Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem meg azért gyenge mert a fogyasztói társadalomnak készült. Dobd el és vegyél másikat.
Meg hogy nem bírják berúgni De a szerelő ismerősöm szerint is egy strapabíró szerkezet, csak rohadtul meg kell nézni, mert könnyen bele lehet nyúlni egy olyanba, hogy rögtön +2-300e hogy talpra álljon.
Az 1. amit nézünk pont ilyen "patika, felújított" állapotban volt drágáért
Igen, a váltó a gyenge pontja. De legalább 5 gangos. Éppen ezért gyenge.
Üzemórás motor, váltóra sokan panaszkodnak.
A 426-osok elég jól sikerült gépek.
Nem GSX-R-eket, yz426f-eket néztünk
gondolom mindezt harmincezerből.
gsxr tank borítás 5000.- eladó 06209238057 Csaba
Melyiket? Mert akkor meg se nézem!
K5 K6 1000 hez keresek alkatrészeket.
Komplett eleje(telók,villahidak,kerék tárcsákkal,fékkel)
Komplett idomzat,tankkal
Hátsókerék
Segédváz(3db)
Hűtő
Kipufogó leömlő
Szia!

Jól tippeltél igen, köszi a képet!

Kipróbáltam gyújtást ráadva a kábelt összefogva nem történt semmi. Szóval benn se lehet a motor, vagy nem működik.
Áttételhez kell folyamodnom a gyári nyomatékért...
Ha kell valakinek k1-k2-höz
Ahogy látom jól tippeltem. Megtaláltam a dobom papírját, le vagyon írva benne, mit kell kihúzni, honnan.
Sziasztok!
Suzuki GSX-R 1000 K4-re keresek fejidomot, generátor deklit meg váltókart.Tudna nekem segíteni valaki abban, hogy találhatok ilyen bontott cuccot? Előre is THX.
Robogót úgy kell venni, hogy le kell alkudni az árát, aztán levonni belőle egy teljes motor felújítást.
Szomszéd katanája csendes volt még akkor is amikor dugattyút kellett benne cserélni. Ha megy 80-at nincs nagy baja.
Amennyit ráköltöttek tuningra az még annyival csökkenti az árát.
neked még pókhálósra könyökölöm a szemed ugy szeretetből,mert csak
Sziasztok.

Egy Suzuki Katana R 50 2007-es évjáratú replika(festése mint a gyári GSX-re) szeretnék venni.
Kérdésem hogy mennyiért éri megvenni, valamint vannak hibái ezeknek kb mennyi a javítási ktg-e? Blokkja teljesen fel van újítva.
Hibái:
hangja van a csapágynak, (csörög) meg nem biztos az alapjárat a fúvókák miatt, az eladó szerint a porlasztóban fúvókákat is kell cserélni. 12 000 km van benne.

Szerintetek mennyiért éri megvenni, és ettől nem lehet hogy főtengelyes a motor? Valami nagy baja lehet?

Köszönöm a segítségeteket.
Barbara
én tegnap hagytam ott kettőt is ami képen jól nézett ki
Mire találok egy képen jól kinéző motort elviszik
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Most kötekedésből kérdem.

A nyugvó az úgy rendesen ágyban hálósapkával nyugszik vagy csak lezseren heverészik?
akko nem
Kár.
deeeeeeeeeeee
nagyon várom!