Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te Feri! Visszaszívtam mindent! Ne haragudj.Megvan neked a magad baja..épp elég lehet ezzel együtt élni.De szarul nézel ki baszki
Fél négy lesz három perc múlva
90?
Jani!
Nézd meg most a 90 kilómat!
No akkor most a kezünkben vagy, após jelölted nálam kamion sofőr! Tibi úgy mint én is, (csak az a baj, hogy én inkább az útcán) sok évig küzdő sportot versenyszerűen űzte! A fülei úgy össze vannak törve mint egy sörös doboz!
Úgy hogy jól viselkedj, mert apósodnak elmondom, és akkor lesz nemulass!
Üdvözlöm az Andit!
1. de
Székely Andi, vagy Brigi?
nem era,még a korábbi, szőke
Du. megyek hozzájuk, meg kérdezem Erát, hogy oda vertél-e rendesen neki!
SZŐKÉVEL?
üdvözöllek f,ferenc,sőtttt f,ferenc még a hondás haveroddal sógorok is vagyunk.
Most már! Közel a 40-hez.
Üdv, Juhász Krisztián! De mivel ilyen komoly haverjaid vannak itt most, nem vagyok biztos benne, hogy J. Krisztián az a igazi neved!
nincs egy deci
Na de milyen lábos? Zománcos.
Gondoltam azt már nem írom fel, hogy 20 feletti faszod van. Na és azt sem, hogy egy decit élvezel sugárban.
Ami még fontos: az ellenállás alatt Lábas volt a fedőneve
nem ő szerelte,ő csak a helyet mondta,ahol csinálták az övét.a többiről nem tudok,velem korrekt volt,sok mindent vettem tőle,mindig betartotta a szavát.
köszönöm szépen,egyéb infót nem akarnál felírni rólam?
Szinte 99.9 %-ban meg voltam győződve hogy csak ő lehet!
Azért gondoltam mert ő, mivel 2 blokkot robbantott szét amiről tudok (ki nevezte magát szerelőnek, és ezt el is hitte)!
Az a baj hogy az egyik nem is az övé volt, hanem Bálint haverja-é, és miután az is robbant úgy adta vissza neki, és kész!
Talán! Ismétlem talán, nálad már csak én vagyok szebb. De nem biztos.
Juhász Krisztián. Alias: predátork2,prédikátor, Predi. Vagy ahogyan én hívom(hívhatom)Bodri.
de szépnek szép vagyok,nem?
de neked kurva jól áll.