Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a regadó miatt adnék érte 2,1-et plusz költségek stb... és mindjárt nagyon drága motor lesz belőle :)
Segítségeteket szeretném kérni,keresek egy Debreceni motoros srácot.Annyit tudok róla hogy tavaly novemberben hirdette törött Suzuki k-1-s Gsxr 1000-ét és a motor teljesen kék színű pókhálós mintákkal volt festve aki tud valamilyen infót kérem segítsen.(Sajnos elvesztettem a telefonszámát!
:)) A motoron van világítás,ha akarnám sem bírom lekapcsolni :)
Hello,ilyesmire gondoltam én is! Budapesti vagy? Olyan motoros boltot tudtok,ahol rengeteg féle választék van?
Ezt ne vedd meg, mert nekem is tetszik!
Az a baja hogy -más kereskedő szerint- még kell rá regadó. 2,1-et nekem is megérne, de olcsóbb motort fogok venni.
Szerintem az egyetlen jó vétel a piacon.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx-r_1000-6433232 erről mi a véleményed?
2,1-es ajánlatot tettem már rá, de nem hiszem, hogy odaadják :S
én is ugyanígy látom az árakat! 2éve ilyenkor hemzsegtek a 1,7-1,8-ért a két éves 1000-es sportmotorok minden márkából!
Én akkor 1,5-ért vettem egy hibátlan Gsxr 1000-et k7-est 2008 11 havi volt és 2011 jan 7-én vettem! több motor volt akkor na mindegy lesz ez még jobb is! De 2,5 milkát nem adok egy három- négy éves motorért még ha az 2011-ben lett forgalombahelyezve akkor se!
Minél világosabb, hogy ne üssenek el este, és ne főjél bele nyáron
Fekete kabát sárga bukóval?!
Sziasztok!
Milyen színű motoros dzseki,bukósisak illik szerintetek egy sárga-fekete motorhoz?
Szerintem a 2008-2009 körüli használt sportgépek túl vannak árazva, hirdetik is őket már fél éve
Én is hasonlóra vadászok, de nem fogok egy CBR-ért annyit adni, mint amennyiért a felextrázott 1098-ast elvitték. Lesz majd olcsóbb motor tavasszal, amikor az első fecskék kimennek egykerekezni
Néztem a hirdetések között azt a motort tényleg hibátlan patika stb...
Az árát kicsit sokallom, tudom, hogy jó a motor meg stb... de egy kicsit drága.
K7!
A CBR 1000 RR oldalra jár föl "bigjoe" elakarja adni a 2009-es ABS-es HRC színű, 2011-es forg. helyezésű, 4000 km-es Hondáját! Érdemes megnézni, patika a motor, szerintem ez a motor a legjobb a használt CBR 1000 RR-ek között, ha olyan a motor amilyennek mondja "bigjoe" (4000 km, törésmentes, Akra slip-on, a legszebb szín, és nem 2008-as)! Én ha CBR-ert akarnák venni erre pályáznék, de ha nem válik be nekünk a 04-es ZX 10 R, akkor lehet fogok is ha még meg lesz!
Gsxr mániás vagyok, de bármi szóba jöhet a jelenlegi piaci viszonyok mellett a lényeg, hogy 1000-es legyen bár már nézegettem megint újra 600-as motorokat is.
Vételár az a motor állapotától függ, lehet drágább is ha tényleg patika a gépezet!
Repsol fényezésű a cbr?
Tudom,h a gyaritol nem kell sokat varni,mert a haver amikor kiprobalta a full gyari L2-est akkor az O K4-e utan olyan erzese volt mintha egy 750-el motorozna!
De ha egyszer sikerul venni egyet akkor fogok vele okoskodni,mert terveim azok vannak vele
Dubel!
Azért egy gyári K7 vagy K9-től azért ezt ne várd, ha egy kat. nélküli slip-ont teszel fel úgy már jók!
Kosz
Megnyugodtam,h a K9-es is egy allat es nem fogok melle nyulni
Dubel!
Küldöm: K7 - K9 mindkettő beállítva, nézd meg semmit nem esnek a teljesítmények 12.000 után.
K7 beállítva - K5 slip-onal, egy haveromé.
K7 slip-onal mikor hozzám került, nézd meg 12.000 után 7-8 lóerőt visszaesett a teljesítmény.
Azt megköszönném ha feltennéd
Akkor körülbelül egyformán motorozható a két típus. Ez jó,mert a rengeteg sztárolás után már azt hittem,h a K9-et nem tudták olyan jóra eltalálni,mint az elődjét!
Szia Dubel!
Ugyan az volt nekem mindkettővel csinálva és ha jól tudom 0.7 lóerővel erősebb a K9! De a k9 31 fokban volt állítva, a K7 pedig 28 fokban, ha mind kettő 28-ban lett volna, akkor kicsit több lett volna a különbség +1-1.5! De meg van a 2 összetett diagramja, ha kéred felteszem őket!
Vétel árban meddig akarsz elmenni, és a 2009 Cbr 1000 rr ABS szóba jöhet?
Szia Feri,
Az nem kérdés,h a K9 a legszebb,de ha teljesen gyári K7-re,meg K9-re egyformán költ egy keveset az ember akkor melyik az erősebb?
Ezt azért kérdezem,mert már a vízcsapból is az folyik,h a K7-es a legjobb,de a K9-ről nem nagyon nyilatkozik senki sem
mindegy melyik a lényeg japán gyorsasági legyen! A használt piacon nagyon kevés motor ami közül válogatni lehet ezért írtam ide!K7 ezrem volt sárga Ezüst nagyon szerettem - eladtam és megbántam, és most nem találok normális állapotút! K9 is alig van eladó sajna nem vesznek az emberek új motort! Megint eljön az idő, hogy külföldre kell járni motort venni és nem azért mert ott olcsóbb lenne jelenleg sőt inkább még drágábbak is németben pl a motorok! Na mindegy majd csak találok!
Látom 3 motort is venni akarsz , a K9 lesz a legjobb!
Ok!