Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Eladóak a képeken látható alkatrészek és ruházat:
1. GSXR 1000 K7-K8 középdob 14.000 ft
2. GSXR K4 1000 gyári hátsó lámpa 22.000 ft
3. 4 db gyári Suzuki index 3000 ft/db
4. Gyári Suzuki kuplung-fékkar K4 1000ről de másra is jó 4000/db
5. Gyári GSXR rendszámtartó K4 1000ről 13000 ft
6. Aluminium rendszámtartó K4 1000 ről 5000 ft.
7. K7 1000 hátsó gyári állapotú 42-es lánckerék 4000 ft, két első lábtartó gyári 5000/db.
8. K3-K4 1000 új sötét kis bubis plexi, krosszkormányhoz széle levágva (nem használt) 9000 ft.
9. AXO 2 részes 54-es bőrruha keveset használt 175-185 és 75-90 kilóra 70000 ft.
10. Spidi XPD VR-5 speed csizma 44es méret, új ára 37000 volt, jobbos felülete repedezett, 16000 ft.
11. Arai RX-7 Corsair Matsudo Cobra 2010, M-es karcmentes 70.000 ft (+ kék a plexi 10000)

Posta természetesen oké.
Neked Honda kell, az egyformán erős/gyenge mindenhol
Én esküszöm letojom hány kiló vagy mert én sem vagyok egy manekkken alkat(113). De Feri! Az isten szerelmére! A séró az nem kor kérdése(isten bizony nem cinkelni akarlak.). Mondjuk én csak 40 leszek pár nap múlva és nem sok hajam van már. El ne menj a lanselotba ezzel frizuval.

Sokszor felesleges vitatkozni olyanokkal gyorsulásról akik nem járnak gyorsulni. Te biztosan jó vagy ebben és amit Prtedi leírt az a lényeg.
pont mit te kovács
Bizony. Más férgek meg az ismerősük neve alatt regisztrálnak és írnak a nevükben a tudtuk nélkül. Ilyen szar ez az online világ.
Nem, sokan arra használják a fórumot hogy inkognitóban beszóljanak a másiknak!
Van akinek van önkritikája másoknak nincs. Nem társkereső oldal ez. Én véleménycserére használom a fórumot nem magamutogatásra. Kutyát nem érdekli hogy nézel ki és szerintem rám sem kíváncsi senki.
Biztos olyan toprongy vagyok , hogy 1.5 órát kell az asszonynak rajtam dolgozni, hogy estére valamennyire jól nézzek ki, mivel a Lanselot-ba megyünk vacsorázni!
De sok emberben lehetne itt hibát találni, a feltenné a képeit, de túl gyáva ehhez valamiért!
Inkább ne tedd! Többeknek jobb lenne!
De én fel vállalom magam, nem csak az öreg Busát mutogatom!
Na és még csak egy normális éles képet sem tud készíteni :D
Ugye ez csak vicc, hogy egy 44 éves úriember felrak ilyen képeket! Ne vedd rossz néven, de ilyenekkel saját magadat teszed nevetség tárgyává. A többi hozzászólásokról már nem is beszélve....További szép napot!
Pedig ledöbbennél , de hagyjuk akkor ezt!
Hallom jobb féked van, mint Kovács Ferinek a komplett Brembó-s
Őszintén? Nem,de nem is érdekel.
Joci!
A tankot mosd ki rendesen a K5-ön, nehogy megint .........
Joci!
És kíváncsi vagy rá?
De arról te tehetsz, hogy beszólsz a másiknak hol ott nem vagyunk játszó pajtársak, utána meg nem bírod a kritikát Köcsög! Én is tudom a te komplexusod okát! Harag az nincs, ezek tények!
Mindig az sértődik meg aki kezdi az egészet!
Az hogy egy vasszilánk tönkre tette a szemem arról én nem tehetek Paraszt! De hogy Te úgy nézel ki mint egy rakás szar arról csak Te tehetsz! De legalább tudjuk a komplexusod okát! Harag az nincs,ezek tények!
Szia Feri. Nálam van a Bátszi motorja,remélem beindul
Nem a barátom,ezért azt se tudom,hogy mivel indul.
Srácok...ejjj....ejjj..úgylátom sok nektek ez az 1000cm3
Megfúúútta az agyatokat a szél?
predi!
Attól még majdnem Apuka (Sz. Tibi) még kemény gyerek ha felbosszantják a (volt) "vő" jelöltek!
JANCSISZEG!
Tudtam hogy megint nem arra válaszolsz ami a lényeg volt!
Lehet hogy rosszul nézek ki, mivel 44 lesz, de legalább a szemeim még jól állnak , bocs, NINCS HARAG!
Szevasz Joci!
Néztem én is a képet, tudtam hogy valaki megjegyzi, de nem gondoltam volna hogy te, el vagy tűnve, tegnap du. állt meg!
Mi van veled, Bátszi K5 1000 beindul tavaszra?
Király barátod nem is gondolnád ki motorjával indul D1000-ben!
Hallom jó féket csináltál a GSX-R-edre!
nem láttam kb pár éve