Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudom
Azt is tudom, hogy kijaza Predizente
Azt is tudom ki vagyok én

Ám Ferenc nem szereti a véleményt ... olyantól pláne nem, akinek nem ez a Motyoros FB
elnézést.
első motorom volt,riga 16,már berugokaros. 55km/h volt a vége.majd megszereltem,és 42lettttttt
Ki van töltve neki. Miért annyira hihetetlen, hogy Rigája van? Ő legalább fenn tudja tartani.
Fekete Ferencnek kitöltetlen adatlappal ne pofázzá ....
téged nem is ismerlek,meg nincs is a nevedben rb 26. iszol te rendesen?
Most én rám gondoltál,vagy Janira?
Biztos kopik,de nekem se tűnt fel semmi kopás.
Köszönöm Feri! Én is úgy gondoltam alapból, de mégsem találtam rajta a külső feliraton kívül semmit.
Erről van szó:
lesznek,de nem ész nélkül
na én oda nem mennék el. sose vót gondom senkivel.ezt bátran kijelenthetem.
Már régóta mondom, hogy kellene egy sportmotor.hu pályanap, ahol mindenki (h)arcolhatna kedvenc fórumtársával. Régi sérelmek elevenedhetnének fel.
ez a hülye nevű jó gyerek,csak beszari hangember.

rb26
Mert hát mindig a tettek, ezt már én is sokat mondtam a fórumon!
A monitor előtt bármit lehet mondani, főleg arc és névtelenül, de hát a tettek, az a igazi!
kellett!volna
Amúgy a feszítő pálya tud kopni? Én semmilyen mechanikai nyomot nem láttam rajta amikor szétszedtem. Én inkább a hőtől való elfáradástól, töréstől tartok. Persze annyira nem, hogy kicseréljem.
Tettek kellenének?
sok a duma amígó
Tanulság,hogy időben kellett volna cserélni a vez láncot.Az elmélet az hogy a laza és kopott lánc "csapkodta" az íves feszítőt ami ezt az energiát át adta az alsó rögzítő csavarnak.Azon lett egy repedés és mikor meg lett feszítve a lánc eltört a csavar.
Tulajdonképp én voltam a fasz mert félvárról vettem a nálam jóval tapasztaltabb versenyzők/szerelők véleményét miszerint 10000 km pálya után szét kell kapni a blokkot és cserélni ami elfáradt,elkopott.
jol van cápacica
valaha volt video is fönt,de letöröltem.
Lassan már bevonul a köztudatba a LE és a Csuderlik-LE fogalma.
Erre semmi szükség, mert még tart a gyerekkorom. Eleve gyűlölöm az erőszakot, olyankor kiváltképp, ha engem vernek.
És ha ez így van, akkor az adatlapod miért ilyen, amilyen?
az amolyan "árcsi"féle csicska pofon ami visszarepít gyermek korodba.