Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
dubel! De ha nem is lesz annyira hangos , de legalább jól fog menni, és nem hullik szét!
Boldog Karácsonyt!
Nem is igazán az árakkal van nekem bajom,csak lehet velem van baj,de imádom ha egy motor hatalmasat szól és a Yoshimurám minden téren kifogástalan jó volt,csak eltörpült a hangja a Bódis mellett
De már annyira elment a kedvem ettől,h rá kell alakítani........,hogy valószínű a következő motorom sem a leghangosabbak közé fog tartozni
Oláh József motorversenyző úr megmondta a tutit!
No mi van Joci ki józanultál már?
Ha precízet és "JÓT" akarsz,akkor kezd el másfelé kacsingatni, csak azok húzósabbak lesznek, de......!
Akkor nagyon nagy tévhitben voltál idáig, pedig enyémen is bodis van, SAJNOS!
Azt gondolom,h a flex nem válogat,de ha én veszek motort akkor arra nagyon precíz rendszert akarok rakni
(a Bódisról egész addig amíg nem beszéltünk azt hittem,h az nagyon minőségin van megcsinálva )
dubel
A flex és a fúró az új idomot is viszi, nem fog bele törni a korong és a fúrószár az új idomba, ebben nyugodt lehetsz! Úgy tudom a rendszerhez a Bódis ad hozzá még 1 mm-es vágókorongot és egy 8-as fúrót meg kissebb olajszűrőt!
Előzővel nem azt akartam mondani hogy mind a 5-10 a csontnál van, de ott is van egy pár valószínű! És látod bizonyos helyzetben van előnye is ennek, persze nem férfi lábszár szépség versenyen!
meddő vita. legyen igazad, én befejeztem.
higany
A csuklóm vagy a lábszár csontom amit látni, lényegesen vastagabb mint egy velem egymagasságú átlag embernek. 2000-ben súlyos motor balesetem volt, és súlyosan sérültem! Röngen után az orvos meg vizsgált és utána azt mondta, hogy örüljek hogy nagyon vastag-erős a csontozatom mert ha nem ilyen, sokkal több helyen eltört volna! Ezt a motoros haverok is hallották mert ők is bejöttek a mentő után a kórházba. Azóta azt vágják mindig a fejemhez hogy nyugodtan eleshetsz, mert a marhalábszár mindent kibír!
Már 2. napja megtalálsz!
Továbbiakban hagyjuk egymás békén!
Boldog Karácsonyt Arisztotelész!
mondom, csontba is lehet pár kiló plussz, de nem 10. Testösszetételed sűrűbb akkor, ennyi.
Amilyen arrogánsak vagytok, még Arisztotelészt is ruppótlan tógás hülyének nyilvánítanátok.
Tényleg nem hagyod, hogy kellemes ünnepekkel takarózva befejezzük ?
Talán viszonozd és lépjünk tovább
higany!
BOCS! Igazad van!
De kíváncsi vagyok a te véleményedre a + 5-10 kg egyforma testalkat mellett! Meg különben utána te firtattad! Jó nem kellet volna viccelnem az ólom evéssel, de miért találtam volna ki ezt az egészet amikor az orvosok mondták anno!
Ricsi fiam még csak 18 éves de egy dologban igaza van!
APA, MINEK ÁLLSZ LE ITT RUPPÓTLAN HÜLYÉKKEL VITATKOZNI!
Tisztelet a kivétel!
inkább nem folytatom, ez már tényleg nem motoros fórum téma.
Szerintem te vagy betegember, már csak az apád miatt is!
Pont odavaló vagy a Műmájerbe, még a név is passzol neked!
Hát te írod be ide .... faszt sem érdekli !
Frankón egy lelkibeteg fasz vagy
A műmájerekben meg szeretettel várlak, látom látogatod
De van hozzá bármi közöd hogy ki vette kinek, meg ki a fasz érdekel hogy te mit csinálnál apáddal! Mi Ricsivel nagyon jól megvagyunk, és nem érdekel továbbiakban a süketed! Menj át a Műmájer-Meseírók-ba és ott éld ki a vágyaidat, ne pedig itt adj nekem tanácsot. Neked lenne szükség szerintem tanácsra!
higany!
Akkor mond meg nekem hogy még anno 1987-ben sorozáson voltunk, kiválogatták belőlünk a normál testfelépítésű 183-185 cm legényeket (díszszázad miatt) köztük engem is. Kb. voltunk ilyenek vagy 25-30-an és én 5-10 kg-al nehezebb voltam mint a többiek! Volt egy pár orvos és azt mondták hogy ez a csontozat és az izomzat miatt van! De lehet hogy az orvosok tévedtek, és én csak nagyon jól laktam előtte ólommal!
Nem Ferenc, nem arra gondolok .... hanem, arra, hogy mindig van hozzáfűzni valód pl. " amit én vettem "

Ismétlem magam : Én tisztellek, azért ami lóvét befecskendeztél a blokkba ... amit áldozol a gyermekedre és a versenyzése.
Viszont állandóan félreérted az embereket és hülyén / bizonygatva az ellenkezőjét bármely állításnak / reagálod le a dolgokat.
Én tényleg hozzávágnám az öregemhez a kulcsot, ha csak itt olvasná, hogy "ÉN FIZETTEM", mert nem tudnám soha a magaménak érezni, nem úgy kezelném, stb... mintha szívvel lélekkel a magaménak mondhatnám. Mindig ott lenne, hogy ha a fater azt az áttételt mondja, akkor annak kell lenni, hiába érzem jobbnak a másikat nem szólhatok ...

Valamit benéztél .... én nem kóstolgattalak tényeket kaparok, de kívánok a hülyeség helyett kellemes ünnepeket
Arra nem gondolsz hogy egy helyen lakunk (EGY CSALÁD VAGYUNK), és még én a 10-esel megyek, addig Ricsi az én GSX-R 1000 K9-es elég fullos motorommal fog menni! Hű de kibaszok akkor Ricsivel! Én már elértem amit az életben akartam, de én is szeretnék még élni, a sok munka mellet! És te mit értél el (adatlapod) hogy ilyen szemrehányást teszel nekem? Tegnap már megtaláltál, de látom már ma is! ÉS NEM TARTOZOM NEKED ELSZÁMOLNI VALÓVAL!
A csont nem nehéz, egy felnőtt férfi csontváza kb 12-14kg, ha nagyon nehéz csontú vagy lehet 1-2kg-al nehezebb. Nem ettől súlyos egy ember, ez csak egy rossz kifogás mindig.
Ha egy öreg motornál kellene ezt eljátszani akkor azt mondom,h neki ülünk és ráfaragjuk,de szerintem egy szinte új drága motoron a kipufogó úgy passzoljon ahogy elő van írva! Kár ez a hanyagság a Bódis elkészítésénél!