Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A 636-al kapcsolatban kawazsolti biztos segit neked. Tudod, adatlap.
Csak nézegetek 2013-as cbr 600 rr --- vagy zx 6 /636-os lesz csak a kereskedök hozzá szoktak hogy nincs vevő és úgy veszem észre hogy nem hiszik el hogy motort akarok venni. mindegyik a lista árat modja azt én is tudom basszus. vagy nem akarnak el adni de nem baj majd lesz valami. van hogy egy hétig nem válaszolnak szerinted mééééért.
Sziasztok!

Érdeklődnék nem tud e valaki yoshimura kipufogót K5 1000-re, olyat amivel a limitált szériás jött ki.

Köszi
Szia !

Ne értsd félre.
A gumik voltak kriminálisak az NSR-en.
Ez meg csak zabálni fogja
Nem véletlen a GRT Legyen benne sok öröm, kevés bosszúság !
A Többieknek köszönöm a jó kivánságokat.
Vigyázok mert motorozni akarok nem meghalni.
Széles utat.
Hali nem tudom hogy mire írtad hogy veszélyes lesz ez is meg az Nsr galériásat.Az Nsr-t úgy vettem hoyg az idomok össze voltak törve én meg csináltattam és nem lett lefestve.HA a kinézetére gondoltál.
Olcsón meg tudtam szerezni és aztán drágán eladni.
Ez igen szép megfejtés volt
Jól járt vele gregorió!
Néztél már a CBR helyett valamit?
De ezek szerint nem kell szakértőnek lenni csak tudni kell hogy mit kell nézni és ennyi .sedu is ráérzett hogy valami sántit. az idén csak én adtam el tuti motort szerintem mert oda jöhettél volna te is. . gregorió kifogta a tutit.
Szevasz bigjoe!
Olvastad a k5 hirdetést, azt írja az eladó nem lehet benne hibát találni még a legnagyobb Suzuki szakértőnek sem!
Én találtam, pedig nem vagyok nagy Suzuki szakértő!
Szevasz feri. látod egy laikus elmegy és ilyet észre sem vesz és örül hogy van egy hibátlan motorja .de te profi vagy látom
Nem akar átmenni.
Itt a kép!
A k5 szép! Nem lehet benne hibát találni, írja a hirdető!
De miért hiányzik a jobb oldalidom belső takarója, érdekes?
Én is megcsináltam a CBR-en de csak a saját örömömre, eladáskor már volt egy kis szine.
A képek szépek, de fel van tupírozva. A leömlők kékek a kipufogó dob eleje frissen polírozott. Nem rossz vétel, de nem ennyiért. Szerintem kupec.
Hát tényleg rendesen nagy magabiztossággal hirdetik, úgyhogy ha valaki ilyet keres annak érdemes elmenni és körbe vizsgálni!
A sumák gépeket annyira nem hirdetik ilyen magabiztossággal. Legalábbis nekem nem ez a tapasztalatom. :)
Ez ha tényleg ilyen amilyennek le van írva és nem pályamotor volt és azért nincs rajta egy karcolás sem akkor nagyon jó vétel lesz az új tulajnak! Valamikor a K5-ös volt az álmom,de már fiatalabbat akarok,de 1-milliót azonnal adnék érte
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx-r_1000_7200_km-szerv
izkonyv-6595598

Ez kemény :)
Veszélyes lesz ez is hamar
Megnéztem az NSR galériáját
Szerintem is az ETZ a veszélyesebb paripa. Nyeklik-nyaklik, akkor is kanyarodik, ha nem kéne.
Az ETZ kicsit jobban megy, ehhez csak drágább az alkatrész.
Gratula az új géphez!