Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Feri.Holnap hívlak az ár miatt.Gondolom ide nem szeretnéd írni.
Szia!

Nem ugyan az.K6-7 600 egyezik meg a K5 1000-el!
Hali !

Euro Racing gyorsgáz, bowdennel, markolattal eladó ! K1 1000 en volt ! 10.000 ft
Tomi!
Az előző kép az a Racing-scheibe változat, ez pedig a Spoiler-scheibe változata az MRA-nak!
A K5 1000 és a K4 600 kuplungkar konzolja megegyezik?
Szia Tomi!
MRA-t tudok újban intézni neked több színben is, nekünk is az van a motorokon füst színben. A K7-es pályaidomon van 1 olasz víztiszta bubis, de nem tökéletesen passzolt a gyári fejidomra, és ezért vettem MRA-t, de nem bántam meg!
Sziasztok !
K8 1000-hez keresek víztiszta,bubis,racing plexit.Olyat,mint a képen.
Nem a kicsi,merev kínai sz...r-t,ami eséskor mint a cukor roppan szét (tapasztalat).Évekkel ezelőtt a szlovák sráctól vettem még a ZX-10 R-re.Az ára anno 10.e alatt volt (nem 20.e felett keresek).
Ha vki tud segíteni megköszönöm.
Sziasztok!
Gsxr 1000 k5 höz keresek fékbetét rögzítő pálcát ,mert az enyémek gatyán vannak! Valakinek elfekvőben ?
Sziasztok!

K7-8 1000-re van egy pár zsír új arany színű elox fék-kuplung karom fekete állítóval ha valakit érdekel.

Ár:10000 Ft

Ja,meg K5 1000-hez sok minden.
Ráteszed a gyújtást,és elkezded nyomkodni az alul lévő gombot. 1-7-ig lehet léptetni,a 4-nél ki van iktatva a végseb.és a környezet védelmi tiltás.
Szia Ago!

Egy ismerősöm most vett k5 600-ast és vett hozzá gipro fokozatkijelzőt. Azt kérdezné, hogy kell beállitani, mert nem sikerült neki?!
Minél kevesebb a bolt annál nagyobb árakat diktálnak, és annál pofátlanabbak.
A kis boltok ahol MZ és Simson alkatrészeket árulnak tényleg korrektek.
Még a bontók felét kéne becsukni és kb. elérkeznénk a normális állapotokhoz.

Szerencsére létezik jó példa is. Van olyan bolt, ahonnan nem néznek ki szinte semmilyen problémával. Működik is 15 éve.
Én is egyszer vittem a kawát szervizbe akkor is elbaszták a szerelést, a frissen fényezett sárvédőt összekarcolták és letagadták persze. Egyet se sajnálok aki bezárt!
Sosem zavarta őket, hogy nem segítenek. Amikor hitel korszak volt, kizárólag azokkal törődtek, akik hitellel akartak új motort venni. Ha bementél alkatrész, vagy márka probléma miatt küldtek egyik pulttól a másikig. Egy rohadt olajszűrőt nem tudtak adni. 52-szer jártam így. Volt, hogy Szlovákiában előbb elintéztem valamit kézjelekkel makogva, mint itthon. Nagyon remélem, hogy kérdéses boltok azóta már bezártak. (Párról tudom, hogy igen. Örülök neki.)
Nem szeretnék ott kikötni.
A Motorozást fejben kell eldönteni hogy valaki versenyezni akar vagy csak motorozni.Tisztába vagyok vele hogy 164 lovas és hogy okosan kell vele menni.
De köszönöm a Grat-okat a motorhoz.
:D
Széles utat!
Szevasz Big :D Jólvan, de mondom, ne félj, hogy a nyakadon marad a fireblade.
Amúgy, a kereskedős-érdeklődős sztoridat alá tudom támasztani teljes mértékben, minden motor amit nem magánszemélynél hanem kereskedésekben néztem meg, kritikán aluli felvilágosítással párosult. Egyedül talán a redbaronban foglalkoztak úúúgyahogy az emberrel, de ott is könyörögni kellett a motorlistáért hogy küldjék el az aktuális kínálatot emailben. De a márkakereskedésekkel komoly gondok vannak, ez tény. Olyan mintha már nem is zavarná őket hogy nem tudnak motort eladni...
szevasz gregorió . én pont ma mondtam vissza az összes kereskedőt mert arra nem méltattak hogy ajánlatot adjanak ill vissza jelezzenek hát tartsák meg a motorjukat.... amotorodat meg árulom hátha jon egy MADÁR.
huha
nagy ugrás,,jol meggondoltad?
nehogy a tepsibe köss ki
1,7-ből kapsz vissza egy tizest ahogy láttam.
Ha jó az ár este érte tudok menni, kp-val fizetek
Ha tudsz várni a vétellel lesznek olcsó és jó eladó motorjaim. 750-es gixxer most is lenne sérülés mentesen 4500km-rel de még megy a matekozás. 2008-as kinti papírokkal.
Kifogtam Remélem mostmár lába kél a kis cibernek, aztán jöhet a folytatás. Bár ha márciusig sem megy el akkor is lesz folytatás De nagyon ígérgetik már, hogy 95% hogy jönnek érte. Mindezt két vevő, de még egyik se ért ide. Majd csak ideérnek
Arra gondolt ,hogy az NSR után kicsit nagy lépés a k3 1000
Jahm értem csak nem derült ki a hozzászólásból hogy mit akartál kihozni :D
Bocsi.Igen tudom hogy zabálni fogja a gumit de számolok is vele és mindent megadok neki ami kell.