Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na ez látod igaz
na az ő sosem volt.
Ha már még, az igazi neved most sem tudom, sajnos, de kezdel úri ember lenni a szememben!
mit számít mennyi pénz ez?annyit költesz rá amennyit akarsz,és tudsz,és ha az jó sok akkor írigyek is lesznek bőven.motorsport minden formája drága,de egy életforma,én speciel örülök neki hogy megteheted,engem nem zavar,és mint a mellékelt ábra mutatja nem is csinálod rosszul.
predi!
Ki volt az gyorsulási haverod, Jani említette, Őrá hallgattál a vez. tengely fokolásban?
Nem mondtam, hogy nem esik jól. De ő láthatóan azt akarja elérni, hogy mind igazat adjunk neki és ...nem tudom.
Már ne is haragudj de a képeid alapján Te nem nézel ki 90 kilósnak,pedig több vagy...lehet a csontok..
ne légy rosszindulatú.mindenkinek jól esik az.
Mert neki az nem elég. Ő azt szeretné ha körbeülnénk a motorját vagy őt vagy a fiát és: .
nem is értelek,ha nyertél akkor bizonyítottál,Te is és a motorod is.pont azaz pont.nincs mit magyaráznod,a tények beszélnek helyetted.nem?
Nyilván.
Utolsó: SZERINTED!
Jani nem vetted fel a szemüveged, vagy rossz a monitorod nézzél már rá arra az emberre, úgy néz ki mint ha 110 kilós lenne, ez vicc! Írtam már lehet csak 170-172 volt a Jani padján akkor abban a hőmérsékletben!
Lehet átbaszott, de nem az a lényeg mit mutat a pad, hanem az hogy megy a motor, és az ment akkor 240 az én súlyommal!
Akkor, most is átbaszott minket a K7-ekkel, azért nyertük meg a fiammal (első 2) a 2012-es végmérést, ugye! 30-al mentem többet 1300 m-en, mint az ÁGÓ-nál a legerősebb k7 201 le(Tímár Nándor)! HOPPÁ! Most azzal jöttök majd, hogy mennyi pénz ez! Nem érdekel!
A FIAMNAK IGAZA VAN: APA MINEK ÁLLSZ LE A SOK LAIKUS HÜLYÉVEL VITATKOZNI, AKIKNEK FOGALMUK SINCS MILYEN EGY KOMOLYAN FELKÉSZÍTETT BLOKKOS MOTOR! Igaza van ebben, én végeztem ebben a témában!
Jani papírján 177,8Le van. Egy kipufogórendszertől meg PC-től nem lesz annyi egy K5. Ha azt mondod emelt kompresszió, tuning hengerfej, fokolt vezérlés akkor elhiszem.
Valószínűleg azért értél be 240-el mert annyihoz elég az a 160-165Le amit tudott a motorod.
177,8-al 245-247-et mentél volna. Nem mondtam, hogy gyenge a motorod. Csak nem olyan erős mint ami a papíron van. Ennyi.
hm... nekem 186LE-t mértek csunderlikék a k7-en,vagy 187,nem is tudom már,persze ez máshol 100le lett volna,van ahol csak 88,de leszarom,mert minnél gyengébb,annál nagyobb dicsőség a köridő amit elértem vele. a görbéje(ha az igaz)viszont elég szép volt.meg élveztem vele a motorozást,de nagyon,mindegy milyen blokk volt benne,jó gumi,meg fék kellett csak,kopott gumival meg izgalmasabb volt, jó volt a tudat,hogy érzem már a különbséget a kopottabb betét,gumi,és az ujak közt,és hogy tudom kontrolálni.mindenki más meg béna a király meg én vagyok,és nézegetm a videón,ahogy atom sem bírt el velem a csillivili ducatival. jáááááj de szép vót
Akkor így a k5 kollégád kb. +100 kg oké! Írtam ha nem olvastad volna el, lehet nem volt 177, csak 170-172! De akkor ha ennyire vágod a dolgokat Tibikém, akkor mond meg ha gyenge volt a k5-öm miért vitte be az akkor komplett 105 kg-mat 240-el 402 m-en, de mond meg!
Miből állapítod meg azt,hogy az az ember "nyúlgerinc"? Végül is mindegy mert Te mondtad akkor az úgy van és kész.
A papír szerint 177,8 volt a K5.Na az marhaság! De az nem zavar mert a Tiéd és Te mondtad és az akkor úgy van.Volt idő mikor azt hittem ez valós,de aztán megbizonyosodtam róla,hogy ilyen nincs ez hülyeség.Öcsémnek ugyan olyan K5 1000 e volt mint amit tőled vettem,még a teknika is az volt benne.159 paci lett Agonál.Nincs tovább kész ennyi!Erre a válaszod annyi lesz,hogy valami miatt az gyenge. he he he
Olyan szerelőre nincs szükség aki valótlan adatokkal kábít.Pénztől független.Vagy fizessük meg a Véget azért hogy átbasszon a nagy számokkal?
Ja és még mindig full széria marad a motor gyári dobokkal, nem pedig yoshi rendszeres Jana PC-s!
Itt te sem mentél 240-et.
Nem olyan nyúlgerinc az. De egyébként is mindegy mert bármit mondanék nem fogadnád el.
Az szerinted normális, hogy a kipufogórendszertől meg PC-től 177Le lesz a K5 keréken. Gondolom mert a Végh Jana állította.
Mindenki másnak szar a motorja de ha véletlenül gyorsabb mint a tiétek akkor az biztos csal. Így könnyű élni.
Egy USA mérföld 1609,3m. Ne csaljunk, még van 30cm ahol gyorsulhat a motor. Az eredmény így 239,14198km/h. De ez így sincs 240. Folytatódhat a vita.
Tibikém és a nyúlgerinc kollégát a k5-ön miért nem említed, -45-50 kg hozzám képest, tudod te ez milyen előny 402 m-en! De úgy látom nem tudod!
Janikám én nem mondtam senkire hogy hülye, csak leírtam az igazat és ez nem fér az orrotok alá, mert nem fizetitek meg a normális szerelőt! Nem is fogadom el ha számomra ökörségeket írtok!