Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Futásteljesítmény? Sérülés van rajta?
kérdezt SEDUT az megmondja
Pl a k5-6 nak mennyi a reális ára? Egy nem leharcolt huszonezer km-es?!
Azt azért hozzáteszem hogy nem volt hibátlan a gép
Az sem jó ha túl olcsón hirdeted meg a motorodat.
Én 1 hónapja adtam el az R1-et, de több telefonra számítottam, mert a piaci ár alatt volt kb 100 papírral. Amikor megnézte a a fickó(aki egyből le is foglalózta) azt mondta hogy több R1et nézett már meg, százezrekkel drágábbakat, de egyik sem volt olyan szép mint ez. Össze-vissza karcolt horzsolt tekergetett motorokat látott 1.3 1.4-ért. Csak ugye elég gyanús az ha nagyon olcsó a motor
El is dönti, a drágák maradnak, a legolcsóbb mindig elkel
Volt már úgy hogy azért kellett elbontanom a pár éves 1000-es motoromat, mert túl olcsón hirdettem meg és szó szerint senkinek nem kellett
Erre a mi mennyit ér témára nekem mindig az a válaszom hogy: Majd a piac eldönti!
Sabato!
Ez jó összefoglalása volt a fejbeli bajoknak! Nevettem
Szerintem azért vagyok tisztában az árakkal, mert múlt évben több motort eladtam, mint egy átlagos Kawasaki kereskedés
Magyar viszonylatban kell nézni az árakat.
Ahogy régebben is írtam ne kerüljön már egy többet futott, öregebb gép többe, mint ugyanaz a típus 2 éve. Nincs szezon, de kelnek el motorok. Most is lemaradtam egyről. K6 1000 kék-fehér. Kerek 1MFt-ot tettek le érte. Ez árában volt. Nem törött, nem extrás, normál állapotú gép. Ami ettől olcsóbb az jó áron van, ami drágább, mint pl. a Csontoséké az ott fog megrohadni, mert árérzékeny a piac.
Én szarok bele, hogy milyen motorom lesz, de biztosan nem fogok a piaci árnál többet adni érte. Ha kell egy öreg Horex-szel is elprüttyögök a Mátrában, vagy csinálok megint egy játszós autót és azzal megyek pályázni, mint 2012-ben is.
Bírom mikor emberek meg akarják (általában vevők ) mondani hogy VALÓJÁBAN mennyit is ér MÁS motorja!

Sedu aki (szerinted) drágán árul motort az miért is nincs tisztában az árakkal, és TE miért is vagy tisztában az árakkal?
Ez van télen, még gumit se lehet füstölni, mert csúszik a hidegben az első kerék
Nyáron legalább van értelmes téma, mert cápa szereli a blokkot
nem tudsz nekik jót tenni,látod.
ostoba fecsegés megy ebben a topikban mostanság. mondjuk máshol is.
A nagy szájú eladók szerintem nincsenek tisztában az árakkal, azt hiszik hogy kincset árulnak. Amikor feldobok egy akciós motort pl: a piros CBR600rr féláron, akkor meg senkit nem érdekel, mert túl olcsó.
ez a beszéd én szoltam uff.
ennyi szarságot,gátlástalanul alkudozó vevő,meg a jo meg a izé,mi van akkor ha valaki kettőfélért árul egy motort?SEMMI
mi van akkor ha ez nekem sok érte?SEMMI
mi van akkor ha felhívom hogy kettőt adok érte?SEMMI(miért kell ezen megsértődni?megy annyiba?nem oké viszhall)
mi van akkor ha megmarad neki?SEMMI
mi van akkor ha kettőért vesz valaki egy pályázósat?SEMMI
K7. a full gázos gép dudod kié volt,mert én tudom. többet volt pályán mint közuton .
Köszi!
Senki nem hülyézett le. Ki tudnám hozni a legújabb Gixxert is a szalonból, de nem fog alattam tönkremenni 1-2 szezon alatt az sem ami most 5 éves és van benne 30,000km.
Volt olasz ex pályagépem (ZX9), nem bírtam szétgyilkolni, pedig a menetszél meghajogatta a rendszámomat a folyamatos végsebesség teszt alatt
Egymillió (Ft) okom volt eladni
Nekem is ilyen hülye elveim vannak,h 2-misinél többet nem adok egy K9-ért,de persze annyiért még eddig mind csak pálya gépet találtam és persze vissza van rakva rájuk a gyári kipufogó és még aztán kezdenék el költeni az új rendszerre.......
A Ferinek a motorját megítélve a gépparkjáról biztos nagyon jó lehet, plusz az a Yoshimura rendszer sem 5-forint lehetett (annak a vége nekem nem annyira tetszik,mert túl hosszú) és így én sajnálom,h nem néztem meg még így is,h 2,5-misi volt az ára
néztem a cbr oldalt.
Ha sikerül eladnia akkor Tényleg Gratulálok neki :) legyen úgy, hogy sikerül joe-nak!
08-as cbr-ert nem vennék jó áron se! Én amúgy Gsxr párti vagyok több okból is de most bármelyik japán motorral kiegyezek jó áron persze
Pl full gasnal árulnak egy k9-et 2190-ért az a motor drága a te 2,5 milliódhoz képest amit kértél a k9-ed ért.
feri!
Teljesen igazad van én is ezt írtam az új motorokkal kapcsolatban! Nem fikáztam egyszer se a K9-et mert hazudnék, hogy nem nézegettem, de a 2,5-es ár miatt nem emeltem fel a telefont mert tudtam, hogy feleslegesen hívnálak. Én egy k9-es gsxr-ért vagy egy 09-es Cbr-ért nem adok többet mint 2 millió forint ez nálam egy elvi dolog.
Keresgélek majd csak találok egy jó mocit ha meg nem akkor a kényszer majd rávisz, hogy vegyek egy drágábbat :)
Nézd meg a CBR 1000 RR oldalt, holnap mennek megnézni bigjoe motorját! Valamennyi kis alku biztos belefér, de nem 500000! Őneki sem kenyérre kell a pénz, hogy oda adja 2 misiért!
Én ha most fiatalabb CBR 1000 RR ABS akarnák venni az övére pályáznék és nem egy olcsóbb (1.8 misi) olajfogyasztó 08-as CBR-re! De hát nem vagyunk egyformák, ez így is van jól! Kell ilyen hülyének is lenni mint én , aki sokat fizet egy patent gépért, és olyan is kell,aki keveset egy nem olyan patentért!
K7!
Én is sokallom a 4.5-5 milliót egy új 1000-ért!
Azért is nem veszek újat mert nekem most, nem ér többet 2-3 millióval az új, mint a patent K9-em!