Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Boldog új évet mindenkinek
Írtam a 9-es fórumon is, hogy jönnek érte, el is vitte a második ember aki megnézte. A fékjét és a külsejét sajnálom, a motorja és a nyitott kuplung viszont nem tetszett.
Tán elkölt a dugattyi
K5-6 GSX-R1000-est keresek. Csak papíros érdekel.
Biztos, mi sport gépesek 9-en leszünk!
Jancsóék is 7-9-en jönnek de nem tudom hogy kik!
Szőke, Jancsó, Sándor Béla, meg én, úgy beszéltük meg hogy együtt csináljuk meg (2 csapat) a motoros bulit!
elhiszem
Biztos nem hazudik
vagyis valami ilyesmire emlékszem
Máté!
Mit szólsz ehhez amit kawazoli10 ír?
Vagy talán ő is csak kitalálja az egészet?
De ez nem kitaláció!
Buli Szőke Gabinál?
Jancsó szólt nekem kb 2hete, hogy menjünk 28 péntek este a Júlia malomba.
Egyről beszélünk?
Nem viszem Janihoz, csak tanácsot ad egy két dologban (ami nem publikus), ha holnap sikerül rendesen berúgatnom őt a motoros évadzáró bulin a malomba Szőkénél!
Hajnalban meg folytatjuk a Koronába!
Jocinak lesz fejfájás, legalábbis amikor majd felkel szombat reggel, de sajnos valószínű nekem meg a többieknek is!
Szóval viszed Janihoz
nem elég a 3 gixer? azok is megvannak csinálva
De már tudom mi a célod..
Nem az hogy bocit lenyomd
Jozsonak akarsz fejfájást okozni
f.feri69 a 05 R1 meg a 05 10 es teljesítményét nem nagyon lehet egy lapon említeni,akkor cserélgettünk autópályán,az R1 olyan volt a 10 után mint egy jó erő 600,és ezt az R1 tulaj is elismerte,majd Jan elején megyek,szerintem akkor viszem,gyári a láncom,azt tudom a -1 és +2 már rövid a gyári lánc,azt próbáltam
Máté!
Nálunk ilyen egy utcai motor!
Boci már erősködött Ricsinek a MIAMI-ba hogy a k5-öse odabasz a 10-esünknek! Hát majd kiderül tavaszra, de én meg Végh Jani nem bízom a véletlenre!
Nekem nem kell 600as
a blokk gyári volt de azért már volt pc meg rendszer meg sportszűrő
Máté!
Akkor vegyél egy 400-ast vagy 600-ast!
A blokk mind 2-é gyári volt, és még volt 20 kg súly előnyöd velem szemben, és így is erős PÁPÁ VOLT!
Látom Ricsinek lesz belőle utcai motor
kamillázna
kawazoli10
Máténak te is leírtad a tutit, de ő állítja hogy az R1 a ........
Ezért akar most ZX 10-et vagy K5-öt venni!
Ma vettünk a 10-eshez egy ARROW rendszert dob nélkül, majd az ARATA dob megy rá!
A te 10-esed telóit felvitted pestre?
Te bele tetettél egy + láncszemet a 10-esedbe, hogy hátrébb kerüljön a hátsókerék?
Kanyargós pályán igen. De mondjuk Hockenheimben vagy Monzában csak akmillázna.
Nem az egyenesben gondoltam
Attól függ, hogy hol?
minek a nagy teljesítmény ha nem tudja az ember kimotorozni. Egy ügyesebb motoros egy jópofa 600assal körbeteszi a nagy ezreseket
szia Feri,szép,ezt mondtad emlékszem,ez mennyi pénz volt?hangja ok?
Szia kawazoli10!
Már megvan, amit kerestünk!
Nem számít mennyit megy a 4sávon, összehasonlítottuk amúgy a teljesen széria motort egy komolyan megcsinált géppel