Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bizony! Mielőtt még megvettem az ezredest sokszor nézegettem használtautón a 750-ed, nagyon tetszett csak sajna nem adtak volna rá hitelt
Most nézem szegedi vagy te is?!
2 embert is felhívtam aki árult ilyet mindketten szinte áradoztak róla, rákérdeztem egy elvileg hozzá értőnél, hogy tényleg érezhető-e a különbség, mondta persze hogy a viharba ne Nyilván parasztvakítás áldozata lettem

birka1001
Mondjuk így belegondolva én sem vagyok az a kiköpött motoros a 100kilommal ráadásul én egy 14pacival gyengébb motortól vártam a csodát
hátra meg +3
Nekem a k6 1000 1.-ben se emelte az elejét gorsuláskor símán ki birtam forgatni 1-2-3-tiltásig Csak rá kellett feküdni mind a 120kg-mal
Mily meglepő...
Azt nem mondták amikor vetted, h előre vegyél még egy -1 lánckereket is hozzá?
szériában
Ez van! :(
Akkor ezek szerint én vártam túl sokat tőle
Azt, hogy így kinyomom fekve a 200at
Mégis mit vártál egy ellenállástól?
Nekem is van Prop-Tech em( k5 1000) picit érezhető a hatása ,de nem kell túl misztifikálni ! :)
Sziasztok!

Most raktam k3 1000-be prop tech tiltás kiiktatót, és tulajdonképpen mit is kellene éreznem? Ahogy eddig nagyjából utánaolvastam, valamint a hallottak alapján azt szűrtem le, hogy 2-be is egy kezelhetetlen idegbeteg, tépi fel az elejét, néha még 3-ban is. Ezzel szemben még 2.ban is csak elkönnyül de nem jön úgy fel gyorsításnál, mint 1-ben, holott azt vártam. Elvileg jó helyre lett bekötve, egyáltalán lehet ezt rosszul bekötni? Lehet, hogy csak én vártam túl sokat ettől a kis módosítástól, de azért gondoltam, hogy megkérdezem itt nyilván nem csak nekem van ilyen beépítve.
anno nekem is aztán 1300 volt a fabódéban
Nekem 2500-at mondtak a radiális kawa fékhez...
most értettelek csak meg igazán

na megyek nézem a helló kitty-t
Nincs videó.
Fiatal koromban volt.
Most már csak árnyéka vagyok önmagamnak.
akkor gyártass egy ujat idomok nélkül.megmutatod a videot a 32 kulcs szétfejeléséről,mindjárt nekiálnak bármit szériába gyártani az igényeid szerint
Csövet használtam.
Egy kisebb darabot.
kézzel nem ment,ezért megfejelted mi?
falat futjon az akinek nyóc anyja van,

új házat ökör
Ha megveszem dehogy adom.
megveszed,az idomokat lerugdosod rola,odaadod ricsárdkának hogy tegye fel csavar helyettttt
Abba picit beleizzadtam és csaltam is.
Nem csak azt. Falat fúrni is szarrágóság. Ha rossz helyen vannak a lyukak a falban kell venni másik házat.