Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nissan 350Z kb. 1,5Mft extrával 2,5Mft-ért eladó.
mert predi most tette le a lantot.hívlak majd.
Csinálom egyedül ahogy eddig is. Prezi is igérte hogy jön ma, még a telefont se vette fel
Kell az embereknek a lóvé csak nem akarnak tenni érte semmit.
Sziasztok,

van nehany 2009-2011-es Gixxer1000 alkatreszem, hatha valakinek pont ilyenre lenne szuksege tavasz elott:
Nekem az összes pecsét meg van a jogsimban, az eredeti szakmám autószerelő és az angolt is megértem De azért ez nem olyan egyszerű,mert pár embert láttam már aki próbálgatta ezt az egyesével haza hordást,de nem nagyon jött be nekik
Pár hónapja Litvánoknak adtunk el egy 2004-es 745-ös váltóhibás Bmw-t és amikor idejött érte a tag akkor már 5-autó volt a kamionon plusz motorok, na úgy megéri
Akkor a másik dolog,h venni sem olyan túl egyszerű,mert fél éve nagyon kellett egy autó és 10-et megnéztem de mind egy rakás szar volt és bőven árában adták őket! De vannak véletlenek is,mert most nem akartam autót venni és mégis jött egy B5-ös 2000-es évjáratú fullos dízel passát rendezett papírokkal 250-fontért, na ez jó üzlet
Értem. Köszi az infót!
Hejjjj ha annyi ezresem lenne ahány haver rávágta egy hirtelen kiötlött üzletre hogy mennyi is lesz belőle pontosan havonta........

Te sedu azokban jobb oldalon van ám a kormány....... bontásból meg.........
strandkorlátkék
mélben,vagy telefonon.
írtam ímélt
Autókat fogok behozni, kellene kint egy segítség, akinek van jogsija, és minimális műszaki érzéke, angol nyelvtudása, és dolgozni akar nem csak pénzt keresni.
Meg kell nézni az itthon interneten kiválasztott kocsit, lehetőség szerint megalkudni rá, trélerrel lenne hazahozva, vagy ha úgyis haza akar jönni az illető akkor fizetem az üzemanyagot.
Heti 1-2 autó a terv. Kifelé és vissza is pakolhat a kocsiba értelmes dolgot azzal meg tudja duplázni a fizetését.
van megoldás,ha aktuális akkor adj elérhetőséget.
Én nem járok de havi 1 misiért elkezdenék!
Ez elég tág ahogy leírtad!
Keresek Angliában élő vagy oda sokat utazó üzletfelet. Kinti autó vásárlás lenne a fő profil, zseton havi 1MFt magasságában.
Azt nem tudom, hogy van-e különbség de ha kifizetsz valamit nyilván azt szeretnéd kapni. Ha nem azt kapod visszaküldöd.
A ZVM2 erősített 130Le feletti motorokhoz való lánc. ZX-10R-re azt vettem és jó volt.
DE LEVÁGÓS
Mekkhalok


Ez a mérleg az értelmi szintet mutatja fefe
Elérted a 10,7éves szintet

Janit meg igazad van, hogy köcsögözöd a viccelődése miatt ....
Túl jó színben tüntetett fel a hozzászólásban ...
Én lehet leírtam volna, hogy egy idült alkesznak van így felpüffedve a feje , és legalább 3 éves szintén nyomja a szélesedést .... persze lehet, hogy a bőrruha szorítása már ezt a tartást erőlteti rád, de akkor hol a ruha
és nem utolsó sorban megkérdeztem volna azt is, hogy miért mozdult be a kép ? Futottál vissza a mérlegre és időzítőn volt a fényképelő, vagy ne adj isten tényleg olyan hülye voltál, hogy valakit megkértél a képek készítésére ?

DE HÁT ÉN ÉN vagyok, így el is tekintek ezektől az apróságoktól, viszont neked be kéne indítani egy " Így haverkodj" képzést

Elolvastam a ZX10topikot, közvetlenül utána ezt .... HÁT JÁR A :
De nincs különbség? Csak ha az újabbikat fizetem ki, akkor nem jó a régebbit kapni. Köszi!
Jó a ZVM2.
Sziasztok!

A régebbi DID ZVM2-es lánc vajon ugyanazt tudja szakítószilárdságra mint az újabb ZVM-X?
Mert zvm2-t kaptam az -x helyett, és a neten is azt találtam hogy a régebbire 9000-res az újra 10000 fölötti a szakítószilárdság
a bank nagyon soké,rengeteg hitel van még rajta.
Mennyiért adná ide a bank?
Csak a tegnapi történet. Nem nyerészkedni akartam, csak venni egy játszós autót magamnak. 1,1-re hirdették 900-ért akartam elhozni. Elég nagy hibája is volt (gyenge volt a motorja). 800-at mondtam rá. A srác 1 milliót. fél úton nem tudtunk megegyezni, eljöttem. Ma felhív, hogy megjavítva 900-ért elhozza nekem.

Örülök, hogy szép motort vettél. Nálam az Aprilián kívül egy motor se döglött még meg, ha javítottam valamit az inkább tuningolás volt. Azért mert karcmentes valami nem adnék érte többet. Mindegy hogy magamnak vagy üzletre venném. Motor előbb-utóbb úgyis eldől, elcsúszik.

A többieknek: 1 hónapja volt szép karcmentes fiatal motorom, és nem az volt a lényeg hogy többért el tudtam adni, de jól jött a pénz Mentem vele, nem tetszett meg, eladtam.
A legtöbb motor amit eddig eladtam azt használtam 1 szezonon keresztül és a végén megkaptam érte annyit amennyibe nekem volt, néha többet, volt hogy kevesebbet. A motork fel eladáskor jobb állapotban volt, mint amikor megvettem őket.