Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

exup motor?
Sziasztok!
Eladóak a képeken látható alkatrészek és ruházat:
1. GSXR 1000 K7-K8 középdob 14.000 ft
2. GSXR K4 1000 gyári hátsó lámpa 22.000 ft
3. 4 db gyári Suzuki index 3000 ft/db
4. Gyári Suzuki kuplung-fékkar K4 1000ről de másra is jó 4000/db
5. Gyári GSXR rendszámtartó K4 1000ről 13000 ft
6. Aluminium rendszámtartó K4 1000 ről 5000 ft.
7. K7 1000 hátsó gyári állapotú 42-es lánckerék 4000 ft, két első lábtartó gyári 5000/db.
8. AXO 2 részes 54-es bőrruha keveset használt 175-185 és 75-90 kilóra 70000 ft.
9. Spidi XPD VR-5 speed csizma 44es méret, új ára 37000 volt, jobbos felülete repedezett, 16000 ft.
Sziasztok!

Találtam az akksinál levő kábelkötegnél egy elszakadt, visszahajtott zöld pöttyös kábelt. Ez valami tuning lehet?
Így használom a motort amióta megvan, most vettem észre, pöcc-röff
A képen a baloldali kötegből a jobb alsó 2. fekete alapon zöld pöttyös kábelről van szó.

Tipp?

Köszi!
Ahogy nézem a Finster Csabi is egész jót csinál...
http://www.finsterkipufogo.hu/...
koszi a tanacsot fiuk. akkor batran meghagyom.
Ricsinél a bontóba biztos van.
Hi,
Sztem ha rendesen karbantartod, még1szer ennyit bele tudsz tekerni.
Olajcsere meglegyen szigorúan.
Nekem 48e-nél a szelephézagok sem voltak vészesen elmenve(csak 1 szívó oldali szelepnél, meg 2 kipufogó oldalinál).
Néha gyertyacsere...
Ha karbantartod, még egyszer ennyit elmegy.
sziasztok. K4 ben. 52ezer KM... valakinek jo tanacs.? nincs vele gond. de mar eleg sok. lecsereljem vagy meg sokat kibir?
Cápa látom megérintett a gokart téma. Van egy ehez hasonló működőképes vasam eladó. 60 Ft 6 új gumival+4 használt.
Sziasztok! K5 öm van és keresek első tengely anyát. Félig kitekert helyzetben azt kocogtatva toltam ki a tengelyt és a menet megsínylette. Akinek van bontásból, vagy máshogy írjon legyen kedves! (Pest megye ill. Budapest vonzáskörzete ahol mozgok)
Bár csak unatkoznék, de van meló bőven. Mondjuk vállalnék még többet, de csak szoftveres, vagy informatikai munkát. Most éppen nincs TZR blokkom itthon.
Cápa ha unatakozol tudok neked munkát adni

Nincs egy erős 2T motorblokkod eladó? NSR/TZR125 stb.
Láttam Sedu!
holnap válaszolok, az év első munkanapján már leterhelt a sok hülye...
Kikérem magamnak! Nem is szereltem sokat. BUÉK!
Zoli ment levél!
SZia!

Megvan még igen, nem hirdettem. Annyi változással, hogy belekerült 1000 km használat még Még mindig hibátlan, frankó a cucc.
Írj egy mailt kérlek a kissedem kukac gmail.com -ra, és megbeszéljük.

Edem
Így legyen! BUÉK mindenkinek.
szia. megvan még a kormány,meg a felfogatása?ha igen kellene.jelezz.
Mindenkinek sok jót a következő évben...
Senki ne merje lezúzni a gépet 2013-ban!
Buék! gsx-r 1000-es kollégák!
Ja?és cápának egy új szerszámkészletet(a régi már tuti elkopott), Sedunak átírás illetékmentességet!
B.U.É.K. a márkatársaknak! 2013 hozzon:Széles utat,gumifákat, Óccsó benzint,örök nyarat!
van egy nem eladó k7 1000-em,idén kb 6km-t mentem vele,de azé még megtartom,hátha 2013-ban elérem az álom 10km-t.

az ugy volt hogy kijöttem vele nyáron,majd a falubol kiérve megcsavartam a jobboldali markolatot(nyilván a jobb kezemmel)és mián t visszalassultam ,meg is fordultam azonnal,majd utközben,(ami 3km)visszafelé,azon morogtam ,hogy mégis mi a szart akarok én ezzel közuton.na azota áll a garázsban leponyvázva.aszony nézett mit felejtettem otthonj,vajon miért jövök vissza.ennyi az idei motoros sztorim.