Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja,sztender az nincs rajta,az a kosárban van
eldőlt sztenderről
Eséééés? Koccanások faszika, koccccanások.
nem hirdetem,tele karcokkal a váz,tőbb esés nyoma,idomok természetesen ujjak,hiszen nem használtam őket
Akkor arra az 5 napra minek motor?
Akkor ezt megbeszéltük
Hát igen. Én is szigorúan 12 órában nyomom, éjjel és nappal felváltva. :)
Szevasz madár ne foglalkozz velük ha megtehetnék ők is ilyen motort vennének. ez nem azt jelenti hogy én lenézek bárkit is de mi se járunk ferrárival mert nem érjük fel. ennyire egyszerü. és lehet hogy mi többet tettünk azért hogy megtehessük. mert személy szerint a 365-napból 360-at munkásruhában vagyok.na nem azért mert nincs másik
Hirdeted valahol? Lássuk!
Gregorió!
Így van ahogy írod: Alap hogy én is bukok rajta. Naés?
Addig nincs baj, ameddig bukhatunk egy "új" szerű motoron!
Patent motort vettél, Gratula!
Ezért lehet megint le leszünk szólva!
eladó a k7 1000-em,hiteles,ha kell valakinek,pályán volt sokat,mebvan a gyári kábelköteg is az ecu val,most EMPro van benne,az is jár hozzá.null beülővel.
Szia Sedu!
Mért lennék madár? :) Láttam a gépet, láttam hogy 1mm karc nincs rajta sehol, korrekten volt tartva és minden egyéb, ami használtmotorvásárnál lényeges lehet. Ez volt az első indok, hogy beletörődjek Joe nem enged az árából, a másik meg, megnéztem előtte még 3 másik motort. Mindnek volt kínja-baja. Nekem nem kell olyan amit már egyszer lerongyoltak, mert megengedhetem magamnak. Meg amúgyis kb 4 millió forint volt ez a motor újan, ezzel a felszereltséggel (HRC+ABS). A javát már csóri tapolcai kereskedő elbukta rajta aki 2 éven keresztül nem tudta eladni. Joe is bukott rajta valamennyit, ha azt nézem hogy költött rá és nem egy csontszéria motort kapok. Semmit nem kell cserélnem rajta. Alig van benne km. Rá kell pattanni és gázt neki. Alap hogy én is bukok rajta. Naés? :) Van egy új motorom töb mint 1,5 millióval olcsóbban az eredeti áránál. Én így fogom fel. :)

Peace

Ja és remélem szezonra megtalálod a megfelelőt Te is.
Üdv
Sedu!
2 verzió:
1. Van akinek muszáj olcsó motort venni, hogy pénzt keressen vele és megéljen!
2. Van akinek muszáj drága motort venni, hogy elvezze és el tudja költeni a sok pénzét!
MELYIK A JOBB?
Most ezzel nem akartam semmi irányban személyeskedni!
akkor azért nem találtam..
9-10 óra körül már el volt adva a bronz-fekete K7 1000!
Az ár jó, a telepen roncsok vannak. Licitálni kell rá, nem biztos hogy ennyiért odaadják. 200-zal többért hirdetnek jobbnak kinéző K7-et is.
www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx-r_1000-6557926
Ha a link nem műkodne akkor itt van! Sajnos nem birok rárepülni amíg el nem adom a 750-et...
Szerintetek milyen ár EZ ?
Én is eladtam a kocsimat -nem szép állapotban- alku nélkül. Most hova szarjak? Pedig egy 1972-es kocsin már van hiba is.
Talált egy madarat. Nem járt rosszul a srác mert biztosan jó motort kapott, majd akkor fog sírni amikor el akarja adni
Régebben azért vettem olcsóbb motorokat mert nem volt a jobb állapotúakra pénzem. Most meg semmilyent nem tudok venni, mert nincs egy értelmes eladó motor. K7 nem tetszik, K5 már ki lett itt tárgyalva, K9 ára az egekben. Honda, és olasz nekem nem kell, R1 volt Kawából se láttam olyan hirdetést amit elmentem volna megnézni. Veszek egy sportkocsit és körbekocsikázom a sportmotorokat a Mátrában
Szia Sedu!
Mit szólsz hozzá, el kelt bigjoe-nak a CBR 1000 RR úgytudom annyiért amennyiért hirdette!
Nyíregyházáról nem vennék motort, egyébként ha nem kell a túra kormány és a "tuning" villahíd az engem érdekelne!
A motor igen, de a kormány nekünk nem!
Ma felhívjuk, hogy meg van-e a gyári felső villahíd, és a gyári kormány csutkák, mert egy havernak is tetszik!
Zoli!
Előtte nem sokkal az asszonnyal bírkó volt , és össze túrta a hajam!
Ha én is úgy kopaszodnék mint te, hidd el én is kicsire vágatnám!
Sziasztok!Valakinek esetleg?
Sziasztok!

Ha valaki K7-et keres ránézésre ez jó vételnek látszik:

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx-r_1000_
k7-6555584

Nekem nyálcsorgatós