Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hová tart ez a világ !
mondjad milyen tsavar kell megveszem elhagyintom hozzád ,úgy emberesen izomból,te meg a pézből(ha rám hallgatsz papírpénzt használsz azt könnyebb)hajtogatsz egy repcsit és eldobod ide.
ká annyát ezeknek a kereskedőknek,csúszva csúszós motorokat árulnak,az adásvételibe meg nem írják bele hogy ezzel el lehet esni.
Bicskére ha lemegyek az tuti egy ötezres.
Így maradok a vasborinál kösszi.
mondjuk ez nem semmi,az pedig már valami.
nézze meg: most vette és már karcos hát mi a szar ez ?
ne szúrd le,annyit nem ér az egész
ezt is vissza kéne vinni,milyen szar há nem tapad,a ruha meg gárizsdolódik
Ájjé..........és mondják hogy nincs megoldás.
fabory csvarbolt,nagyon drága,vonóhoroghoz vettem 12x140-es 10.9-es csavart,2.000volt darabja,az anya 400huffnáger,bicskén a barkácsban ugyan ez 200volt az anya meg talán 50 ,na persze én tehetséges azt már későn vettem észre,már az egész boltot mert igen kicsi
Azt még megvárom baszki. Az alkatod megvan hozzá!
És ha 3-at dobok be egy leszúrt rittbergerrel?
én már visszavittem volna és egy BRAND NEW GIXERT vettem vón

http://youtu.be/Q9zNUPDmnz4
itt az is kevés
benned egy humorista veszett el,de nagyon,

ezt: nem ismered,a problémád nem olyan nagy hogy eret vágj magadon,ne dramatizáld tul.na bumm,most történt veled valami,oké,de azé nem lesz világvége 2.

próbáld ezt értelmezni:
De látom, ha arról van szó, hogy mindenkiből dőljön a hülyeség azonnal írnak 6-an.
Igen. Ha semmi más nem, ez az egy biztos. (Meg a rendőr, meg a halál.)
Nincs moonwalk-os smile.
balra a kiflik mellett
Bocs de én sem szarozom le senkinek a motorját kérlek te se tedd.Figy nem mindenkinek van pénze megvenni egy null kilóméterest.
Én leírtam hogy a mai nap hogy jártam meg hogy hogy van a motor.Ha nem tetszik nem kell elolvasni vagy hozzá szólni.Senkinek a problémájához nem szólok hozzá hülyeséget és főleg nem szarozom le.
Köszi
sőőőőtttt ?

na ez megy?
? ilyet én is tudok,ezzel itt nem vagy menő
ja ja van az az olcsó csavar bolt fabódé csvarbolt
?