Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A szomszéd asszonyt!
azé a 2,08 a hringen nem olyan rossz
nem értem minek erőőtettted az egészet. analfabéta vagy te a pályázáshoz. mondjuk amatőrnek nem voltál rossz.
kuplungoltam,majd azon agyaltam hogy behozom így a kanyarig,csuszkáltam én már ahhoz sokat keresztbe kasul,hogy megcsináljam,de túl nagy volt a tempó,aztán egyre nagyobakkat lengett ki,majd azt hittem elfekszek keresztbe mostmár jó van,aztán megtapadt,és átdobott ahogy kell,jol megtépett,aztán felkeltem szartam bele az egészbe,otthagytam a motort,és besétáltam az asszonyhoz,aki kérdezte hogy hol hagytam a motort és miért megyek ilyen furcsán humorizált,kérdezte hogy nem tudnék e e pályanapot végig csinálni esés nélkül?dehogynem,ha nem regisztrálok.
Gondolom kuplungoltál mint aki résen van. Nem jött be.
szlovák ring,célegyenes végén gáz elcsuk,majd a kerék be is blokkolt
mit?
ez nem az.ez egy másik,amin csak hengerfej volt cserélve,a kihajtás tengely ,azaz a kis lánckerék tengelye tört el.nem kicsit estem.2011 legnagyobb esése volt a vigasz díj.
Bocs, félre kattintottam és magamnak írtam választ.
Pár sorral lejjebb olvashatod a válaszom!
Köszönöm érdeklődésed amúgy!
Nem tettél fel kérdést a diagramokkal kapcsolatban.
Nade, hogy szót ejtsek róla - mint azt Te is láthatod - az én teljesítmény görbém az általad linkelt stock és tuning blokkok görbéje közé esik. A nyomaték görbém pedig egy 700cc-s motorénak felel meg. Én ennyit tudok a dologhoz hozzáfűzni.
Cápa!
Nem válaszoltál a k3-asok diagramjára, a tiéd valamelyikhez hasonlít?
Szia!

A képen látható cikk alakú fogaskerék tengelye volt annyira elkopva, hogy átugrott a fog, így rossz helyre léptetett. Coca-Cola dobozából vágtam ki ollóval egy csíkot, aminek a hosszát addig faragtam amíg egy pontos gyűrűt alkotott abban a lyukban, ahová ez a tengelyecske be megy. A kilógó részt kalapács élével kiperemeztem, így axiálisan is tart. Kiválóan működik azóta is.

A következő alkalommal, amikor ugyanezt a hangot hallom majd, akkor már tudni fogom hova nyúljak. Akkor kap majd egy bronz perselyt.
Sziasztok! Fehér/átlátszó indexbúrát keresek GSXR-ről, DL-ről, Bandit-ról, SV-ről vagy DRZ-ről.. Ha jól tudom ezeknek a búrája mind egyforma. Min. 4db kellene.. Ha valaki tud ilyet azt megkérem hogy szóljon itt vagy a nagygergo98@freemail.hu-n.
Ez meg mitől lett ilyen? K7?
Biztos te hézagoltad!
En is sokszor szerelek kesztyuben. Jol nez ki a valto nem mondom.

Capa mi lett aztan a szervo motoroddal? Nem vagyok informalva.
Kesztűvel fogja, nehogy kárt tegyen benne. Ez a 200km-es blokkból van?
ez még a határértéken belül van ?
ezek a darabok a kenés miatt vannak benne?
Persze a K5re
Feri
Van olyan bukógomba ami elfér az idomtól?
Bekaphatod!
én nem neveztelek birkának cicalány. kis duzzogika
Sajnos élesbe.Persze fizette..
Elgondolkodtató nekem is!