem törölte fel a padlót...
igen érdekelt volna sőt 1,1ért meg is venném de egy újra idomozott motorért 1,4-et nem adnék ebből a szériából!
ráadásul képek nincsenek a sérülésről ezt mondta, a többit a képzelőerődre bízom!
Haló mindenki.Ma azt vettem észre hogy a bal első telóbol folyt ki olaj.Tegnap mentem vele utoljára ma csak bementem a garázsba és láttam hogy van folt aztán megnéztem a lengéscsillapítót és az volt olajos.A motor oldal sztender-en van.Valószínű hogy szimering cserés?
Milyen láncot tudtok nekem ajánlani?
Köszi a segítséget
ja értem köszi az infót!

Amúgy téged is érdekelt volna a motor?
felhívtam az eladót és mindent elmesélt
nem ismerem a konkrét motort, de a leírt extrákból gyanús, hogy "eldőlt a garázsban"
Bocsi de így se látom nem tudom hogy mit nézzek!
Nem találom a hibát amiből látni lehet hogy nem gyári!
Írd már le létszi hogy miből tudom megállapítani hogy nem gyári
Törött volt, gyárilag ilyen volt
https://www.google.hu/search?h...
Esetleg ezt a motort ismeri valaki?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx-r_1000_k7-6
650185
Kérlek. A fórum legtapasztaltabb emberétől kaptál tanácsot.