Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De általánosságban egy jól beárazott termék ami jelen pillanatban pl legyen egy CBR az lehetséges, hogy hamar elfog kelni. Amit drágán akarnak eladni arra pedig lehet várni, mert csak nézik az emberek és csodálkoznak, hogy egy 3 éves motorért 2,5 milliót majdnem kérnek hiába új az a motor gyakorlatilag mert 4000 ezer km nem sok. Ha eltudja adni annyiért joe akkor gratulálok majd neki de csak akkor ha nem te veszed meg
2 milláért megyek érte és nem üzletre venném! :)
nekem is volt új motorom tudom milyen érzés hidd el :) sőt lesz is új motorom megint ezt is tudom, megtehetném most is persze ezt egy 25 éves sráctól kevesen hiszik el de engem ez nem érdekel.
A jelenlegi új motor árak sokkolnak - kitolom a szalonból és fél millát már aznap buktam de lehet, hogy többet is ez itt a probléma ezért se szeretnék új motort venni most per pillanat. EGy új 600-750 is 3 millió párszázezer áljon meg a menet de nagyon drágák és akkor nem beszéltünk az 1000-es kategóriáról. 2009 volt az utolsó év amikor még lehetett új motorokat venni jó áron szerintem.
Shox.hu-n nézelődj.
Hello,ok
Szia Zoli!
Gyere át a 10-re
de finnyásak vagytok,nekem szólhattok,ha tud valaki zx 10r sérülésmentest,pár 1000 km-el,én adnék érte 2.5 milliót,persze 11 -től
Nem annyi!
K7!
Mindennek annyi az ára amennyiért megveszik , de nem minden vevő úgy gondolkodik mint te és sedu!
Feri !
A k9 esed rendszáma 708 ?
sabato!
LE ÍRTAD RENDESEN A TUTIT!
Nekem is van egy ismerősöm a városban, ha venni akar pl. egy k5-öt akkor 800000 Ft is sok érte! De ha elakarja adni akkor 1400000 is kevés érte!
K7-sedu!
Van olyan ember is higgyétek el, aki megfizeti a jót, csak ki kell várni és saját részre akar venni, és nem bizniszre! Az a baj most, hogy a pénztelenség miatt, és a hitelek miatt sokan ki vannak szolgáltatva a gátlástalanul cigánykodó vevőknek!
Igaz, én már buktam egy pár új motoron, de behoztan ezt a bukást máshol duplán , de én tudom milyen egy új motorral kigurulni a szalonból és milyen érzés egy új modellal motorozni!
Érdekes a téma, a vita,de meddő. Azt kijelenteni egy motorról hogy túl van árazva és ugysem veszi meg senki,merész dolog. Nyílván aki venni akar ezt hangoztatja,ezt szeretné hallani.

Aki új motorral szemezget de gondolkodik kicsit,vagy csak sokalja hobby célra a cbr-ért 4,087 milliót az nyilván megörül egy 2,45 milliós,pár ezek km-s ajánlatnak! Ugyanigy a kuporgató melósnak, fiatalnak túlárazott! Minden relativ.

Nálunk általános: ha patika motort veszel :úú jó drágán vetted
Ha olcsót akkor az biztosan egy rom! Ez ilyen.

Jó látni amikor vevő valaki akkor ő az alkubajnok,de ha elad :úú a köcsög ilyen meg ilyen ajánlattal jön!
A probléma abban rejlik ,hogy magyarországon mindenki forintban számol hiába unós állam. A " piaci értéket " pedig nagyban befolyásolja az euró - forint árfolyamingadozás. Lehet hogy 30 % os infláció nincs de nem mindegy ,hogy 1 euró 320 Ft vagy 270 Ft ér.
És abba mi volt logika?
f. !
Bigjoe-ot fel se hívom hiába jó a motorja! Az a motor a piacon 2-2,1 millát ér és megsérteni se akarom azzal, hogy 2 milliós ajánlatokkal bombázzam, mert felesleges szerintem!
A te k9-ed se érdekelt anno mikor hirdetted 2,5 millióért, pedig megvehettem volna de nekem nem ért meg annyi pénzt se joe motorja nem ér annyit ezért se vette meg a te motorodat senki és az övét se fogja senki megvenni!
Lehet ezeket a motorokat a piaci ár felett hirdetni aztán csodálkozni, hogy senkinek se kell, vagy ha valaki mégis felhív akkor fél millióval kevesebbet mond a meghirdetett árnál!
Igaz azt se értem, ha valaki el akarja adni akkor minek hirdeti a motorját jóval a piaci ára felett nincs benne logika. Én amit el akartam adni meghirdettem egy jó áron egy pár forintot hagytam alkudni a vevőt és már vitte is bármelyik motoromat!
Feri valamit félre értettél nem 1,5 ért akarok a merkantilnál új k9-et venni! Csak piaci áron a vételárba belekalkulálva az össze költséget ami a forgalombahelyezéssel jár.
Ez így van jó. mivel lehet évjáratra is venni motort meg állapotra is de olcsó húsnak híg a leve.
Volt makulátlan 2 szezont használt motorom 2 hét után eladtam. Nem kell szobor itthonra.
Az ilyen emberek -mint Te- szoktak jó sokat bukni a motorjukon. Most 300,000-ért alkudozom egy 2005-ös 1000-es gépre (papírokkal). Ide fogják adni
Nehogy már egy évvel öregebb motor fél millióval többet érjen télen. Nincs már 30% infláció.
1-2 éve mindig van magyar rendszámos K5 1000 hirdetve, most is lesz 900,000Ft magasságában.
Én is meghirdettem a közel múltban a K9-emet 2.5 ért úgy ahogy van, és kínáltak érte (akik hülyének néztek) 2-2.1-et! Le is vettem a hirdetést, azért én nem adom el hogy másnak jó motorja legyen, még 2.5-ért sem, annyit nekem is nagyon meg ér!
.az a lényeg hogy nekünk makulátlan motorunk van a kollégák meg csak keresgéljenek,sok szerncsét nekik
bigjoe!
2005-ben majd "400db" K5 1000 lett eladva az országban, 2009-ben "8db" k9 1000 lett forg.helyezve az országban, a megyénkben enyémmel volt 1 db. Gondolom ezzel le írtam mindent. Csak sokan 1.7-ért akarnak makulátlan újszerű motort venni, amikor az új 4.5-5 milla!
K7!
1.5-ért biztos jobb lenne egy bordó-fekete új K9, de a Merkantilnál sem hülyék dolgoznak!
Feri! azt hiszem hogy te látod jól a dolgokat. honnan lenne sok 1-2 éves motor amikor ha jó az infóm 2009-től r1 -et 5db -ot adtak el ebből 3-at pesten? és még annyit hogy jó motort nem adják olcsón még a szalonban se. sajnos az árak ilyenek lettek.egy feketét most vettek miskolcra 2,600,000-ért.te tudod is.
K7!
1.5-ért biztos jobb lenne egy bordó-fekete új K9, de a Merkantilnál sem hülyék dolgoznak!
K7-SEDU!
Ne csodálkozzatok ezen mikor az új 1000-ek 4.5-5 milkák, és nem veszik őket, csak a használt piac megy! Azért 2.5 egy 2-3 éves normális törésmentes 4-6000 km-es motor (szerinted dupláját éri az új) mert annyival tud többet mint egy szétbaszott 1.7-es! És tavaszra semmivel nem lesz olcsóbb a motor, ha csak egy madarat nem találsz, vagy egy törött szart veszel!