Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

OTT KELL MEGVENNI!
Nem baj ha meg marad, szeretem ha vannak tartalék alkatrészeim, mert ha kell valami nekem K7-sekhez, nem kell agyalnom úgy mint most neked!
nem akarja a képet elküldeni
csak h ne én legyek a fasz: :)
Itt 32$ postával az új.

http://www.prestostore.com/cgi...
Ott kell megvenni, de kíváncsi vagyok én arra a 7500-re!
azt tudom. de a suzuki hollosnál kérdeztem rá h ők mennyiért tudnak. 7500 pénz náluk. azért érdeklődtem hátha valakinek van olcsóbban. de akkor ők az olcsóbban
Nem kér kenyeret, ennek nem 1500 Ft az ára!
hát akkor meghagyom neked :(
10+ futár
és mennyiért vesztegeted?
küldöm a képet.
Itt van a kezemben mindjárt küldök képet is remélem átmegy, mert a múltkor nem ment át egy valamiért.
nem tudsz egy képet csinálni róla?meg h hol vannak a csavarok rajta?
Nekem van gyári K7 1000-hez 2500 km-es motorról, tudd meg jó-e K5-höz!
Sziasztok!

K5 1000-re kellene nekem a lengővillára gumicsúszka. A gyári postával egy 10es körül van. Nem tudja esetleg valaki, hogy van e ilyen utángyártottban? Ha senkinek semmi ötlete akkor megrendelem a gyárit.
Nem, meg gondoltam magam annyit nekem is meg ér!
Feri a k9-et eladtad?
elől 1-el kisebb lánckerék van rajta!
Ja még valami én 2011-januárjában vettem 9300 km-el és tavaly novemberben adtam el 16700 km-el.
én is voltam az egyik tulajdonosa a motornak te kb a 7-ik tulaja vagy! De nem kell megijedni, mert valóban annyi km-er van benne, egyszer eldőlt nálam a motor illetve az előttem lévő tulajnál pályán feküdt a kavicságyban de csak semmi komoly! Én csináltattam meg, annyi hibája van neki, hogy hasidomon lévő suzuki matrica le lett lakkozva és ez gyárilag nincsen. A motornak amúgy fényezési hibája volt amit itt leírtam váz futómű nem sérült! Pont akkor hívtam tegnap a srácot mikor vittétek el a motort mert visszavásároltam volna! Amúgy jó üzeletet kötöttél!
Szia tyutyi!
Egy haver akarta megvenni a motort és én hívtam fel a tulajt, és beszélt sok hülyeséget ( rendszer van rajta, 08-as újabb modell) és ezért nem is néztük meg. Bár én mondtam a havernak attól hogy beszél össze-vissza a tulaj, még lehet jó motor és nézzük meg, de ő egy 09-es CBR 1000 RR-t vett. Nekem volt már sárga K7-em, ez a legszebb szín! Ha meg szerzel Bódis Y-t beszarás hogy milyen jó hangja lesz!
jól sejted,én vettem meg,valamit esetleg tudsz az előéletéről ? mert egyből nagyon képbe voltál . azért köszi a telefonszámot.
tyutyi
Akkor te vetted meg a sárga k7-et, amit a tulaj újabb modell k8-nak hirdetett? Nekem egyébként van 2 Bódis dobom Bódis Y-al, de nem adom el, mert ha eladó lesz a K7-em ezekkel akarom eladni (gyári nincs meg) nem a Yoshimura rendszerrel.Csak Bódist Y-ont tegyél rá ne pedig valami buher Y-ont! Bódis telefonszáma:06 82 511-216 ő legyártja gyorsan de az is lehet hogy van neki raktáron!
pontosabban,enni fogja